Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Idiot

Post by vudd »

Ma oke"...Ne kontam da te napadam.Ako bi sebi savjetovala komunu,poslusaj svoj savjet i pali...A Vlado,...ma lako ce Vlado :)
Pozdrav
Last edited by vudd on Tue Jun 30, 2009 4:07 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Re: Idiot

Post by {RUBIN} »

Dovla, ako si skapirao da je to tvoj put - samo napred, podrzavam u potpunosti!

Nedostajaces nam, al svi znamo ce posle toga uslediti jedna fantasticna prica o jednom ludom jaranu koji je na kraju uspeo da nadje mir u zivotu..i svi cemo je citati sa uzivanjem!
Cessante causa cessat effectus.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Idiot

Post by PsyTechGirl »

Vlado..
Ovo je bilo iznenadjenje..
Ja ni ne znam kako bih odreagovala.
Jebo forum i to što ćeš nama nedostajati.
Bitnije je da spašavaš svoju živu glavu, a foruma i ljudi kao što smo mi će uvek biti na gomile..
Elem, kako god odlučio (a vidim da jesi) ja ti želim od srca sve naj naj i ne žuri nazad..
U hodu ćeš videti koliko to tebi treba i koliko ti prija i odgovara..

Još jednom, veliki pozdrav za tebe, hrabri čoveče :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Idiot

Post by sanela »

Hej, fakat se radujem što spominješ odlazak u komunu... Super... :D svaka čast na odluci.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Vrijeme cuda na forum.narkomanija. Vudd se oglasio i pronasao tipa koji mu moze nesto reci o ovisnostima, Rubin konacno napisao nesto o sebi, Param postao zigolo, Vlado ide u komunu...

Nije to odluka koju sam donio juce ili danas. Ne osjecam da imam neceg posebnog danas da se odreknem. Sredio sam finansije prilicno i nemam problema u smislu da starcima ostavljam dugove u amanet. Barem ne ozbiljnije :)... Jebe mi se za posao. Ne radi mi se ono sto radim. Promijenio sam se prilicno u ove cetiri godine, dovoljno da znam da se necu odmah sukobiti sa autoritetima :). Jebes godinu ili dvije zivota. Dobicu, ako nista, dobru pricu za napisati. Treba mi bilo kakva promjena. Ne Darla, (jedna injekcija za peg kosta 250 E, ali kod nas placa drzava) trenutno nemam djevojku, osim ako se neka lazno ne predstavlja :). Nemam ni implant, posljednji se istopio prije godinu dana Tada nekad sam napravio i posljednji recidiv. Pijem. Osjecam kako dolazi novi rec, poput oluje... Tako da, ono, osim teskog zivota u komuni, nijedan drugi razlog nije protiv. A eto, u mladosti prije heroina, vazda sam se furao na planinarenje i sport i prirodu. Pa jebes ga, to je najzdraviji zivot i najblizi prirodi od za nas sjebanu, (pri)gradsku, narkomansku populaciju.

E sad, posto me od odlaska dijeli nekoliko telefonskih poziva i mjesec dana vremena, ipak ne bi bilo pametno da me vec danas ispracate :).

Pozdravljam.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Idiot

Post by paramparcad »

dug je mesec vlado...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Idiot

Post by darla »

ako to zelis imas i moju podrsku iako ja mislim da tebi nije potrebna komuna..ali ti najbolje znas sto je bolje za tebe..sto god odlucio,zelim ti svu srecu..a imas ti super cupri iz miklosiceve al nikako da ju objavis do kraja.. :smt058
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Idiot

Post by YugoS »

Neznam sta bih ti pametno napisao.Nisam provalio da kontas u tom smjeru.
Sve u svemu 1-2 godine fakat nisu vjecnost,pa probaj.
Skoditi ti nece 100%.
Sve u svemu volio bih te vidjeti bar jos jednom prije nego(ako) razgulis.

:smt001
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Idiot

Post by sanela »

darla wrote:ako to zelis imas i moju podrsku iako ja mislim da tebi nije potrebna komuna..ali ti najbolje znas sto je bolje za tebe..sto god odlucio,zelim ti svu srecu..a imas ti super cupri iz miklosiceve al nikako da ju objavis do kraja.. :smt058
E moja Darla, dug je put od nedrogiranja do potpune promjene načina života, razmišljanja, stavova, identiteta... a za takvo nešto je potrebna komuna. Bez obzira što se Vlado ne drogira, on se koprca kao riba na suhom. Da bi naučio kako da živi, treba mu komuna... Ma, ja se nadam da ćeš i ti skontati koliko je komuna zapravo važna... ali o tom potom. Čuvaj se
cross
Posts: 33
Joined: Mon Jun 15, 2009 12:10 am

Re: Idiot

Post by cross »

sanela wrote:
darla wrote:ako to zelis imas i moju podrsku iako ja mislim da tebi nije potrebna komuna..ali ti najbolje znas sto je bolje za tebe..sto god odlucio,zelim ti svu srecu..a imas ti super cupri iz miklosiceve al nikako da ju objavis do kraja.. :smt058
E moja Darla, dug je put od nedrogiranja do potpune promjene načina života, razmišljanja, stavova, identiteta... a za takvo nešto je potrebna komuna. Bez obzira što se Vlado ne drogira, on se koprca kao riba na suhom. Da bi naučio kako da živi, treba mu komuna... Ma, ja se nadam da ćeš i ti skontati koliko je komuna zapravo važna... ali o tom potom. Čuvaj se
Način razmišljanja ovisi od puno okolnosti a podložan je promjenama kod svih osim kod budala.
Način života se mjenja samim ne uzimanjem droge o sazrjevanju da ne govorim.
Stavovi? No comment:)
Identitet se ne mjenja draga sanela, ako, onda sigurni ne u komuni nego u nadležnom sudu.
Što se tiče učenja življenja, postoje samo dvije mogućnosti. DA TE NAUČE ILI DA NAUČIŠ!

Vladina priča napokon ima pravi naslov! Levat:P 2x lječi hepatitis u 2 različita entiteta u 2 godine. Lječio se u privatnim klinikama, blokatorima, implantatima, bio na ulici, čak i u komuni (jednoj od onih koja nije prava, a znam za ljude koji su bili u par takvih) ,pio jako, kockao još jače, trenirao šampionski, i usput završio fax prosjekom iznad 9???
Sad poslje jednog recidiva alkoholom, razmišlja o terapiji metadonom ili odlaskom u komunu. Zanimljivo!
Fali mu još pomoć stručnog lica i malo vremena provedenog u Javnoj ustanovi na Sokocu. Obzirom da voli prirodu bila bi idealna lokacija a napisala bi se sigurno i dobra priča.
Ovdje je neko lud:)
Većina zbunjena.
Gdje su normalni?
Garant u fabrikama gdje ispunjavaju normu i nemaju vremena za net.
Pozdrav i sretno!
Locked