sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Hvala svima na podrsci i savetima. Drzim se i necu vise piti alkohol, jer unistvava motoriku u kombinaciji sa terapijom, tako sam par puta mogao da poginem. Zasto da hulim na boga i ovo sto mi je podario.
Poz svima i naravno ostajte mi zdravo i dobro :shock:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Ostadoh ja ipak bez ove divne žene. inače postim po prvi put u životu, jedino što se preksinoc napih, a do tada nista. U petak idem na pričešće, i nadam se blagoslovu oca za zdravlje i oprost od boga valjda.
Nije da volim nesto crkvu, nemojte me pogresno shatiti, to je za mene institucija, kao i svaka druga sistema. verujem u boga naravno i kršten sam.
Probam sve metode i prakticno se na predlogu moje sada bivse, postim, odricem svega, osim propiasane terapije, i tako...
:axe:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Hvala vam drugari iz AN, nadam se da cu za 6 meseci dobiti, valjda zuti privezak. Ovaj beli mi se skroz izliao. Inace popih celi kutiju rivotrila, sa alkoholoh, nadan se da necu docekati sutrasnji dan.
Nema veze, kada je 7474, uradio do ta na sve nacine ocekujem oslobadje od ovozamaljskog bednog usranog, da opsostitie života.
Budite mi dobro i zdravo.
Bok :drinkers: :drinkers: :drinkers:
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: sta sad?

Post by sanela »

Čitam tvoju poruku i ne mogu da sontam šta hoćeš da kažeš....
Mislim da nije uredu da spominješ Nika... On je uradio sa svojim životom najbolje kako je znao. Nažalost, nije znao bolje. Za razliku od njega ti si živ i trebao bi se truditi da radiš stvari koje će ti pomoći da ostaneš živ. Molim te, nemoj pisati ovakve poruke na forum, nego se obrati nekome ko ti može pomoći u stanju u kojem se nalaziš.
Znam da ti nije lako, da se trudiš najbolje što možeš, ali sam sigurna da oko tebe ima ljudi koji će ti pomoći. Zatraži pomoć....
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F4bHUBhlM7I[/youtube]
Poučno ya našu mladež.,Ako nijesam dosbro uradio idite na you tbic i skinite vutrakockalaone u ovaj gudrić. kako se ove već
Prijatno vam želim nalo smijeha
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by zeleni »

gile, brate, ne glumi majmuna, nego gurni prst u usta pa ispovracaj to... neces se ubiti, samo ce te spakovati u lazu ili slicno, i napravices sebi sranje.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

hvala lijepa na podršć, drga si mi, ljpka i dobra duša. trabam ići ya Bg na konrole i nemoguce miseje i akcije, naravno ako budem dobar jutros.
Hvala ti ko sestri i podršci.
Ps. nago ja rekoh čini mi se da sa vam nahvalio sajt i tebe pogotovo u Drajerrvoj
Puno srdačnih i i skrenih od srca pozadrava. Nego šta se dešava sa Vudom, Peispitivačem, Super Supreretikom, Pawom, bABA nACOM, Detetom svemira, Teodorom...I ipsotite ako sam nekoga izostavio...
Inače moram otiči u SA, ako bog da uskoro, ostade mi grad u dobrom sjećanju, Adisa, Igor, Aleksandra, Muhamed i već se ne seća. koga
:drinkers: :drinkers: :drinkers:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

zeleni wrote:gile, brate, ne glumi majmuna, nego gurni prst u usta pa ispovracaj to... neces se ubiti, samo ce te spakovati u lazu ili slicno, i napravices sebi sranje.
Nemoj si brate brinuti, za mene, nego nijemah nišsta za spavanje, pa to šsto uradih, već je učinjeno.
oOprostih bogu, porodici, svima, preživeć ću ja, čujemo se.
P :D Z
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Pa ja, šta ću, hemijsko dete od malena, ja da popijem 10 kutija ništa mi ne bih bilo.
Eto samo da se javim da sam dobro, vrlo dobro
Hvla zeleni na savetu, a greota bilo baciti nešto što se jako teško nalazi.
J.ti Galeniku
:rolleyes:
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: sta sad?

Post by Pawa »

Gile wrote:Nego šta se dešava sa Vudom, Peispitivačem, Super Supreretikom, Pawom, bABA nACOM, Detetom svemira, Teodorom...I ipsotite ako sam nekoga izostavio...
Samo vas gledam i pitam se dokle cete :axe:

Gile, hvala sto se interesujes... Sto se tice foruma, u jednom trenutku sam skapirala da ne bi bilo lose malo da spustim loptu. Kada procitas toliko licnih i teskih stvari, pocnes ljude da dozivljavas kao da ih zaista poznajes. Njihovi problemi pocinju na neki nacin da te opterecuju, mrace. Razmisljas previse o njima. Iskreno i Nikova smrt me potresla u poprilicnoj meri. Kao da sam tek tada zaista shvatila sta je krajnji ishod narkomanije (ukoliko ozbiljno nepocnete sa lecenjem) i koliku tezinu moze imati svaka napisana rec.

Mozda je, i sigurno jeste, sebicno s moje strane... Ne znam ni koliko cete me razumeti, ali… Pozelela sam da se udaljim od foruma, od svih vas, da ne razmisljam o narkomaniji toliko i da svaki procitan post ne prezivljavam na nacin na koji sam pocela to da radim. Od svega toga, jedino mi je poslo za rukom da svedem pisanje na minimum. Uglavnom cutim i citam. Mozda ne bas onim intenzitetom kao ranije, ali… Tu sam, pratim vas :wink:

Uz sve to, sa drugarom se retko vidjam. Na tu temu sada nemam sta bitno da napisem. Kad se cujemo kaze da je dobro - sta god to “dobro” znacilo.

Inace, u poslednje vreme se i oko mene desavaju ozbiljno lose price koje me u poprilicnoj meri izbacuju iz koloseka, tako da sam daleko od dobrog sagovornika.

Iskoristi privilegiju koju imas i leci se dok to lecenje zavisi iskljucivo od tebe.
Pozdravljam te i cuvaj se :smt039
Post Reply