GLASANJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Banovanje-DA ILI NE???????

Poll ended at Tue Nov 08, 2005 7:55 am

ZA
8
44%
PROTIV
10
56%
 
Total votes: 18

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Bravo Omare, braco, bravo Luna, bravo Vlado:
Igla je odnekud izvukla Styxov tekst koji mi je promakao, vjerovatno sam trcao za semama u tom periodu. Tekst mi se svidio, jedna od najljepsih stvari koje sam procitao na forumu. Njen komentar ispod toga je bio odvratan. Styxov tekst sam zapamtio, Iglin komentar banovao u glavi
Ovo sam i ja bila rekla ... bravo svi mi: ne kužim kako ih može biti više protiv nego za - hehe Igla se venja Pepi, odjednom joj se 'sviđaju njeni postovi' - a e - hehehe - a evo, i Vlado je promijenio mišljenje, pa evo, ja mislim da bi trebalo da otvorimo novi topic, di ćemo se svi javiti i, da ne bude zbunjoze, samo napisati ZA ili PROTIV, pa ćemo viditi jasno i čitko - na ovaj đir je netko moga i uzet novi nick i glasovat što ga je volja, je l'da?
Evo, ako se slažete idem ja to napraviti!
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

glasam za NE!

...cisto kao sto starkid kaze radi slobode govora. iako sam naklonjen grupaciji: ramona, luna, m4j4 & co. posto ste u pravu kad kazete da ste se ovdje otvorili i da vas je lako udarati sa spustenim gardom, stavite se u ulogu jednog objektivnog moderatora i vidjecete da su uvrede letjele sa obje strane... pa ako cemo pravdu onda pravdu sa sve :lol:

@vlado: neznam jel vec odgovoreno ali ip adresa se mijenja sa svakim rekonektovanjem tako da je nemoguce nekom bas da zabranis pristup sajtu.
izuzetak je da neko ima staticnu ip ali posto se za takvu dodatno placa sumnjam da je to slucaj
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ajmee EA, 'uvrede letile s obje strane' - ti si ka ovi što su rat u HR proglasili građanskim, tobože su i jedni i drugi bili krivi - to moru obisiti baki o rep a pričati svom mačku :lol: - za rat neću ni govoriti, ali i ovdi se opet zna tko je 'kriviji', tj. tko je prvi počeja ...
Kako je ovo krenulo čini se meni da se Igli, tko ne želi, uopće ne bi trebao obraćati, pa ako prdi nek prdi sama sebi
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Uostalom i Igla u ovom glasanju može glasati za sebe, tj. protiv banovanja, kaj ne?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Normalno treba i ona da glasa za :smt044 mislim ta igla....hehehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

Ramona wrote:Ajmee EA, 'uvrede letile s obje strane' - ti si ka ovi što su rat u HR proglasili građanskim
dje me nadje :smt043

mislim bezze je sad da se forum privatizuje i da se postavljaju neke dvostruke mjere.
prvo sto bi trebalo da se uradi je postavit 'sticky' gdje ce da budu pravila ponasanja foruma, pa ko ta pravila prekrsi nek bude banovan
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

Ramona wrote: ali i ovdi se opet zna tko je 'kriviji', tj. tko je prvi počeja ...
Draga moja, nadam se da ti je jasno da na tvojoj temi ZA I PROTIV, svaki član koji se ne oglasi sa ZA, je zapravo protiv, ali mu se ne da učestvovati u raspravi sa nekoliko vas (5, čini mi se). I svi ti koji su PROTIV su nekad gledali Branka Kockicu i pjevali "U svijetu postoji jedno carstvo, u njemu caruje drugarstvo, tamo su kuće od čokolade, prozori od marmelade...", ali su porasli i prevazišli tu životnu filozofiju. Leteće medvjediće, takođe.

Za ovo ko je "prvi počeja", da te podsjetim da si to bila ti! Pročitaj opet prvu ili drugu stranicu teme Diskriminacija narkomana, jer te pamćenje vidim ne služi najbolje. Civilizovani razgovor i razmjenu mišljenja između mene i Imenijevažno si prekinula sa "Igli je neko maznuo pare pa se išla malo poiglati, tako ti je stara kad vjeruješ narkomanima" :shock: Ničim izazvana. Nakon mog benignog odgovora na Lunina mahnitanja, uključio se Styx (takođe ničim izazvan jer ga nisam ni spomenula baš kao ni tebe) sa citatom Elementala "Malo si se precijenila tuko..". Od tog posta, na svaki verbalni napad je dobio jači odbrambeni verbalni udarac. To je, dušo, životna logika. Tako se svijet okreće. Nema kuća od čokolade.
Spominješ rat. Gdje su sad oni što su mislili da mogu napadati jer ih je više, jer su posebni? U zatvoru, Hagu ili se kriju po šumama kao životinje.

Za ban, kao i na svakom forumu, broj izbrisanih postova je valjan pokazatelj nečijeg lošeg ponašanja. Znaš i sama kako to ide na svakom sudu :D E ako neke od vas stalno brišu, a i dalje vam dopuštaju da pišete na forumu....to govori šta misle o vama. Znate one likove, što bauljaju po ulicama i deru se, a ljudi ih samo zaobilaze baš kao da ništa nisu ni rekli :cry: :cry:
Last edited by Igla.U.Plastu.Sijena on Fri Oct 21, 2005 5:14 pm, edited 2 times in total.
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

eto ti ga sad E A, a bio si protiv banovanja?:smt111

Ma ja mislim da je moj predlog najpametniji (hihihi :supz: :supz: :supz: ) nek lepo moderatori foruma nađu onu opciju za ignore postove od korisnika i svako onda stavi koga hoće da ignoriše i to je to
:)

... ja ću evo prva sebe da ignorišem :smt031
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

pa moj stav je i dalje isti: 1. za tango je potrebno dvoje 2. ...and justice for all

al kad se raja vec nalozila.. :-D
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ja sam protiv! Kad pročitam Igline postove srećna sam što imam šižfru koju imam i preplavi me osećaj zadovoljstva što ona dokazuje moj stav da pored nas hodaju ljudi mnogo bolesniji od nas ali se kriju iza raznih maski. Uostalom, mi smo ljudi širokih shvatanja i dozvolimo joj da joj služimo kao terapijska zajednica!
A i nemate pojma kako sam radosna kad je neko lupi po nosu, naročito kad sam taj neko ja! :twisted:
Predlažem da joj pružimo ono što joj zapravo treba u njenom tužnom, praznom dosadnom životu! Otvorimo topic pod nazivom: "Iglo volimo i mi tebe!" :prayer: :smt116 Na tom topicu, ona bi uspela da pronađe ljubav i to onu bezuslovnu, koju sama nije u stanju da pruži. Dokazala bi se kao velika osoba, ljubitelj životinja i ljudi! Evo ja ću ga upravo otvoriti,kao doprinos njenom pronalaženju same sebe u ovo0m okrutnom svetu!
Locked