O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla i predobro sam ja skoncentriran na svoje probleme od kojih ne bjezim i ne zatvaram oci. I podijelim ih sa svojom suprugom. Vjeruj mi sve zena zna i nije joj bilo lako neke gadosti slusati i prijeci preko njih. A vidis ti imas ovaj forum i svoju doktoricu i svi su oni upuceni u tvoje probleme a onaj tko bi prvi i jedini trebao sve to cuti, jadan covjek zivi u neznanju sa totalnim anonimusom, odnosno sa osobom koja zivi dvostruki zivot. Mislis da je to u redu prema njemu i da ga na taj nacin stitis i cuvas? Ili sebe? Tipicno danki sebicno razmisljanje. Noc. Kasno je. Razmisli malo o svemu a ne samo bla bla i liko uvati se svojih problema. Forum sluzi da se ljude pokusa izvuci iz tame kako mene, jurketa, sb i jos neke pa i tebe jer nisi ovdje nedodirljiva i najpametnija da samo dijelis savjete nego bagami i da se tebi koja kaze. Druga je stvar hoces li ih prihvatiti al imam ti pravo reci svoje misljenje koje smatram drze isto ili slicno i jos neki clanovi ovdje. Zivjeti u lazi nije ok.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Tek sad vidim koliko si plitka i sebicna i da gledas samo sebe. Nek tvoj dragi zivi u uvjerenju da si ok i iskrena osoba. A to sto si bila danerica nije uopce bitno i to se njega ne tice. Super ti je razmisljanje. Oces se s njim ikad udostojiti vratiti u prciju iz kojr si pobjegla zbog bojazni da te netko ne prokaze pred njim kao bivsu danericu.super do bola. I to sto sam napisao da ce netko od nas pet pasti, mozda troje. I ti znas da je to istina na duge staze. A i to se da provjeriti. Nemoj se bojati imas samo 20 posto sanse da padnes. Mozda i kudikamo vise jer ne zivis iskreno a lazi izjedaju covjeka. Grickaju ga malo po malo.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Tema je Jurke trenutno

Jurke pisi
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Brrrrrrrrr jebote!!!
Probudio sam se u baš grozno stanju... Jeza me rasturi.
Nalozih vatru i skrivao sam kafu i evo drhtim pored peci i vagam hocu li moci na poslu da izdrzim.
Baš me je sastavio jutros, a i neka zestoka glad, a ja majmun prvo kafu u ruke i cigaru...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Wed Oct 09, 2019 5:37 am Brrrrrrrrr jebote!!!
Probudio sam se u baš grozno stanju... Jeza me rasturi.
Nalozih vatru i skrivao sam kafu i evo drhtim pored peci i vagam hocu li moci na poslu da izdrzim.
Baš me je sastavio jutros, a i neka zestoka glad, a ja majmun prvo kafu u ruke i cigaru...
Hladno je i meni Jurke. Zima dolazi. Kod mene se plin ocepio ima dobrih dva tjedna. Toplije se obuci pa na poso. Tamo ces vidit dal ces moci to izgurati. Ak ne ide idi na bolovanje. Doktor medicine rada nece moci provaliti da si na danku tako da slobodno mozes i kod njega na konto gripe po bolovanje. Ali probaj sta duze izdrzati na poslu. I samo iskreno pricati sa svojima doma.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Pa nisi ti od kapaciteta da mi govoris da li ja krivo razmisljam!
Sta treba? Da muza/zenu unapred pripremi da cu praviti recidive i navlaciti se Na gudru, i jos da ga pripremim na to, da je to sastavni deo oporavka, i pritom dobijem blagoslov crkve za sve to, jer je hriscanski prastati, i time sebi dam prostora za ponovno gudranje, kao sto ti radis, samo sebi krcis put, i trazis opravdanja. Apropo i tvoje price da cemo se ne znam koliko, pola od nas ili 2/3 vratiti gudri. Ajd ti srecan ti put, ali dobra zena, sve proguta- prasta!
Cista manipulacija i egoizam, nista vise
[/quote]

Bio ja od kapaciteta ili ne znam da istina bola. A to se dalo iscitati iz tvog posta jucer. Sta sam ja to tebi krivo reko osim da zivis u lazi. Ako je to tebi ok samo naprijed djevojko. Neces jednog dana mene zajebati i povrijediti sa svojim lazima nego osobu sa kojom zivis. Mozda ti je to trebala reci tvoja psihologica pa bi onda to lakse prihvatila a ovako kad to cujes od nebitnog lika znam da boli. Uzivaj dok traje. Takoder i dalje uzivaj dijeliti drugima pametne savjete, a svoja sranja trpaj pod tepih. Znas i sama da tome mora doci kraj i da su u lazi kratke noge. Nece te onda ni dop ni sub ni serokvel zajedno izvuci iz sranja lazi u koje si i sebe i drage osobe uvukla. Toliko od mene. I da vidi se da si ti toliko jaka i stabilna da nikada neces pasti. Hranis se sa savjetima drugima a gospodi se ne smije nista reci. Pa nisi nedodirljiva. Koji je to crnjak zivit i tajit svoj najveci problem svojim najdrazim. Zalim te. E sad se ti prebaci kako kazes na Jurke je tema. Kao da Jurke nije osoba nego stvar. Pazi Jurke je tema. A ti nisi tema. S takvim oholim razmisljanjem nisi vrijedna spomena vise.i samo se ti drzi ove virtuale jer nemas hrabrosti suociti se sa istinom. Zgadila si mi ovaj forum svojim visokim drzanjem.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Brate mili u 8:36 ujutru zapocinjes dan ovakvim glupostima.

Nabaci osmeh, popij kafu, uzivaj sa porodicom! Mracis od sabajle
Drugo, ne plasim ti se odgovarati, samo da se ne bi nakacio na mene, ako ti je od koristi u oporavku, ti pucaj
Trece, nemam puno vremena da se zamaram tobom, mora se raditi
Cetvrto, ako sam ti zgadila forum, ti pali;)
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Treba da ti tepam i podilazim da bi me ti sa svojim mracenjem zaobisao

Duuuuuuh

https://youtu.be/DyDfgMOUjCI
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Moj stav je da o tome treba ćutati. Niko ne treba da zna da smo imali problem sa drogom. Frajla njega ne laže, i ne živi u lažima, ona ima svoju tajnu, zažto bi mu to rekla? Laž i tajna nije isto. To treba kriti kao zmija noge! Ja sam na moru letos bio malo sa nekom baš dobrom curicom. Čuj da joj kažem da sam bio navučen na zamenu za heroin, fuj, i sam se sebi gadim zbog toga, zgadio bih se verovatno i njoj, i zna se da postoje i razne predrasude oko toga. To jednostavno nije za pokazivanje, nego za kriti. Reci Like života ti, zašto bi Frajla trebala to da kaže svom partneru? To je po meni kukavički, to je kao da tražiš neko dodatno razumevanje, i kao da nisi spreman za uvek da završiš sa drogom.
P.s. Frajla njega ne laže, nije on nju pitao da li je bila narkomanka, ona samo čuva svoju tajnu, koju i treba čuvati. Možda nekad i oseti potrebu da mu to kaže, ali to po meni u opšte nije pod moranje. Drugo, ne glumi ona osobu koja nema veze sa drogom, ne krije da hoće da zapali travu, ali gde će mu pominjati dop, zašto bi mu pominjala?
Možda je tebi lakše što tvoja žena zna, ali ti nikako da shvatiš da nismo svi isti. Pominjao si pre par postova neki mrak. Ako si ti u mraku i mračan, zašto misliš da smo svi? Evo mene je prošao mrak nakon nedelju dana apstinencije, čim sam shvatio da će mi ići ostavljanje bupa i da nije toliko strašno kao što sam se pribojavao. Nakon mesec dana, već mi je bilo super, počeo sam da osećam pravi život, i normalnog čoveka u sebi, i shvatio totalni apsurd mog ranijeg života.
Last edited by StopBup on Wed Oct 09, 2019 9:28 am, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Samo piči Jurke, ne daj se, šta da ti kažem. Nije tako strašno, a? :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply