O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 9:06 am Moj stav je da o tome treba ćutati. Niko ne treba da zna da smo imali problem sa drogom. Frajla njega ne laže, i ne živi u lažima, ona ima svoju tajnu, zažto bi mu to rekla? Laž i tajna nije isto. To treba kriti kao zmija noge! Ja sam na moru letos bio malo sa nekom baš dobrom curicom. Čuj da joj kažem da sam bio navučen na zamenu za heroin, fuj, i sam se sebi gadim zbog toga, zgadio bih se verovatno i njoj, i zna se da postoje i razne predrasude oko toga. To jednostavno nije za pokazivanje, nego za kriti. Reci Like života ti, zašto bi Frajla trebala to da kaže svom partneru? To je po meni kukavički, to je kao da tražiš neko dodatno razumevanje, i kao da nisi spreman za uvek da završiš sa drogom.
P.s. Frajla njega ne laže, nije on nju pitao da li je bila narkomanka, ona samo čuva svoju tajnu, koju i treba čuvati. Možda nekad i oseti potrebu da mu to kaže, ali to po meni u opšte nije pod moranje. Drugo, ne glumi ona osobu koja nema veze sa drogom, ne krije da hoće da zapali travu, ali gde će mu pominjati dop, zašto bi mu pominjala?
Možda je tebi lakše što tvoja žena zna, ali ti nikako da shvatiš da nismo svi isti. Pominjao si pre par postova neki mrak. Ako si ti u mraku i mračan, zašto misliš da smo svi? Evo mene je prošao mrak nakon nedelju dana apstinencije, čim sam shvatio da će mi ići ostavljanje bupa i da nije toliko strašno kao što sam se pribojavao. Nakon mesec dana, već mi je bilo super, počeo sam da osećam pravi život, i normalnog čoveka u sebi, i shvatio totalni apsurd mog ranijeg života.
Alooo manipulacija vrhunska

Napravio situaciju da svi kod kuce moraju imati razumevanje za njegove gluposti i recidive
“ pomoc u oporavku jbt”, svi igraju po njegovom ahahahah haos jbt
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 9:24 am Samo piči Jurke, ne daj se, šta da ti kažem. Nije tako strašno, a? :)
Ajde Jurke, izdrzi ovaj 4-5-6-7 dan i onda si vecinu posla zavrsio
Ne daj se sada
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 9:52 am
StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 9:06 am Moj stav je da o tome treba ćutati. Niko ne treba da zna da smo imali problem sa drogom. Frajla njega ne laže, i ne živi u lažima, ona ima svoju tajnu, zažto bi mu to rekla? Laž i tajna nije isto. To treba kriti kao zmija noge! Ja sam na moru letos bio malo sa nekom baš dobrom curicom. Čuj da joj kažem da sam bio navučen na zamenu za heroin, fuj, i sam se sebi gadim zbog toga, zgadio bih se verovatno i njoj, i zna se da postoje i razne predrasude oko toga. To jednostavno nije za pokazivanje, nego za kriti. Reci Like života ti, zašto bi Frajla trebala to da kaže svom partneru? To je po meni kukavički, to je kao da tražiš neko dodatno razumevanje, i kao da nisi spreman za uvek da završiš sa drogom.
P.s. Frajla njega ne laže, nije on nju pitao da li je bila narkomanka, ona samo čuva svoju tajnu, koju i treba čuvati. Možda nekad i oseti potrebu da mu to kaže, ali to po meni u opšte nije pod moranje. Drugo, ne glumi ona osobu koja nema veze sa drogom, ne krije da hoće da zapali travu, ali gde će mu pominjati dop, zašto bi mu pominjala?
Možda je tebi lakše što tvoja žena zna, ali ti nikako da shvatiš da nismo svi isti. Pominjao si pre par postova neki mrak. Ako si ti u mraku i mračan, zašto misliš da smo svi? Evo mene je prošao mrak nakon nedelju dana apstinencije, čim sam shvatio da će mi ići ostavljanje bupa i da nije toliko strašno kao što sam se pribojavao. Nakon mesec dana, već mi je bilo super, počeo sam da osećam pravi život, i normalnog čoveka u sebi, i shvatio totalni apsurd mog ranijeg života.
Alooo manipulacija vrhunska

Napravio situaciju da svi kod kuce moraju imati razumevanje za njegove gluposti i recidive
“ pomoc u oporavku jbt”, svi igraju po njegovom ahahahah haos jbt
Ja to slicno dozivljavam. To je po meni pravljenje rezerve za svoje izlete sa drogom, i trazenje nekog dodatnog razumevanja, ili oslobadjanje sebe nekih stvari koje se ocekuju od pravog muskarca, a to je da bude temelj kuce. Ako je covek zaista raskrstio sa drogom, i resclanio u svojoj glavi sta mu valja, a sta mu ne valja, onda nema potrebe ni zena da zna za taj deo njegovog zivota. U koliko moja zena bude strejterka, nece znati za moj bup. E sad, u koliko mi zena bude bivsa narkomanka, naravno da cemo pricati o svojoj proslosti :D , ali ne puno, nema tu sta puno da se prica. Ja jednostavno verujem i znam da taj problem sa drogom moze da se resi jednom za uvek, i toga se i drzim, strejt ljudi to jednostavno ne treba da znaju o meni, pa bila to i partnerka. Ja jednostavno znam da se nikad vise necu navuci na bilo sta, meni je moje navlacenje doslo doslovno kao otreznjenje, i shvatio sam da sa tim za mene nema zivota. Ja vam ne mogu opisati koliko sam ja srecan u zadnje vreme, postao sam, ili jos postajem normalan covek, i tako se osecam, a to sam tako zeleo, samo da budem normalan. Nije tesko biti normalan, treba dozvoliti sebi da to shvatis. da je tako tesko biti normalan, svi bi bili na nekoj dozi. :D
Last edited by StopBup on Wed Oct 09, 2019 10:39 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Ljudiiiii, pa ovak bup je cudo, a i boga mi ljudski mozak!!
Jurke dogura do 4 og dana, a prije nije moga ni sa 0. 5 mg nego se dodavao, smrkao itd..

Inace, povodom ove price gore, nema te zene i tog copora djece koja ti mogu pomoc ako nisi san rjesen da to zavrsis.
Tako da ne pije to vodu kod mene , imas familiju , djecicu , uspjeces sigurno. Treba biti realan!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 10:37 am Ljudiiiii, pa ovak bup je cudo, a i boga mi ljudski mozak!!
Jurke dogura do 4 og dana, a prije nije moga ni sa 0. 5 mg nego se dodavao, smrkao itd..

Inace, povodom ove price gore, nema te zene i tog copora djece koja ti mogu pomoc ako nisi san rjesen da to zavrsis.
Tako da ne pije to vodu kod mene , imas familiju , djecicu , uspjeces sigurno. Treba biti realan!!
Naravno, pre svega treba sam sa sobom to da resis, jer kad zavrsavas sa drogom, to radis prvo i pre svega zbog sebe, pa onda zbog svega ostalog. Ostavljanje droge ne mora da bude tako tesko, u koliko je covek jasno razgranicio u svojoj glavi sta je zivot, a sta nije i sta je propast...
Last edited by StopBup on Wed Oct 09, 2019 10:50 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 10:49 am
Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 10:37 am an!!


Naravno, pre svega treba sam sa sobom to da resis, jer kad zavrsavas sa drogom, to radis prvo i pre svega zbog sebe, pa onda zbog svega ostalog. Ostavljanje droge ne mora da bude tako tesko, u koliko je covek jasno razgranicio u svojoj glavi sta je zivot, a sta nije i sta je propast...
Hm🤔
Sve ti kapiras subic, samo sto... eto tako, onaj...
😂😂😂😂
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Normalno da sebe stavljam u prvi plan!

Nema meni ovde sta da ne odgovara ili odgovara,dovoljno sam stabilna da znam sebe kontrolisati u svemu.Cuj bedno je precutati recimo hep c ili neku bolestinu kojom utices i na druge
A to sto sam ja pre 10 godina smrkala heroin koga treba interesovati. Onaj ko treba da zna- zna
Ne gledam na sebe kao na nekoga ko trazi razumevanje a jos manje sazaljenje, niti smaram ljude okolo time
Kad mi se prica- platim doktora ;)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Sa moje tacke gledista, kriti svoju drogerasku proslost nije stavljanje sebe u prvi plan. Nasa misljenja se jednostavno razlikuju. Ja verujem da nikad vise necu imati problem sa drogom, i zasto bi to znala moja partnerka? Ne mogu da tvrdim stvarno, mozda ako se zaljubim u strejt zenu i osetim potrebu da joj kazem celu svoju proslost, ali zasto bi to bilo pod moranje, molim te, reci mi? Ja prvi nisam ni najmanje sebican, mnogo vise volim da dajem nego da uzimam, ali smatram da neke stvari treba kriti, one koje hoces i sam da zaboravis o sebi. Ne tvrdim nista, vec sam rekao da nije iskljuceno da cu reci devojci svoju proslost u koliko ona bude strjaterka, ali zasto bi to bilo pod moranje ako sam ja siguran da necu vise imati problem sa drogom?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Oct 09, 2019 11:16 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Sa moje tacke gledista, kriti svoju drogerasku proslost nije stavljanje sebe u prvi plan. Nasa misljenja se jednostavno razlikuju. Ja verujem da nikad vise necu imati problem sa drogom, i zasto bi to znala moja partnerka? Ne mogu da tvrdim stvarno, mozda ako se zaljubim u strejt zenu i osetim potrebu da joj kazem celu svoju proslost, ali zasto bi to bilo pod moranje, molim te, reci mi? Ja prvi nisam ni najmanje sebican, mnogo vise volim da dajem nego da uzimam, nikad u vezi nisam stavljao sebe u prvi plan, ali smatram da neke stvari treba kriti, one koje hoces i sam da zaboravis o sebi. Ne tvrdim nista, vec sam rekao da nije iskljuceno da cu reci devojci svoju proslost u koliko ona bude strjaterka, ali zasto bi to bilo pod moranje ako sam ja siguran da necu vise imati problem sa drogom?
Ako ja prevarim muza, tako eto, desi se!!
Treba da mu to piznam, zbog cega??!!
Da sebi olaksam savjest!! 😂😂😂😂🔫🔫🔫🔫🔫
Isto sam njemu rekla, i ako te ufatim, viciii niisaaam!!!!👨‍✈️👨‍✈️👨‍✈️
Post Reply