weed state of mind

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
showbiz
Posts: 3
Joined: Tue Jun 16, 2009 2:43 am

weed state of mind

Post by showbiz »

zdravo svima, nov sam na forumu malo sam listao i citao ispovesti predhodnih korisnika od od hemije, dopa pa i dalje...

u svakom slucaju ovo sto ja zelim da vam ispricam nije konkretno problem vec vise moje stanje uma o travi, skanku konkretno kako je uticalo na mene koje je promene ucinila na meni u dugogodisnjem koriscenju i da li je trava toliko bezopasna koliko ljudi pricaju? da li ce mozda za deset godina dugogodisnji korisnici osetiti one prave nezeljene efekte.

varim cetiri godine, od polaska u gimnaziju, u pocetku je bilo veoma retko tipa jednom u tri meseca i sl. Posle mozda godinu dana, moji najbolji ortaci iz kraja su isto probali, zgotivili i krenulo je. od leta 2006 godine svaki dan skank :D , zna se izadjes napolje vrsi se po dva, tri keta.. :) bio sam bukvalno oguglao , mogao sam da pusim koliko god ocu i sve bi mi bilo bolje i bolje. i tako je trajalo jedan vremenski period uvece, pa je krenulo i preko dana... u skoli, pred rucak, pred basket, idemo da igramo kanter ... do jaja buksna pre kantera :) ono HAVARIJA
posle nekog vremena, poceo sam da se osecam cudno, primecujem promenu ponasanja u trenucima kada sam strejt, zaboravljanje nekih trenutaka i stvari, neurednost soba mi je bila ko stala :) , nisam mogao da funkcionisem kao normalan covek u nekim situacijama kada nisam bio navaren. dosta sam razmisljao, citao po netu o svemu tome, uzdrzavao sam se, ogranicio sam se jednom nedeljno za vikend :D . pa je krenuo period na minimum 5,6 piva kada sam u kraju.
posle nekog vremena, iskulirao sam se na mesec dana zbog opklade sa ortakom i uspeo sam u tome. sada ne zavrsavam skoro vise nikad, nije zato sto necu vec stisla kriza :cry: i rivam ponekad kada se nadje ne odbija se :)

ne govorim kako je cela ova prica nesto fatalno ozbiljna, ima mnoooogo gorih droga, ovo je ipak samo gateway drug, ali mnogo ljudi se prevari cinjenicom da je kompletno bezopasna. dozivljavao sam paranoju minimum 5 puta. i dan danas sebe vidim kao drugog coveka, pored cinjenice da sazrevam kao osoba u pubertetu, trava je dobrinela da se u nekim trenucima osecam bezvredno, ljudi u gimnaziji, doduse oni su konzerve od ljudi, da pocnu da me gledaju kao narkomana, socijalizacija mi je pala, pre sam se gotivio i upoznavao nove ljude, ribe. sada kao da sam dobio neki cudan strah od ljudi u nekim situacijama, osecaj neprijatnosti....
mislim da je trava kriva za to nije me promenila kao osobu, u sustini ja sam i dalje ja, ali je kvrgnula neku membranu u mozgu, malo sam skrenuo u neko sokace.

uostalom voleo bih da podelim svoje iskustvo sa travom sa clanovima foruma koji su bili u mozda nekoj slicnoj situaciji. od prvog dana od kada sam poceo da duvam, rekao sam da ne zelim da probam nista jace... i nisam.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: weed state of mind

Post by saša-ex »

I ja sam isto rekao da ne zelim da probam nista jace...pa nisam lud da buem prljava narkomancina.
Par godina kasnije sam se rokao sa ganom nadjenim na ulici...
Da ne ulazim u pricu tipa da vutra uvodi u svet narkomanije i tako to...Sama po sebi, ganja je iz danasnje moje perspektive drogako i svaka druga. Njena najveca prevara je to sto nema brzog propadanja ko na dopu recimo. Moze se variti dugo i imati privid da je sve u redu i da nisi navucen i da se super zezas. Ali vutra polako jede, menja karakter i psihu, navuces se itekako, dan ti pocinje sa dzointom, od onog razdraganog smeha na pocetku ostane samo bolesni kez...Paranoja, zaglupljivanje, bezvoljnost, neinventivnost..su takodje pratioci dugogodisnjih travuljara.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: weed state of mind

Post by bojanol »

saša-ex wrote: Par godina kasnije sam se rokao sa ganom nadjenim na ulici...
Stvarno si ljakse. :-D
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: weed state of mind

Post by Dusan »

ne govorim kako je cela ova prica nesto fatalno ozbiljna, ima mnoooogo gorih droga,

ovo je itekako ozbiljna prica... tvoje stanje sada je tik od onoga da napravis sledeci korak a to ti ne treba... sto duze duvas, sve ce ti se vise javljati paranoja i zaglupljenost, bezvoljnost itd. dok to ne postane jedino sto ce ti trava donositi i moraces dalje... seci dok jos mozes. a ako kojim slucajem uspes da samo pusis travu dugo dugo i sam ces postati biljka koja ne zna da prica i komunicira sa ljudima (cak i kad se naduvas)


VELIKI POZZ i dobrodosao
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: weed state of mind

Post by AnAna_mo »

De, moj momak je od nje postao paranoican, preplasen i boji se nasmijati. Kada neko prolazi pokraj njega konta da mu hoce uraditi nesto nazao, vidi policajca na cesti konta dolazi po njega, neko se smije bezveze, misli njemu se smije jer je eto nekakav...bla bla bla..
Zato i jeste presao na ostale droge, na kraju i hors.
Tri razlicita psihijatra, nakon duzih razgovora i odlazaka su dala isto ovakvo misljenje.
Pa ti gledaj sta ces...
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: weed state of mind

Post by PsyTechGirl »

Pozdrav i dobrodošao..
Možda ja baš i nisam morala da se javim na ovoj tvojoj temi, jer nemam puno toga mudrog za reći..
I ja sam zadnjih nekih mesec dana počela da jedem govna sa vutrom. Baš to što ti kažeš - komad na poslu pre podne, komad kad završim, komad poslepodne pre posla i komad - dva uveče kad završim.. I tako svaki dan..
Jebala sam mu kevu, što se kaže :lol:
Sad sam malo stala.
Moram stati.
Ovako ne ide.
Ode mi mozak u qrac,a treba mi još jbga..
Tako da to predlažem i tebi.
Eto, izdržao si tu smrdljivu opkladu, znači može se.
Jbga nadji sebi neku drugu zanimaciju, otkud znam.
Znam da nije lako niti jednostavno.
Ali nije ni nemoguće :wink:
Još jednom dobrodošao i ostani ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
skomma
Posts: 1
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:13 pm

Re: weed state of mind

Post by skomma »

zdravo svima, nov sam na forumu,

Bio sam na vutri 7 godina!!!

Imao sam jednu zajebano iskustvo sa vutrom. Bio sam u NY prošlog decembra i tamo kupio od jednog crenca 10g vutre koja sumljam da je bila pomešana sa PCPje :shock: .Sve sam to popušio za samo 4 dana i to sam i postao maničen nisem spavao 10 dana mozak je radio na ful bio sam hiperaktiven i mislio sam da sem kralj sveta. Posle povratka kuči sam najebao i prešao pakao. Totalno sam poludi i prebio majku i na kraju zavšio na psihiatriji za 2 meseca :!: Mene su normalizirali za 4 dana a trebao sam biti tamo zbog suda, šta sam sve tamo vidio....ne priporočujem.

Nemojte misliti da vutra je u easy može ti zajebati život :( kako ga je meni a nisam bio jedini koji je bio tamo zbog vutre i to samo vutre. Ništa težek nisem ubacio u mene u životu ali nikad neznaš koje sranje ti mogu podvalit.

Nemoj se zezati tim sranjen!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: weed state of mind

Post by Zona Sumraka »

mda, i to vutru :roll:...nisi valjda poludio da mislis da je posrijedi neka mentalna bolest...svasta...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: weed state of mind

Post by Boban »

Zona Sumraka wrote:mda, i to vutru :roll:...nisi valjda poludio da mislis da je posrijedi neka mentalna bolest...svasta...
zono vutra (THC) moze da doprinese mentalnoj bolesti vrlo lako,sve u zavisnosti od mentalnog sklopa i situacije u coveku.Pozdrav
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: weed state of mind

Post by Zona Sumraka »

znam Bobane ja sam licno imala zescih paranoja na vuji, ali slozices se da ovakvi ispadi tipa mlacenje stare i 2 mjeseca na psihijatriji nakon varenja ukazuju na malo veci problem...
Post Reply