ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

deks, puuuno srece ti zelim i drz mi se! Ufati neki kompjuter kad se snades, pa javi kako je, moze?

Bebach, tebe da zaboravim...ccc, pa sta ti pada napamet!

E, bio sam danas kod shrinka. Dao mi je antidepresiv, navodno neki trece generacije, vrlo ucinkovit za ove fobije koje me muce . - cipralex se zove. Ostalo sve isto, subutex jedan dnevno i 3 apaurina dnevno... Standardno, osim sta je reko da ce me taj AD jako "dignuti na noge" i da ima odlicna iskustva s pacijentima s tim lijekom, pogotovo kod bivsih jel,...kolega :-D

EWtoi, samo sam to htio javit, eto jledan jednu odlicnu emisiju na tv...Istraga se zove, kazu da ce je i tamo istocno prikaztivat (rekonstrukcije zlocina, muljaze, ma taj tip koji je radi stvarno ima muda...bas ne stedi nikoga)
Dobro, da ne zakasnim, veeeliki pozdrav svima saljem i pusu za bebicu moju (za Valentinovo!) i ostalim curama!
PS: Ako imate kakav kometar ili iskustvo sa cipralexom, javiteeee, treba mi svaka informacija, iskustvo...
voli vas jago
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

PUSICA I ZA TEBE za valentinovo duso,samo da nam ti budes okic..pa da bude kako prije ..zezz,kafice..itd
keep fighting!
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

:-D :-D :-D :-D ;-)
My lost...and here we go again...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by cokapeace »

Ljubiimmm...
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Jutro ekipice moja!

Eto za promjenu jedno lijepo cisto, bistro, suncano jutro, nakon duuugo vremena budim se i shvacam da ne moram niti zelim nista raditi, uciti, zajebavati se sa tim gostovanjima po skolama kao profesor buduci (a zadnja 3 tjedna svaki dan sjedim u skoli, i to osnovnoooj!!!!)
Rijesio sam jucer predavanje, tj. predavao sam skolarcima, dobio ocjenu odlican, i takoder iz pismenog dijela, odnosno one pripreme, takoder odlican! Nije da mi to puno znaci, al opet neki ponos osjecam i bas sam odlucio da necu danas nista raditi.
Dapace, dogovorio sam izlazak...zamislite-ja i izlasci :-D :-D !!! I to na gej parti. Neki privatnjak uglavnom, ali navodno sa dosta poznatih faca...ma idem tamo malo se usuljati u njihov fensi svijet glamura i selebritija pa cu stat u kut i umirati od smijeha na to njihovo prenemaganje i pokusaje ostavljanja sta boljeg dojma. Osjecat cu se kao Hunter Thompson u kasinu u filmu "Strah i prijezir u LV"
Da ne bi pomislili da imam neke sklonosti...cak sam i curi rekao da idem na gej parti, a ono, ona presretna, kao, zabavi see, uzivaaj!! Pa dakle... :-D

Eh da...cipralex...to novo cudo koje mi evo 4. dan tece zilama... Govore sa svih strana o nuspojavama, mucnini i drhtavicama unutar prvih 4-5 dana dok mse organizam ne navikne. Meni ni m od mucnine, dapace, vjerovatno je placebo, ali duuugo se nisam ovako dobro osjecao. Zapravo sam uvjeren da je placebo, jer lijek rijetko pocinje djelovat za prije od 7 dana...i mislim si, pa zar neko mora u mene neko treba staviti tabletu na kojoj pise "bit ces sretan" i kad je popijem ja sam sretan, odnosno odlucim biti sretan... Cudno, jelda? Ma pit cu ga...vjerujem u placebo al isto tako vjerujem da ce taj lijek odraditi barem dio posla...ipak su ga nahvalili na sve strane svijeta...

Eto, to je sve, nista se drugo ne zbiva, i dalje ne pusim (proslo je 3 i po mjeseca...lakse se dise...), trazim posao, eto cim zavrsim sa jos nekim hospitacijama po skolama a to bi ttrebalo bit gotovo do 5. mjeseca moram pocet radit, trebaju mi pare...mislimo cura i ja unajmiti gajbicu, ma makar 3×3, al za taj luksuz mi treba dobar posao. Bilosto dok ne diplomiram, onda cu traziti nesto bolje...ipak visoka strucna sprema bi trebala nesto znacit?
Ma samo da sam sretan, vec mi je to veeliki blagoslov nakon onih sranja oko nove godine, prelistajte malo unatrag ako se ne sjecate sta sam bulaznio...jel tableta ili ja, zaboli me...eto odoh popit kaficu, sa mlijekom i secerom! 8)

Vas drustvo moje najdraze, puno pozdravljam i puse saljem damama!!!
voli vas jago :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by Luna »

vratih se na pocetak tvoje ispovijesti...pa se tako vratih i u proshlost.... wow...koliko je vremena proshlo...shta se sve izdeshavalo. nevjerovatno. No mi i dalje vodimo jednu te istu bitku.... I dalje smo na tajnom zadatku"ubiti crva" :-D
mozda ce to zauvjek trajati...ko zna
no nema te jago druze stari....kako si mi? jesi ziv ? javi se.....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Hej Lunice, pa koliko tebe nisam cuo!
Tu sam ti ja, uvijek prisutan, citam sta pisete, ovaj forum mi je neka vrsta terapije, to citanje drama ostalih ljudi, i tako...
Za pisanje odavno nemam ideje, toliko mi se zivot sveo na jednu rutinu i dosadnu dosadu da o tome nemam sta pisati. I dalje furam po subutexu (minimalne doze, tek toliko da sam malo raspolozen), i poceo sam pit neki cipralex-antidepresiv...jer sam imao teski napad depresije koji je trajao skoro 3 mjeseca, i malo je falilo pa da danas ne bi ovo pisao...
Odvazit cu se jednom pa cu napisati sta i kako je bilo, al bilo je najruznijih 3 mjeseca mog zivota.
Externo-nikakvih zbivanja, interno-u glavi kosnica pcela...
Guram polako, al nesto u meni je slomljeno...ni crv me vise ne posjecuje (i on me ostavio, hehe)

Veeliki pozdrav ti saljem, javi se jos koji put, uvijek mi je drago cuti te!
voli te jago :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

ej,ono drago mi je da si dobro...i ostani takav!ljubi te baby:)
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by Luna »

dragi jago....
drzi se...ne daj se. Vjerujem da je bilo gadno ta 3 mjeseca. Mozda bi ti bilo lakshe da to izbacish iz sebe...napishesh...okrenesh novi list...znash vec. Skoro pa si gotov sa subom jel de? uzimanje suba duze od 6 mjeseci je besmisleno jer nema nikakvog efekta nakon toliko vremena. Tako su meni doktori rekli. I ja sam ga uzimala nekih 6 7 mjeseci.
pishi...slobodno...javi se i na PP ako zelish...pa cu ti dati svoj e mail...onda mi se uvijek mozesh javiti...:)
a bolje biti i sam nego s crvom vjeruj mi...iako je nekada samoca dosadna...bolje je znash i sam.
veliko mahanje .....cuvaj se i budi mi dobar
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Hej ekipice, ajd bas mi je drago da ste tu :D

Ma samo sam htio rec nesto o onome sta je Luna pitala vezano za sub...
Da, bio sam pri kraju sa subom, i onda jago kreten izasao van medju ljude, naletio na prvog frenda koji je ostao u drustvu H, i priustio si tjedan dana rokanja i potrosio nekih 700 eura na dop! I naravno, nakon toga sam se valjda jedno jutro probudio i shvatio da i nakon 2 godine nisam bio siguran u sebe, tj opet prvom prilikom zagazio u makovnjak... I sad opet i subutex po starom rezimu-veca doza, sve ispocetka... Bilo je to negde za blagdane, i otad nisam izasao dalje od kioska s novinama, da se ne zaleztim opet u nekog frenda... Ma bojim se samog sebe, a sta ti kazes - bolje sam nego sa crvom...ovako sam stvorio neki svoj mali, dosadni svijet al barem sam siguran. Sad, koli8ko je to dobro i koliko ce mi trebati da ponovno pocnem zivjeti, ne znam...sve dok sam cist-ja zadovoljan...a vama hvala sta ste tu!
voli vas jago :twisted:
My lost...and here we go again...
Post Reply