JOS SAMO NIJEDNOM

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

narcohimno

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by narcohimno »

desi joesspappa,ma kakva drina...napravili su nam olimpijski bazen u sportskom centru 100 metara od moje kuce.ali nije jos otvoren...to ce za koji dan.nego kupanje mi nije(osim u znoju)primarna stvar.opet sam se sapleo i uleteo u govna,bio.sad sam u rehabilitacijonom stadijumu.za sedam dana pusim blokator pa moram da budem cist,danas mi je drugi dan...moram da ugradim to sranje,jebiga.pricao sam i sa mojima,nemoram ni da spominjem kakav je to sok za njih bio ali sta cu...kad sam govedo neka me bar dobro isprangijaju...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by paramparcad »

ej sanela mogla si mi vratiti stari nick...a onu drugu temu i obrisati posto je ionako stotinu strana izbrisano,nece se primetiti razlika.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by rajouno »

ma bolji ti je ovaj nick,vjeruj mi..."paramparcad"...na svasta me asocira :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by paramparcad »

pokusavam da se setim kako mi je uopste palo na pamet da dam sebi nick"narcohimno" ali ne ide,nema sanse...droga pojela orahcic u mojoj glavurdi
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by paramparcad »

rajouno wrote:ma bolji ti je ovaj nick,vjeruj mi..."paramparcad"...na svasta me asocira :-D
pa desi ljubavi moja...na sta konkretno te asocira?hehehe,pusticu mastu da odradi svoje.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by rajouno »

hehe :-D ..pa,tu sam sreco moja..znas da se ja i ti odlicno razumemo...onaj fazon:"Ti razumes reci i koje nikad ne kazem,tebi dajem da me vodis gde zivot nije skrivanje..." :-D :-D
ljubim te
PER ASPERA AD ASTRA...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by paramparcad »

eto vam svima,crknite od zavisti...ubrao sam najlepsi cvet :D
tubalkain
Posts: 75
Joined: Thu Oct 23, 2008 9:42 pm

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by tubalkain »

paramparcad wrote:eto vam svima,crknite od zavisti...ubrao sam najlepsi cvet :D
Šta si to našo tolko lepo, u kasnu jesen, sad valjda samo gljiva ima. Al svaka čast inače, da ideš da bereš cveće, povratak u prirodu i te stvari?
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by bojanol »

hahahahahhahaha.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: JOS SAMO NIJEDNOM

Post by rajouno »

tubalkain wrote:
paramparcad wrote:eto vam svima,crknite od zavisti...ubrao sam najlepsi cvet :D
Šta si to našo tolko lepo, u kasnu jesen, sad valjda samo gljiva ima. Al svaka čast inače, da ideš da bereš cveće, povratak u prirodu i te stvari?
hahahaha ,kakav liiiiiik :lol: :lol: :lol: :lol:
PER ASPERA AD ASTRA...
Post Reply