Otvorena ispostava ruske klinike dr. Vorobjov u Zemunu

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Otvorena ispostava ruske klinike dr. Vorobjov u Zemunu

Post by Mark_Renton »

Specijalnom metodom koju cuvaju za sebe, strucnjaci klinike "Doktor Vorobjov" bukvalno "brisu" secanje na osecaj koji stvara droga. Na klinici i mnogo kockara.
Lecenje traje od 1 do 21 dan. I prema duzini lecenja formira se i cena. Za narkomane je od 750 -4000 evra, za alkoholicare 800, za kockare 4000.


Apstinencijske krize se uspesno i potpuno bezbolno resavaju detoksikacijom. Pacijentima se ne otimaju san i apetit. Mogu mirno da spavaju i jedu.
Ova metoda je za 15 godina koliko postoji ostavila iza sebe vise od 10.000 izlecenih zavisnika, narkomana, alkoholicara, kockara.

Kompletan tekst na adresi:

http://www.novosti.co.yu/code/navigate. ... 2007-05-15[/i]
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Užas...
Ali ovakvih gluposti biće verovatno sve više i više, jer kao što valjanje donosi puno para, lečenja zavisnosti ne zaostaju puno...Čudo da nisu napisali i ono- lečenje je dugo godina bilo primenjivano samo na agentima KGB-a, koji su se navukli na drogu za vreme akcija u Avganistanu...Naš narod se ekstra loži na takve priče.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Kako se ljudi lože na ovakve stvari.
Svi traže čarobni lijek bez puno muke. Dođeš, iskeširaš novac, zaspiš ovisan, probudiš se a ono sve ko rukom odneseno... a ne znaju da su pokusni kunići, Bože dragi. :roll:
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Hmmm, a ja se bas pozitivno istripovao da je to ono sto nam treba. Mada, mozda je to nesto na foru kao iboga, posto imas halucinacije posle terapije (mozda i za vreme, ne znam) i nesto kvrcne u tebi.
Ali stvarno ne verujem da bi dopustili da se tek tako radi neka neproverena metoda. Ok je sto oni to drze kao strogu tajnu, ali sigurno su morali da prodju neka ispitivanja da bi im dozvolili rad.

ево нешто детаљније

http://v-clinic.info/sr/sr_index.html
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
arhandjel
Posts: 34
Joined: Thu Apr 26, 2007 4:23 pm

Post by arhandjel »

ja malopre pitao bas za tu kliniku
u pravu ste , malo je science fiction brisanje secanja itd bez posledica
klasicna navlakusa
p.s. de bas na zemunu da otvore , da nisu kum i siptar osnivaci :))
perica

Post by perica »

Tajna masina koja uz lekove brise secanja na drogu,kakav osecaj pri uzimanju,ne mozete da se setite.A,ne necemo da obucavamo srpske lekare.
I,mozda najvaznije,;"JEDINA KLINIKA VAN RUSIJE?????????????????????????????????????????????????????
Koliko jos treba prevaranata da dodje (periodicno) u ovaj grad-zemlju da bi ljudi shvatili?
Kada sam procitao ,stvarno nisam bio siguran ,da li sam uopste shvatio.
Neverovatno....... :(
star

Post by star »

Kad neće breg Muhamedu, onda će Muhamed bregu!
Prestalo je slivanje love u Rusiju te su rešili da dođu sami po pare!
Saša, ti sigurno znaš dosta o uspešnosti ovog ruskog metoda?!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Veruj mi Star, čak mi i ono Zobinovo sranje deluje ozbiljniju od ovog. Mislim, šta reći, bajkoterapija i hodanje po vatri... :smt075
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

ZOBINOVO SRANJE :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :?:

Aj bre vise muka mi je i od tebe i od tvojih tripova sa komunama...molim te,ja od toliko poznanika koje imam ,a da su bili u komuni NIKO SE NIJE IZLECIJO.

ZA RAZLIKO OD "ZOBINOVOG SRANJA" :!:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

pepeljuga84 wrote:ZOBINOVO SRANJE :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :?:

Aj bre vise muka mi je i od tebe i od tvojih tripova sa komunama...molim te,ja od toliko poznanika koje imam ,a da su bili u komuni NIKO SE NIJE IZLECIJO.

ZA RAZLIKO OD "ZOBINOVOG SRANJA" :!:
Zobinovo sranje je sranje...u svakom smislu. A to tako decidno ne kazem ni za jedno drugo lecenje.
Imam prijatelje koji su se izlecili u komuni, u privatnim klinikama, u Drajzerovoj...podrzavam sve sto je iole ozbiljno i kao sto sam sto puta ovde rekao-dobar je svaki nacin koji donosi rezultate.
Post Reply