promuklost

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

pablo011
Posts: 7
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:28 am

promuklost

Post by pablo011 »

Interesuje me da li kod heroinskog zavisnika moze da bude jedan od simptoma uzimanja ili usmrkavanja promuklost?
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Dobrodošao....
glas može da zvuči nekako dublje i usporenije....
..ne znam,ali ja promuklost više vezujem sa speedom(ali tipičnu promuklost)-ona hemija u njemu može da iziritira glasne žice,pa osoba prosto "šapuće"(iz ličnog iskustva)
pozz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

MOZE DA SE PRIMETI PROMENA U GLASU..NEKAKO JE USPORENIJI I DUBLJI..STO NEMOORA ZNATI DA JE ZAVISNIK...ZAVISNIK VREMENOM POSTANE IMUN NA TAKVE NUS POJAVE..AL DEFINITVNO SE PRIMETI..NARAVNO KO ZNA!!!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

:wink:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
pablo011
Posts: 7
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:28 am

Post by pablo011 »

dope_sweet_dope wrote:MOZE DA SE PRIMETI PROMENA U GLASU..NEKAKO JE USPORENIJI I DUBLJI..STO NEMOORA ZNATI DA JE ZAVISNIK...ZAVISNIK VREMENOM POSTANE IMUN NA TAKVE NUS POJAVE..AL DEFINITVNO SE PRIMETI..NARAVNO KO ZNA!!!
Imam prijatelja koji radi kod mene ,cesto odsustvuje sa posla zali se da ga muci stomak (proliv,povracanje) a ima hepatitis C koji je dobio ranije prilikom drogiranja,zenice su mu suzene i ne reaguju na svetlo,menja raspolozenje,bled je i zut,nekad se cese i curi mu nos,i pri tome glas mu promeni boju ustvari kao da je prehladjen ali u toku dana!Cesto se uzajmljuje a najgore je sto sam primetio da fali roba u radnji!ZAnima me koliko moze brzo da se navuce na heroin posle koliko uzimanja,koliko cesto i koliko kosta ta jedna doza kvoter ili sta vec!
Hvala
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Prijatelju...po tvom opisu..taj je zreo za lečenje...

I jakooo malooo treba do dna(nažalost)-sa dopom nema-malo ili mnogo-drogiranja!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Ja bih rekao da ti se taj drugar već uveliko nakačio.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
pablo011
Posts: 7
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:28 am

Post by pablo011 »

raskorak wrote:Ja bih rekao da ti se taj drugar već uveliko nakačio.
Ako je tako neznam sta da radim,da li da kazem njegovim roditeljima,da li da mu dam otkaz,nisam ga kontrolisao radicu popis u radnji ali bojim se da fali dosta robe, mom caletu da kazem bojim se polomi ce ga,non stop neke price prica ,bolestan je to mu je od bolesti,treba mu za lek, da vrati neke dugove pa kad dobije platu vratice,prosipa neke srceparajuce price vise ne znam sta da mu verujem ali ocigledno je da muti i to me nervira ali ako se navukao a neznam od kada ko zna koliko mu je para potrebno i sta je radio sve!
malena_maca111
Posts: 53
Joined: Tue Sep 04, 2007 10:49 am

Post by malena_maca111 »

drugar i kod mo brata je bio glas drugaci..a posle nema sta nije pricao samo da dodje do para. Ma stalo mu auto, ma ovo ma ono..,pazi se.
dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

NAKACKA TESKA....PORAZGOVARAJ S NJIM..NASAMO..PA VIDI...
Post Reply