Zora li ce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by joesspappa »

Za krevet, pokrivac, jastuk, miran san, prvu kafu, jaknu i cipele, brz korak do stanice, jos brzi do punog autobusa, za sneznu zimu i padavine, za pregst bakterija i virusa u krkljanju matorog konduktera, za markicu GSP-a, za vozaca u oronuloj sklopociji odavno remontovanog traktora, za svih 10 stanica, 856 koraka do autobusa 860E, za topli ekspress, hladne novine, puno nebitnih podataka, za bezvezni razgovor sa kondukterom, za ponovno vadjenje markice, za ulazak u kancelariju, osmeh kolega (i koleginica), za dobro jutro, za drugu kafu, za pusacku prostoriju, za teretni vagon koji prodje kroz mene kada me pogodi nesto lose ili dobro, za gospodju bivsu koja me konjinom zove, za dobrotu i iskrenost decijeg placa i zagrljaja, za roditelje, porodicu, prijatelje iskrene, za izgubljene snove ponovno nadjene, za hrabrost da stanem, sacekam, otpustim, izduvam, za savet, tip, preporuku, za mogucnost da otvoreno pitam, za mogucnost da cujem, za poverenje, veru, nadu, za bolje sutra, za datu krv, prelezane boginje, za spomenik neznanom junaku, za smrt prijatelja, za hrabrost da kazem da volim, za osecaj ljubavi, sigurnosti i vrednosti, za trecu kafu, za podelu na skajpu, za iskrenost iz maila, za otvorenost u smsu, za ljubaznost u razgovoru, za sastanak, za novodoslog, za njegov strah i nadu, za zagrljaj, za prihvatanje, spokoj, za cetvrtu kafu, za casicu razgovora, pregrst pogleda, za osmeh, prilaz, start, odbijanje, broj telefona, iscekivanje, taktiku, iskrenost, za poljubac, sex, tus, malu nuzdu, za veliko sranje, za perfex, za pronto i ostala sranja, za cekic i bager, za analizu analize, za umor, odmor, trcanje, mali fudbal, veliki basket, za plasticnu solju, limeni krov, macu i kucu, za cvece koje ne treba zalivati, za neodgovorene zahteve na fb, neodigrane igrice, za prolazak kroz crveno svetlo, za putovanja, avionsku buku, pusenje u karantinu, za more i planinu, za pogled bez magle, za sunce i kisu, za pikado i mapu sveta, za karte, zurke, strahove od prolaska, hrabrost prilaska, za pogresne korake, za brigu o sebi, ljubav prema sebi, za nesavrsenost, za svaku manu i vrlinu, za osecanja, osecanja i osecanja, za zdravu svest i spokoj na kraju dana, za kljuc u bravi, toplinu sobe, za zumiranje dana i bezbrizan san...

HVALA !

PS. ako fali negde jos neka kafa, pristavite, dolazim :) jer lepo mi je biti ja...
:drinkers:
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by SuperSynthetic »

...i kofein je droga...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

Aaaaa.... brate ti si na redu da je pristaviš jer ovaj put ja dolazim. :D
Samo što kava nije razlog zbog kojeg dolazim, mada će i ona dobro doći. :)

Volim Vuče što možeš da biraš, još kad biraš tako dobro :smt038
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by joesspappa »

oces francovu? :)
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

Ma može i Franca. Samo neka je vruća. :D
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Samo vozi pažljivo, čim se siđe sa ceste na put počinju rupe, tako znaš da si stigao :D
Moon child
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zora li ce?

Post by sanela »

Vuče & joesspapa imate moj respect (na ovoj temi)...
Vi mi, između ostalih koje srećem svakodnevno i koji pišu na forumu, dajete potvrdu da je oporavak moguć, da je moguće vidjeti i doživjeti život, te biti zahvalan na svim onim sitnicama koje sačinjavaju život a koje, zbog usredotočenosti na "važnije stvari" zaboravimo vidjeti.
Hvala vam što pišete i što živite svoje živote u cjelosti...
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by joesspappa »

sanela wrote:Vuče & joesspapa imate moj respect
bolje nam neku konvertibilnu proturi :)
sanela wrote:(na ovoj temi)...
a sta? na drugim smo temama manje pametni!? :axe:
sanela wrote:Vi mi, između ostalih koje srećem svakodnevno i koji pišu na forumu, dajete potvrdu da je oporavak moguć, da je moguće vidjeti i doživjeti život, te biti zahvalan na svim onim sitnicama koje sačinjavaju život a koje, zbog usredotočenosti na "važnije stvari" zaboravimo vidjeti.
Hvala vam što pišete i što živite svoje živote u cjelosti...
Hvala na lepim recima ...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Kad vlast krene da te hvali znaš da si najebo...videćeš ćale, videćeš :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IxR4AweLeXE[/youtube]
Moon child
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Ima sam neke mnogo dobre vikende dok sam se gudrao, neki su trajali i po nekoliko nedelja :-D (zvaćemo ih "produženi vikendi"), na žalost ne sećam se većine od njih uopšte, a od svakog mi fali poveći deo.

Ovo što mi se izdešavalo proteklih par dana teško mi je i da opišem, nije se sve još sleglo, a kako je krenulo možda i neće, a možda nije ni potrebno. Završio neki poslić u petak čisto da budem u miru sa sobom, ostvario sjajn kontakt pun emocija i životne energije sa jednim momkom iz Podgorice, dočekao prijatelje iz Hrvatske, kad su se smestili malo se družili pa zapalili za Novi Sad, našli se tamo sa još nekim prijateljima iz Londona, kafenisali, malo uživali u prelepom danu i još lepšem gradu (i narano devojakma), otišli posle na najveći NA sastanak koji je Novi Sad do sada doživeo i zbog čega mi je posebno bilo drago, pa na ćevape posle toga, vratili se za BG ali nastavili da se družimo kod prijatelja kući uz palačinke do kasno. Ujutru se ponovo našli, zavisnici, da iskoriste svaki sekund, malo kafenisali, malo pričali, malo se prošnjuvali po gradu, otišli na ručak (dobro ovde se sad već malo nazire problem :-D ), pa na sastanak u BG koji je prosto pucao od energije svih tih ljudi...u međuvremenu bili i od koristi za mnoge stvari i sve kroz laganu zajebanciju...i klopu...ponovo...

Za razliku od većine stvari koje su mi se događale ranije ovaj vikend mislim da ću pamtiti dok sam živ. Svaku stvar, svaku šalu, svaki osmeh, svaku emociju...Kao da iz posta u post pišem samo jedno. Jednu istu stvar. Koliko sam zahvalan na svemu što mi se događa u poslednje vreme. Jbg, možda dođe vreme i da mračim jednom, ali nije danas. Danas sam samo umoran ko pas i srećan što mogu da živim ovako.

Moj život trenutno nema neki veliki pravac, a ni cilj, jednostavno uživam u momentu. Nadam se da možda dođe vreme i za neke velike ciljeve i ostvarenja, ali za sada mi i ovo paše.
Ide sve to polako čini mi se. Sporije nego što bih danas želeo, ali mnogo brže nego što sam se ikada i nadao da mogu...i za to sam zahvalan.
Moon child
Post Reply