ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao svima!
Hvala na podrsci...jos malo i gotova prica, barem ona prije subutexa...
Jazavac, tablete su proslost, dop takoder, mislio sam na sub pod terapija...ma sad cu o tome...
Titanik, zaplet kazes..hehe, na moju srecu dosli smo do vrhunca i onda raspleta polako, rasplet jos uvijek traje al ajde najprije da zavrsim ovo sta sam prepisao iz svojih "kronika" pa cemo u real time.

Ajd ako imate zivaca...evo zadnjeg dijela...

Voli vas Stvor! :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Nastavak...


Ajme majko...pa ja sam totalno prolupao!

Dan nakon one krizetine koju sam opisao pod proslim datumom ja se opet posteno roknuo...M je imao para, ja sam jos imao prilike vadit se na velike kolicine koje jos teku mojim tijelom u slujacu da test bude pozitivan. I opet dan nakon- kriza, dosada, bezvoljnost...sva sreca pa mi je stari davao prazine a imam i jos par normicha u rezervi.
A danas...aiiiii...probudim se skurcan do daske, da bih se bacio s balkona...i kaze stari: danas pocinjes pit reviu...ja je popijem, odjurim u wc i pocnem gurat prste u usta i rigat nasilu ne bi li ju izrigao. Ocito nisam uspio...naime, par minuta nakon sam staroj maznuo 100kn s bankomata i odjurio dileru, doso doma, zabio se...efekt NULA!!! Ubit sam se htio...jedino me malkice nos zasvrbio...grrrrrr!!! Jebiga prokletnica je ostala u zelucu i koliko se ja trudio izrigat ju (a rigao sam dobrih 15 min) nisam uspio. Jos sam se i prejeo aktivnog ugljena da mi proba izbacit to sranje od revije iz mene....WHERE IS MY MIND???
Pa koji si kurac ja to radim? Znam da nemam vise kuda, da ne ne mogu dopat vise, ako zelim i dalje zivjeti u ovoj kuci i ne raditi...a ja se ponasam ko zvijer, a jebiga i osjecam se ko zvijer. Jos kad se sjetim koliko je jebeno dugo trebalo da donekle ne mislim toliko cesto na Njega(godina dana apstinencije), u 2 mjeseca ja sam doslovno pomahnitao, postao jos gori...Mislim da necu ovo uspijet sam izgurati...ne mogu ni cugnut zbog revije, ne mogu nista...dogovorio sam se sa starim da mi dogovori kod doktora pa nek mi prepise nesto, bilosto, samo da mogu normalno funkcionirat (normalno?hahaha) jer se ne zelim opet na svoju ruku kljukat hrpama tableta, opet cu se navuc na njih a ako je ovaj dop nesto dobro donio onda je to pobjeda nad tabletama na koje sam bio opako nakacen. Svejedno obozavam i dalje te male raznobojne pilseve raznih oblika...
Ovo sta sam danas napravio mi je pokazalo koliko sam skurcan kad sam se u stanju na blokator ic zabit...gurat prste u usta...ma strasno...teska ovisnost...a da ne kazem kako sam u roku 3 dana dobio 5 kila...zderem ko svinja, samo jedno sranje zamjenjujem drugim...i tako u nedogled vec 8 godina! Pa sta se cudim onda...ne mozes nesto sta si izgradivao godinama promijenit u tjedan dana...jebiga, trebat ce proc godine i godine, a treba imat zivce i muda od celika...opakog strpljenja i volje, pa da onda mogu bit donekle slobodan...da se bez straha napijem na nekom koncertu ili zapalim pljugu i ne razmisljam kako cu to opet napraviti i sutra, i prekosutra...
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

...kasnije...


Kako sam? E pa raspadam se, iako je i to preblaga rijec... Hladno mi je i ispod 4 sloja odjece, boli me svaki centimetar tijela, u ustima ona odvratna voduretina koju stalno pljuckam okolo...popio sam sve sedative koje sam imao, zadnje je bilo 6 normicha...ali bez pomoci. Ocito ovo moram krvnicki odraditi. Tokom noci budio sam se u 01.30, pa u 3, pa u 5 i nakraju u 7 nisam mogao vise izdrzat pa sam ustao...Ne znam sta da radim sa sobom, dosadno mi je strasno, nikamo mi se ne ide, ma cak ni iz sobe...
Ajmee koje oscilacije raspolozenja! Nakon sta sam ovo pisao bilo mi je ok nekih sat, sat i po...cak sam malo i na sunce izasao. A kasnije, depresija zestoka, stvarno zestoka...nisam se dizao iz kreveta...stalno vrtio filmove o bijegu od kuce i nastavku dopanja pa makar zivio na cesti...pa o tome da si priskratim muke...pa hocu li ikad vise zivjeti punim plucima...pa proklinjao reviu jer ni pivicu ne mogu popit da me malo utrne... Onda sam napokon zaspao i probudio se eto prije pola sata. Ne znam sta me nocas ceka...molim boga samo da spavam donekle normalno...eh da, nemam vise tableta, a sutra cijeli dan obaveze neke...


...Karma police arrest this man...he buzzes like a fridge , hes like a detuned radio....for a minute there Ive lost myself!

Eto ovi stihovi najbolje opisuju moje stanje...danas sam ostao bez mobitela jer sam imao posla s idiotom kojeg nisam poznavao i dopom naravno...a ja obliven ko majka tako da nisam kreten ni skuzio da me tip htio...i uspio izlevatit.
Jebiga, s tim mobitelom je otislo puno toga, vise loseg nego dobrog...opet sam imao slom zivaca veceras, izderao sam se na starce, razbijao sebe i namjestaj...uglavnom kulminacija autodestrukcije...

Ne znam sta i kako dalje...teski brain damage me pici...mozda od alkohola (tjesim se) ne sjecam se stvari koje sam nekome rekao prije 5 minuta...i tako stalno, ma treba mi teska terapija, tako bih otisao negde 3000 metara visoko, obozavam planine, valjao se po snhijegu, urlao na sav glas...imam neki filing da bi mi to uspjelo izmamit smile na ovo ispaceno lice koje se moze nasmijat samo nasilu ili posteno urokano...ma uzas, uzas, nemam rijeci...ovo pisem totalno bez emocija, popio sam 10 lexaurina da malo dodjem k sebi jer da se ufuram i pocnem u sebi vrtit i prozivljavat film zadnjih mjeseci sad bi mi suze tekle po papiru...Previse, jednostavno previse za mene da mogu podnjeti...eto jedino ovaj hipnoticki, zavodljivi glas Michaela Stipea me prisjeca da sam covjek...sta bi ja bez REM-a...taj tip ko da ima misiju da me drzi na zivotu....

No I dont have a gun...bez brige...zasad samo hladno oruzje  Ma moram ovo okrenut barem donekle na neku sprdnju inace odo ja 2 metra pod zemlju...danas sam plakao nekih sat vremena...izbezumljen totalno,... a sad sam hladan ko led, tablete rade...ne osjecam nista a mozda bih bas trebao jos plakati, isplakati iz sebe more suza koje su se natalozile...ali u takvim stanjima pocnem pricat gluposti, povrijedujem ljude koje volim i postajem suicidalan....pa sad sta da radim? Da budem ovako ladan i utrnut ili da pocnem opet radit sranja???? Znam samo da nocas zelim SPAVAT i po mogucnosti nista i nikoga ne sanjati....!!!!!
Sutra idem kod doktorice po recepte za ove silne lijekove...ma ne mogu vjerovat da sam dosao do toga da vise ne moram niti muljat s tabletama...dnevno pijem (legalno) 3 puta po 10 mg apaurina i navecer neku ogromnu bijelu za spavanje


Ajd da se vratim unazad...dakle dopao sam se cesto, velikim kolicinama (da probijem tih pola revije) i konacno je sranjima dosao kraj al naravno predhodilo je sranje...reko sam doktoru da ne zelim to vise pit jos prije pa sam otisao kod njega a on se prethodno konzultirao sa dr.Sakomanom i rekao mi da ima rjesenje pa da mu dodjem za tjedan dana..

Doma sam pizdio jer su moji bili ogorceni zbog sranja koja sam u cijelom tom ludilu napravio – ovom nijemcu koji zivi u apartmanu ispod – i placa nam najamninu!!! sam usao i maznuo 50 jebenih eura!!! On skuzio i reko starom Skoro izbilo sranje, htio je muriju zvat... sva sreca da sam bio na reviji tih dana tako da sam se izvuko da mi je lova za nesto drugo trebala inace bi bilo testova i sranja opakih. I tako ja to ispricam doktoru nakon 7 dana a on meni (fala bogu) zamijeni reviju subutexom! Ajme koje srece!! Vec sam prije cuo za njega (uglavnom od vas, ekipe s foruma) i nisam mogao docekati da prvu tableticu otopim pod jezikom!


Evo, odavde pocinje tijek dogadaja od 3.mjeseca ove godine..pred 8-9 mjeseci...
Dakle, ovo je bliska proslost i pocetak neceg novog za mene...
My lost...and here we go again...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

"Ok...za sada toliko. Ajd dajte neku povratnu informaciju, je li citljivo ovo uopce, da nastavim? "-
mislila sam da je ta recenica u sadasnjem vremenu....zato sam na nju i odgovorila. no ti u svakom slucaju pishi...pogotovo ako ti pomaze...
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Ajd napokon, zadnji dio price, svaka vam cast ako ste ovo procitali :-)

Evo pijem ga od jucer, efekt super, volja, euforija, cak i kljucanje lagano ako legnem...ali cijeli dan sam miran, dop mi nije ni na kraj pameti! Pit cu ga po 1 tabletu barem 2 mjeseca i sad sam miran, mogu pare trosit na pametnije stvari...
Imam i recepte za sedative ako zatrebaju iako ih je subutex ucinio bespotrebnima. Za subutex kazu da je «solo igrac» i dosad se pokazalo tocnim (a i doktor mi je to rekao i odmah ukinuo sve osim simbolicnih 5 mg apaurina). Naravno, sub izaziva ovisnost, doduse jaaako laganu u usporedbi s dopom pa cu nakon te terapije odrzavanja od par mjeseci ici na polagano smanjivanje doze da ne bude zekri. Kad sam ujutro popio sub, spicila me euforija ko da se zabio, odnio sam valjda 40 kanti zemlje, dan prije 2 palete vreca od 25 kila (jedina nuspojava upala misica )...sve ukazuje na to da je predamnom ugodno razdoblje...konacno sam ja, a i starci shvatili da ocito moram jos uvjek bit na opijatu (makar agonistu, i to blagom) da bi bio normalan jer ipak i ja vjerujem u ono da se ovisnosti nije lako rijesiti i da ce taj crv u meni zivjeti jos duuugo ako ne i zauvijek, a sub ga ubija, miran si i ne mislis na dop ni na cugu, to je sve sto uzimas i nema beda. Svaki tjedan do moje doce po recept (kosta 67 kuna-7 u kutiji) i tako stalno...mala cijena za normalan zivot?

Eto dragi moji - kraj!!!

Proslo je 9 mjeseci, jos uvijek sam na terapiji, puno mi je bolje, ne mogu vjerovati da sam ovo sve ja radio sebi i ljudima koje volim... I, najvaznije od svega-konacno sam se odvazio ubaciti medu vas, registrirao se i ispricao nesto sta sam mislio da necu nikad nikome...

Hvala na razumijevanju, Titanik, Luna, Sunrise, Zvrky, Jazavac, Sanela...)ako sam nekoga zaboravio-isprika), stvarno ste ekipa kakvu se samo pozeljeti moze! Jako vas cijenim i podrzavam i tu sam za sve sto vam treba, uvijek!

Pozdrav iz Rijeke,
Sve vas voli Stvor!!!
:twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E pa stvore da ti konacno i ja kazem dobro nam dosao :D Nacitah se sad ove ispovesti oci mi ispale hehehhehehe Samo ti pisi mnogima je pomoglo upravo to pisanje kao i meni ,nisi dosadan sto je najbitnije :-D Kada procitas moje silno kukanje onda shvatis sta je ustvari dosada hehehehhehhehe do sada si pisao o proslosti a verujem da ima jos dosta sitnica koje si preskocio....kada se prisetis svega napisaces i to....reci mi jel se osecas bar malcice lakse kada si sve to nekome rekao? Meni licno je bilo mnogoooooooooooo lakse kada nesto ispisem automacki se osecam kao da sam porazgovarala sa nekim :D Takodje mi je ovaj forum mnogo pomogao u odredjenim trenucima mog ludila,hehehehe evo naprimer Luna to moze da ti potvrdi :-D Pozdrav veliki i drzi se druze uz tebe smo !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Jutro ekipo!

Zvrky, ma sta di kazem...ne da mi je lakse, nego ko da sam 5 tona s ledja skinuo! A da ne govorim koliko sam se stvari jos prisjetio (o njima cu nadam se napisati nesto i koliki jad me spicio zbog toga-ne vjerujem da sam bio sposoban takve stvari raditi...) pogotovo 2000. godine, kada je bilo najzesce i kada sam bio jako blizu suicida...

Danas sam se probudio, skuvao kaficu, jaaku, uzeo sub i svratio malo... Sta se suba tice- unatoc tome sta sam otkad ga uzimam puuuno zadovoljniji i sve mi je nekako (ajd napokon) krenulo, ovo druzenje sa vama dignulo me jos vise...ponekad mi se cini da bih mogao i bez subutexa ali...sudeci po ovom sta sam prosao u zadnjih 8 godina definitivno nisam spreman...neka ga, nek je on tu da ga stavim pod jezik, da sam miran da se necu zabit i sta je najvaznije, da se vracam polako medu ljude, nema vise tisine...opet sam postao ono staro laprdalo koje je daaavno nasmijavalo ekipu... Ma idem dalje s terapijom.

A sta se foruma i vas, ekipo iz snova, tice,e to je prava terapija. Kazu da je uz medikamente bitna i kognitivna terapija kod psihijatra ili nesto slicno, a ja sam i vise nego to nasao u vama...ispricao sam vam svoje najskrivenije tajne, otvorio se, spreman sam pomoci bilokome (ipak, nesto covjek i nauci silne ove godine)...ma koji jebeni psihijatar!! Pa vidite da sam prvo sta sam nakon kuvanja kafice upalio komp i uletio na stranicu da vas cujem...

Ma vi ste najvazniji u cijeloj toj prici...i sad me cesto lovi uzasna dosada i bezvoljnost, ono sta me najvise ubija. A i za to je rjesenje ovaj forum...nakon pola sata s vama ja sam novi covjek, vidim koliko gorih sudbina od mene ima, prisjetim se mnogih stvari...i izguram to nekako.
Zato HVALA svima (da ne nabrajam sad imena) , Zvrky, sve sto si napisala je istina (forum rulz!!!).
Eto jedino bih htio naci negde Omara. Njegove sam postove uvijek jako volio, tip je legenda i stvarno ga cijenim... Fanatik, ako procitas ovo javi se da popijemo kaficu :-D

Ajd ekipo odo ja, bit cu u okolini blizine ;-)
Voli vas Stvor!
My lost...and here we go again...
Titanik1

Post by Titanik1 »

Prijatelju! Lik si koji unosi pozitivnu energiju u ovaj forum i ja te i molim i prijateljski(jaranski) ti naredjujem da ne pomisljas na povlacenje s foruma.Vidim da volis i pijes jacu kafu,kavu,kahvu.Ja nekako navikao na sladju-dobro je posecerim:) .Sta ima sa faksom,kako napreduje-sjecam se da si spominjao tudje ime(index),sta li vec? Drz se faksa i ne ispustaj ga.Pozdrav od prijatelja. Nemoj druze pogresno shvatiti ovo"naredjujem"-zezanje!
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Oj Titanik!
Ajd kad mi vec naredjujes necu se povuci... :-D
Ma lijepo mi je tu s vama, jedino ste drustvo koje imam, ma ne bi vas s nikim mijenjao... Sta se faxa tice-eto gotov sam skoro, pisem diplomski,pa da i to rijesim. sta i kako dalje...pojma nemam. znam samo da necu vise u "makovnjak" i to mi je glavna misija...drugo ce sve po sistemu-Sta bude-bit ce.
Eto na faxu sam, cekam konzultacije (u ovo doba!!!), neka depresivna atmosfera... prazan hodnik, samo cistacice i ja...hehe... Sjedoh za komp i evo,odmah mi je bolje, upisem adresu i odma primim dozu vaseg anksiolitika, trenutacno djelovanje 8)
Ma idemo dalje, bit cu tu, pisat cu vam...
Pozdrav veliki svima!
Stvor :twisted:

PS: maznuh sad kafu iz automata...ma ko tamna voduretina, fuuj...kuvam si doma jednu ljuuutu cim dodjem ;-)
My lost...and here we go again...
Titanik1

Post by Titanik1 »

Druze moj,ima likova,osoba na ovom forumu,s kojima se moze i druziti,i upoznati, i privatno komunicirati ,razmenjivati iskustva,i tako,na ovaj virtualan nacin,kad vec imamo kompove i net...!Samo,ljudi su ti teski jarane moj,kao zemlja! Moras je obradjivati,raditi na njoj,da bi ti vratila pozitivno! Da bi urodilo plodom! Kako god da okrenes-ne valja! To znaci,da takvi likovi nisu zadovoljni sami sa sobom,pa kako god da im se obracas-ne valjas!Boze moj-1000 ljudi,1000 cudi! Pozdrav .
Post Reply