SRETAN ROĐENDAN ZVRKY

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

SRETAN ROĐENDAN ZVRKY

Post by dinela »

:smt113

Zelim svojoj dragoj zvrkolini pozeljeti sve najljepse i najbolje za njen rodjendan. Da ti zivot pruzi mnogo lijepih trenutaka, da te ispuni radoscu i srecom, da ti zauvjek nacrta osmijeh na licu, da ti srce ispuni istinom i ljubavlju .... i sve lijepo sto se pozeljeti moze.

Zelim da docekas jos mnogo rodjendana, po koju boricu na djecijem licu (tek toliko da ljudi znaju da ti nije 15 :D )...

Budi sretna u zivotu, budi ponosna na svaki mukotrpan korak koji ucinis, voli one koji te vole, cuvaj se i vjeruj u sebe.


P.S. Nije vazno koliko je ljudi oko tebe za tvoj rodjendan, neka je i samo jedan ali vrijedan .

Saljem ti puno poljubaca i cuvaj mi se.
kokan
Posts: 111
Joined: Fri Sep 16, 2005 9:22 pm

Post by kokan »

Zelim da docekas jos mnogo rodjendana, po koju boricu na djecijem licu (tek toliko da ljudi znaju da ti nije 15 )...
Pa svi znamo da nije 15 nego 16. Za dve godine moci ce slobodno da cirka i da zapali cigaru.




Srecan rodjendan..
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Image

Image Image Image Image Image
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

kakva divna cestitka od Erineje,hej evo i na ovom topicu da ti cestitam rodjendan,da si ziva i zdrava i samo pozitivno.

sretno


mise
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hvala svima na cestitkama,lepo sam se provela,hvala vam :heart:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

JA SAM MALO ZAKASNILA DA KAZEM SRECAN TI RODJENDAN DRAGA MOJA LEPA ZVRX!!!!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nisi ti nigde zakasnila ti si bila druga koja mi je cestitala tako da opusti se,u svakom slucaju hvala i tebi,na cestitkama! Nemam mi Omce to me brine!!!!! A za Erinejinu cestitku svaka cast mnogo mi se svidja to je moja omiljena pticica,kekeke....mise,drz se i ti ne pustaj! Dinela tebi oseban pozdrav stvarno si mnogo uradila za mene ovom temom iskreno nisam ocekivala niotkoga ali eto neko se ipak setio!!!!!!!A ja cu sad otvoriti novu za jos jedan rodjendan,heheheh koji je danas,hvala vam puno voli vas zvrky
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e zvrkson....sretan ti rodjendan!!!!!!!!!! zelim ti sve najbolje i da ti ova godina bude bolja od prosle. Cmok cmok.....i za usi cu te povuci da malo jos porastes ;-) .....
SRETAN RODJENDAN!!!!!
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nema toga za usi i to [-X ,kekeke sad ide jos jedan rodjendan za koji dan tacnije prvog ako neko zna nekog kome je pre neka kaze da proslavimo svi zajedno :partyman: :drinkers: :finga: :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Kako nema za usi i to???? :? Ma ja cu ti izvuci usi 31. a ti radi sta hoces!!!!! A 1. cu nekom drugom ... :D
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
Post Reply