Ja sam budala!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
serial
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 9:38 am

Ja sam budala!

Post by serial »

Evo vec pola sata pokusavam da zapocnem temu i ne znam odakle...
Posle toliko muke,godina skidanjai ponovnog navlacenja evo me ponovo u svojoj smrdljivoj,hermeticki zatvorenoj sobi...Boze,mrzim je...znam svaku jebenu saru na plafonu posle toliko stotina i hiljada sati valjanja po ovom sugavom krevetu.
Zasto sam proklet? Zasto svaku novu sansu koju mi daju ovi divni ljudi sjebem totalno svaki put???
Do sada nikada,za mojih 28 godina nisam pomislio na to...ali evo sada...DODJE MI DA SE UBIJEM!!!
Nastavicu pisanje,kada skupim snage i pameti kasnije.Molim modove da mi ostave temu :(
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Ja sam budala!

Post by Boban »

Dobrodosao,u komuni ti je lakse skidanje nije dosadno ni malo.Sta mislis o komuni?Pozdrav i svako dobro.
User avatar
serial
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 9:38 am

Re: Ja sam budala!

Post by serial »

Nemam predstavu o komuni sem onoga sto sam procitao ovde.Bio sam 2 puta u Drajzerovoj ( Dr. Vujosevic ),jednom lezao,jednom na kucnom(totalni zajeb) i cak 3 puta u jednom manastiru ( 1-10 dana,2-21,3-oko 40 dana),i bezbroj skidanja u "privatnoj reziji". :( :( :(
Ne znam vise sta da radim,ovaj put mi je najgore,tj kao i svima,svaki je gori od proslog...ali ne fizicki vac psihicki,ovaj put sam dotukao jadne ljude :(
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ja sam budala!

Post by paramparcad »

pozdrav budalo.dobrodosao u klub budala gde sam ja suvereni vladar...sasvim zasluzen status...posle toliko truda i zalaganja zasluzio sam da se nazovem najvecom koja je ikada i egzistirala,prema tome nemoj ni da se trudis da me svuces sa trona...nije samo rad na sebi toliko bitan,ja sam i neverovatno talentovan..i tako,svako dobro
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ja sam budala!

Post by AnAna_mo »

Ćao budalo ! :D
Dobrodošao na Forum, ali i kako kolega iznad reče, u Klub Diplomiranih Budala...
Pa eto, nadam se da ćemo se lijepo družiti i budalesati...
Pozdrav! :wink:
Potpis.
User avatar
serial
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 9:38 am

Re: Ja sam budala!

Post by serial »

Pozdrav Dalibore,procitah tvoje ima na drugoj temi,kao i da imamo isto godina.Ne pokusavam da te skinem sa trona :D ali sam budala na kub.Evo sedim kuci,po hiljaditi put sam uspeo da zajebem i svoj i zivote svih meni bliskih ljudi...Ali ovaj put nije isto,ovaj put me ne boli *****...ovaj put se osecam uzasno i osecam da nemam snage vise ni za sta,jer se uzasno plasim da ne upropastim(ako ima jos sta)...


Pozdrav Ana,hvala na dobrodoslici.Uclanjen sam vec godinu i nesto mada duze citam :oops:
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Ja sam budala!

Post by Baba Naca »

Dobrodosao "budalo",
cisto da te pozdravim i obodrim da pises vise o sebi,
mislim na ispovest ...
Iskren pozdrav od Bakute :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
serial
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 9:38 am

Re: Ja sam budala!

Post by serial »

Hvala bako :)
Evo uzeo sam pola suba pa mi je malo lakse,ustvari ovaj put mi i nije bas toliko strasno fizicki jer nisam sastavio mnogo...oko mesec dana ovaj put i jedan,jedan ipo dnevno...ali prilicno cista roba :(
Nisam bas talentovan za pisanje a i mozak mi ne radi bas kako treba,pa cu probati da ukratko ispisem "zivot".
Imam 28 god,Beograd.Negde u prvom srednje smo krenuli sa benkama i pivom,godinu kasnije vutra.Kombinacija svega toga do '99 ili 2000,kada otkrivam cari extasy-ja i rave party-ja.Klasika,mislim da sam imao "razvojni put" kao i 90% vas.Posle toga par puta LSD,mnogo eksera i speed-a do vojske 2002,kada sa "ratnim drugom" pocinjem da jasem belog konja na mala vrata.Nisu to bile kolicine,vise zezanje da prodje vreme,ter i pivo svaki 2-3 dan.Vratio sam se iz vojske,zaposlio se i resio da ostavim sve...i jesam,par meseci...ma ni pljugu.Tu upoznajem bolje kolegu sa kojim krece ozbiljnije zezanje nekoliko meseci.2004 obojica letimo sa posla,mojima nisam smeo nista da kazem,iskrizirao sam kuci na suvo praveci se da sam bolestan....prva zikra.Zarekao sam se da necu vise ponovo,jos sam imao kakav takav karakter.Par meseci pponovo cist od svega,opet nadjem posao,devojku..extra...Krecu bedaci,ostavi me riba,jedan dan,drugi dan...pijan...izgubim i posao,opet.U to vreme upoznajem Glavonju "the best friend-a",koji me je izrovcario jedo milion puta do sada.Malo je reci da je lik lood,sa njim krece ludilo jedno godinu ipo,skoro bez pauze,bolje da ne pricam odakle kesh jer ovo citaju i drotovi.Pocetkom 2006 prvi over,Drajzerova,chill kuci 7 dana i pravac manastir.Tamo sam sastavio celih 10 dana.Mislim dovoljno,dodjem kuci...pijem nalorex.Preko veze nadjem dobar posao i sve je divno.Prestao da pijem nalorex posle 3-4 meseca i nisam se peckao jos toliko.Onda jednom,pa jos jednom...oko nove 2007 sam opet bio navucen kao pas.Iskoristim praznike da se skinem subom...i uspem.Posao,novac,sve je ponovo divno.U maju upoznajem devojku,krecemo da se cimamo.Posle mesec dana mi predlozi da izadjemo sa njenom sestrom i njenim deckom.Kazem ok...izlazimo,stizemo u kafic ona me predstavlja njenoj sestri i :shock: Glavonji :shock: Decko je sada uspesni diler,kao i njegova devojka...a oboje ( ona posebno ) su navuceni bruka.Ova moja to nije znala,nije iz te price a i priglupa je,al' zgodna :oops: Robe uvek,kvalitet dobar,ja se "pazim" i tako opet skoro godinu.Pred leto 2008 uhvatim zalet jedno mesec dva...10-ke sam uzimao..trajalo mi po 2 dana (uglavnom na nos sam uzimao)...opet gan,over...Drajzerova...kucno lecenje (nije bilo mesta).Posao izgubljen,provaljen sam da sam potkradao(neizdavanje fiskalnih).Odlucim da odem malo u manastir.Odem,provedem 20-ak dana..opet mislim dovoljno i vratim se.Mesec dana sam bio cist,do oktobra i krenem ponovo sa Glavonjom u akciju.Tu sam poludeo i u decembru opet sam pozovem manastir i odem.Ostao sam oko mesec ipo dana,negde oko Sv.Save sam stigao kuci.Nalorex,bleja...nadjem posao krajem februara.U aprilu provalim kucni stek sa oko 10000 e :oops: Pucao sam senekih 2 meseca kao nezdrav.Ne,nisam digao sav novac,vec sam uzimao koliko mi je bilo potrebno,po 50,100,200.Provale me u junu...test...pozitivan,fali oko 3500.Ne znaju sta ce samnom,a jako su divni ljudi,nikad bre na mene nisu podigli glas.Skinem se na suvo na njihove oci za nekoliko dana i krenem da pijem nalorex.Opet se iskombinujem sa Glavonjom,isfoliram kevu da mi je lose kad pijem izdrobljen...da mi daje u komadu...i tako evo mesec dana.

To je ukratko moja prica,izvinite ako je konfuzna ali ne znam ni kako se zovem....Znam da ce da zvuci smesno,ali ja moje roditelje mnogo volim i da me pitate zasto,reci cu "ne znam".Najgore mi je sto sam njih upropastio i fizicki i psihicki...za mene manje vise...
User avatar
serial
Posts: 8
Joined: Mon Mar 17, 2008 9:38 am

Re: Ja sam budala!

Post by serial »

E da...negativan sam i na HC i na HIV...hvala Bogu :)
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Ja sam budala!

Post by Baba Naca »

Prica ti uopste nije konfuzna, cak si je supeeer srocio, :wink:
a meni je bas leglo to sto si iskren i sto imas zelju da se skines.
Samo iskrena ZELJA da se manes toga pomaze i uspeces, nema sta.

Vidim ja da cemo se ti i ja vidjati u BG, xe, xe ...
veceras sastanak 12 koraka, Krunska 23a u 19h. :smt058
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply