ZDRAVO DOBRI LJUDI!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

ZDRAVO DOBRI LJUDI!

Post by Sonja »

Dragi ljudi,

jako sam vas se uzelela, ali nazalost nemam nacina da vam pisem jer mi je kompjuter vec duuugo u kvaru.
U mom zivotu ima puno promena, preselila sam se, zaposlila se u struci, sada mi je firma uplatila i neko skolovanje za graficki dizajn.
Na poslu mi je fenomenalno, svako vece trcim pored dunava, a pre godinu i po dana sve mi je izgledalo kao da je ovakav zivot samo san.
LJUDI, MOGUCE JEEEEE!
I dalje sam cista ko suza, nikakvi recidivi nista, ama bas nista.
Pijem jos uvek svoju redovnu terapiju, narolex, eftil 1000mg i zoloft 50mg i savrseno se osecam, ali i to ce uskoro da mi smanjuju.


Interesuje me kako ste vi sta radite sta se desava u vasim zivotima? Ja ovaj mail sada pisem iz firme sto nikako nije dobro, jer gledaju koje sajtove posecujemo, a i nemam vremena da citam postove sa foruma.
Nadam se da me niste zaboravili jer ja vas nisam kao sto vidite i uskoro se vracam.


Veliki zagrljaj

S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
LIBIDO_ANGEL
Posts: 11
Joined: Tue Feb 06, 2007 1:03 pm

Re: ZDRAVO DOBRI LJUDI!

Post by LIBIDO_ANGEL »

Sonja wrote: Ja ovaj mail sada pisem iz firme sto nikako nije dobro, jer gledaju koje sajtove posecujemo, a i nemam vremena da citam postove sa foruma.
mala pomoc na brzaka...idi na opciju view na gornjem meniju,pa onda sidebar pa history...tu nadjesh sve stranice i obelezish ih i obrishesh...toliko o tome:)...pozdrav
Fikseri umiru sami.Uglavnom u smrdljivoj klonji.A ja sam stvarno zeleo da umrem...Nisam znao zasto zivim...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ooooooooooooo Sonja cao cao stvarno te nije bilo dugo,drago mi je da ti se zivot sredjuje,i taj posao i sve,ajde svrati u neki netcafe pa kucni po koju da znamo da si zifaaa cmokaaaaaaaaa
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

za ciscenje historya nije dovoljno. Nego Sonja ides na Internetoptions pa cistis files, cookies i ostalo.

Hallo Sonja
bas nedavno smo se pitali sta je s tobom i sto te nema. Lijepo da je sve ok i da je tako dobro kod tebe :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...drago mi je pročitat ovakve stvari...

veliki pozdrav Sonja!!! :smt023
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

:-D :-D :-D Džesi ba Sonjći legendo!!!!
Neka lijepo je procitat nesto ovako, cuvaj se druze stari.
Post Reply