Kako izlučiti marihuanu iz organizma

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
freetigric
Posts: 1
Joined: Mon Feb 05, 2007 11:58 am

Kako izlučiti marihuanu iz organizma

Post by freetigric »

Zdravo,

Čitala sam neke priče i moja je vjerovatno manje bitna ali vjerujte imam problem.Naime moj muž koristi marihuanu već duže vrijeme.Dobili smo priliku za izvrstan posao ali prije toga moramo uraditi pretrage koje uključuju provjeru na bilo koju drogu.
Da li iko zna kako na njbrži način izlučiti marihuanu iz organizma.Sve što sam našla na internetu i što me je prilično zabrinulo je da se marihuana izlučuje i do 30 pa i više dana.Molim vas pomozite i recite ako postoji i neko zna za lijekove koji bi to mogli izlučiti što brže.Znam da bi trebao piti diuretike i čajeve kao što je uva ili možda zeleni čaj ali da li je to dovoljnoi da li neko zna pouzdaniji način,kako "prevariti" test. :?
amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

Post by amari »

:( trebao bi se malo skockati i ne pusiti marihuanu
k8y

Interesting

Post by k8y »

Trebao bi piti jako puno mlijeka. Daleko najjednostavniji način je uzesti urin u boćicu od nekog tko je sigurno čist i prošvercat ga u wc, po mogućnosti u gaćama tako da tekućina ostane topla-tjelesna temperatura.
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

Moj savet vam je da uzimate mnogo tecnosti(min 5L/dan), vitamine, a i malo fizicke aktivnosti ne bi skodilo.

Moji prijatelji su jako lepo prolazili sa zelenim cajem, u ogromnim kolicinama(ne ispod 2L dnevno).

Postoje i razni detoxi koji se mogu naci preko interneta, a i u nekim apotekama u Beogradu. Koliko su efikasni ne znam, nikada ih licno nisam isprobavao. Kapsule za koje sam ja cuo su Completely Clean, i uzimaju se 7 dana, sluze da ubrzaju proces detoksifikacije, i pomazu najvise pri urin testovima.
Ne bih preporucio da kupis detox pica, ili razne dodatke za urin, po meni je to nesigurna varijanta...

Ukoliko ti suprug pusi svakodnevno, bez detoxa bice mu potrebno od 20-30 dana da izbaci sve restove THC-a iz organizma. Ukoliko je povremeni uzivalac, za 15-20 dana ce biti kao nov.

Nadam se da sam ti pomogao, ako bude jos nesto pitaj
Cessante causa cessat effectus.
Post Reply