ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa gdje si ti jago...druze stari....!!! ajde bash mi je drago da si bolje. da mnogo bistrije zvucis... Crv te ne dira a? heheh bash mi je drago kad se neko od stare raje vrati...
volila bih da se onaj oxo javi....kao i sivi decko... al' eto sta ces....
puno pozdrava ONO hehehe
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Pusa velika dame moje!!!

Ma vratit ce se ekipa, nadam se da su dobro...
Svi se nekako vracaju ovamo...sjecam se jos starog foruma, kako je izgledao, i kako sam blejao u njega jos negde 2004, ili urokan ko svinja ili sav pokisao i smrdljiv, eh ma cega nije bilo, memorare bi mogli pisat...

E da ima neko ko nas je snimao dok smo sve ove dane i noci visili za kompom i tipkali...pa kakvih bi se faca naslo samo...aiii :-D
Nesto u zadnje vrijeme mastam ja i vrtim po ludoj glavi film kako bi zgodno bilo sakupiti sve najbolje ispovijesti s foruma (cijegod bile) i dat izdavacu nekom...garantiram - imali bi bestseler, i ljudi bi nas poceli gledat ko ratnike a ne kao olos! Majku im j....! Hehehe :-)

Jako mi je drago da vas svih imam i idemo dalje...Misija-ubiti CRVA!!! ;-)

Sta se crva tice...danas je miran ko bubica, al necu se bahatit puno da nesto ne ureknem. Miran dan, nista vise, meni odlicno!

Veliku smo stvar napravili, sami sebi, jedni drugima...ima da ste ponosni na sebe, svi!!! (recidivi ili ne-recidivi...borimo se!)

PS:Svratite na kaficu ponekad...kuvam fiiinu, ljuuutu :wink:
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Caos!!!

Ajme koji sam napadaj bijesa sinoc imao! Miran divan dan...i legnem ja u krevet i pocnu se sake grcit, zubi skrgutat, a u glavi zamisljam jedan auto (ferari po mogucnosti) i bejzbol palicu u ruci, ne pamtim kad mi se zadnji put tako nesto desilo...
Uglavnom ustao sam, povukao pola suba, stavio slusalice, REM mi svirao, i jedva zaspao oko 3 negde. Neki booolesni snovi me probudili par puta jos...
Zato sam jutros nadoknadio posteno, do 10 zamotan u jorgan, zakasnio na zakazanu kaficu, jos krenuo do grada i vratio se kuci jer sam shvatio da mi se ne izlazi iz kuce danas...

Sta da kazem, cudna noc, valjda demon neki zeli van iz mene, nisam po prirodi ni n od nasilan ali sinoc sam bio u stanju prvo na sta naletim sakom razlupat.... Kazu normalno je, u ovoj fazi apstinencije...ajd vjerujem svoj Doc-u. Bit ce toga jos ne sumnjam, ne skoro nadam se...

Eto malo sam popricao sam sa sobom, stvarno kao da nastavljam one svoje rukom pisane kronike tu kod vas...ma bas mi dobro dodje...i ne marim cita li neko ili ne, moj kutak za izbacivanje govana :-D Smrdi jebiga al kome je zacepljen nos moze se pribliziti... :lol:

Pozdrav svima,
voli vas Stvor!
My lost...and here we go again...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...he i reci onoj Milleni da ne "vileni" - mogao bi joj doletit pikavac znaš gdje... :twisted:
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Jago druze, vozdra...

Samo guraj naprijed. (potrosio sam skoro sve rijeci za ovu godinu, pa moram da stedim)

Razumijemo se.
Titanik2

Post by Titanik2 »

Vlado,pa,ko to nas 2-icu zavadi,majka mu stara???
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Hallo Stvor!

Konacno sam odvojila vrijeme i prcitala tvoju ispovijest i sve sto je napisano na ove 4 stranice.
Sta da ti kazem? Mislim da si ok jer guras naprijed. Mislim da se boris i prolazis sve moguce faze koje su pred tobom i pored tebe u putu k ozdravljenju, sta ces, moramo i taj dio odraditi kako treba. I dosadu i depresiju i usamljenost i tugu i sram i sve moguce emocije koje dolaze nenadano. Sve je to ok i u redu je sto je tako. Znaci da osjecas, da si svjesan, da si "normalan". Subutex je dobar, on super obavlja zadnji dio, zadnju fazu skidanja, a na tebi vidim da si ozbiljan i da zelis dobro odraditi zapoceti job. Super i fax zavrsavas, super, budi ponosan na sebe i svoj uspjeh. Neki nisu ni srednju skolu zavrsili i niti nemaju namjeru zavrsiti svoje obrazovanje. Jednostavno su stali i ne napreduju u nikakvom pogledu. Ti nisi takav, i imam respect za svaku osobu koja je zavrsila faks, a jos veci koja je zavrsila faks pored svoje ovisnosti. Kao sto ti je vec Jazavac rekao (mislim da je to on bio), vrijeme lijeci sve, i sve sto prozivljavas je normalno i u redu je sto je tako jer tako treba biti. Meni tek predstoji subutex i radujem se toj promjeni i mogucnosti da poboljsam svoju kvalitetu zivljenja.
Pogodilo me da ti je mama jako bolesna. Mislim da si spomenuo da si tek prije mjesec dana saznao za bolest? Je tako? Pa, kako je to sve tako naglo doslo? Ako si tek prije mjesec dana sznao za bolest a kazes da je jako ozbiljno stanje, negdje cak spominjes kraj? Zamo je, covjece tako mi je zao. Ne znam i ne mogu si ni zamisliti ni priblizno predociti kroz sta prolazis ti i tvoja obitelj. Koji su to osjecaji i nemoc i emocije. Koji je to strah i nemoc. Kako izlazis na kraj s time, kako se nosite kao obitelj s tom bolescu, kako je njoj, kako se ona drzi? O Boze, teske su to stvari i sudbine.
Cuj, ako ti zatreba prijatelj ili netko za popricati kad ti je tesko i too much svega javi mi se, ja sam tu i pomoci cu ti kako mogu, ok?
Take care i pisi koliko ces, masa ljudi te cita i prati tvoju borbu
Cuvaj se i Bog nek cuva Tvoju Mamu i Cijeli Obitelj
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Jutro svima!

Sun, hani, puuuno ti hvala a podrsci...Znas, ponekad zaboravim da sam ipak ponesto dobro napravio u ovoj smusenosti od zivota...imam filing ko da sam i dalje u teskim govnima. Jesam-psihickim...al barem vise ne kradem pare i varam ljude za pizic usrani! Bas si me ohrabrila ovim sta si napisala, thanx jos jednom i pusa velika!!!
Sta se stare tice, otkrili su zadnju fazu karcinoma kojeg mozes samo gledati. A vec sam to gledao...negde 2001. mi je jako dobar prijatelj otisao od raka takodjer, 22 god navrsio tek! To me malo ocvrsnulo pa se drzim, vise-manje...nije prvi put da gledam bolesti (koju ja zamisljam kao zivo bice i zato sam napisao da ocu da me kremiraju kad odem-da pobijem sva "bica " u sebi) ali ono sta je najgore je promjena te osobe...kad te pocne tjerati od sebe, psovati, nesuvislo pricati-to ne govori ona, to bolest govori, znam... (ko u onom filmu Zelena milja od Kinga, ako se neklo sjeca, bolesne zene direktora zatvora), e pa bukvalno to joj se desava i utoliko je teze.
Al eto...oboruzao se obrambenim mehanizmima i zatvorio se u kapsulu...jednom ce trebat to sve ostrugat s mene :-D tako da guram, ne mogu se pozaliti.

Necu pretjerivati, ali eto, jutros se probudio, stavio kaficu, upalio komp i puff-nadjem se na mjestu gdje ima samo dobronamjernih ljudi, pravih prijatelja... Nevjerojatno...pravi (ne vi online) prijatelji su-valjda od nekog straha da se ne zaraze rakom(?)...utekli daleeko od mene. Ma neka ih, razumijem ih, al vi ekipo, divni ste.
I zamisli sad Sun kakav bi mi dan poceo da nisam dosao tu i tipkao malo, citao vase postove, nego da sam ostao lezat (sta bih i napravio) i razbijat glavu...

Ma ovo mjesto je raj ljudi moji i zato nemojte pizdit jedan na drugog zbog neznam cega, mislite na to sta bi da nema foruma.

Eh, da... otkad sam vam otkrio svoj stari Ja (jago) sve vise i vise raje me tako zove...ne mogu vjerovat da me se od tada sjecate...
Pa ko sam onda, jago ili ONO,ili Stvor ili...???... ma zovite me kako god ocete, pa svi mi imamo hiljade lica 8)

Ok, dosta za sad, sta su duzi postovi lakse se pogubim...sad se vise ne sjecam sta sam jos htio napisat pa bolje da zavrsim a kad se sjetim, Ill be back!

Thanx SVIMA, pozdrav komsijama i komsinicama, mojoj dragoj pulezanki, i Vladi koji me posjetio nedavno (covjece jos knjige nema na policama,ccc)
Ajd budite mi dobri...
Pisite malo sta ima kod vas, ne nalazim nesto nove postove...(ili nisam dobro gledao)?
Sun, kad ce transfer na subove, kako se cutis?

Voli vas Stvor :twisted:


A man walks away when every muscle says to stay
How many yesterdays - they each weigh heavy
Who says what changes may come?
Who says what we call home?
I know you see right through me, my luminescence fades
The dusk provides an antidote, I am not afraid
I've been a million times in my mind
This is really just a technicality, frailty, reality

Uh, it's time to breathe, time to believe
Let it go and run towards the sea
They don't teach that, they don't know what you mean
They don't understand, they don't know what you mean
They don't get it, I wanna scream
I wanna breathe again, I wanna dream
I wanna float a quote from Martin Luther King
I am not afraid
I am not afraid
I am not afraid

(michael Stipe-REM) :-D :-D
My lost...and here we go again...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Haj, Stvor :smt039 , kad si mi rekao hanny podsjetio si me na mog dragog prijatelja Play-a koji me nit ne zove po imenu nego samo Hanny. Imam PMS pa sam sva ove dane u nekim bijesnim emocijama i promjenama raspolozenja, ali trenutno me lijepe emocije pucaju. PDT_Love_25
Sinoc sam prvi put procitala tvoju pricu i bas me pogodilo, cijela prica, mogla sam dozivjete tvoje faze, letove i padove, cupanja i guranja naprijed, ali, vidim da si borac, i da imas cilj, i da si optimista, i da si iskren i jak. Posebno se jako nosis s maminom bolescu, mislim da je to najveca ljudska tragedija, kad ti je majka ili otac bolestan i naravno djeca, no, jos ih nemam pa ne znam tu snagu emocija. Gledala sam vise puta Zelenu Milju bas neki dan opet jer mi je jak film, dobro napravljen i jaki glumci i znam na sta mislis kad govoris o bolesnoj zeni.
E, da, pitas me sta ima novog? Well, danas sam u posti nasla svoju karticu, zdravstvenu karticu, sto znaci da cu ovaj tjedan to napraviti. Pisati cu na Opcim o tome sto planiram i kako

Cuvaj se borac
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Hani kazes..heh, pa eto volim tako zvati drage osobe (al necu i muskarce da se ne protumaci krivo nesto :-D :-D

...

Konacno malo mira, cijelo popodne je visio kod nas moj stric sa zenom, doktor inace al voli pametovat, mjerio staroj tlak, htio je vozit na hitnu jer joj je puls visok, ona naravno nece ni da cuje...on davi i davi...na kraju joj je ostavio neke tablete i rekao da je moramo buditi i nadgledati cijelu noc da ne bi otisla zbog srca...ma pretjeruje (barem se nadam)! Ma kosmar zesci...
Eto, odose maloprije, tisina u stanu, ja uteko u svoje potkrovlje, uhx...
Trenutno sam (boze koje li kontradikcije) jedini str8 u kuci...ostali svi na benzicima, stari drmnuo leponex, stara pitaj boga sta, zaspala u roku munutu... Nesto se kuva, stalno se sapuce kad sam u blizini, ne bi li da me postede bolnih tema...ma ajdeee! Neki zloslutan osjecaj, izgleda da je stvarno ozbiljna situacija...
...

Ne dam se, muzika lupa, odo se ukljucit u struju ;-)...heh...ma izvadit cu gitaricu malo da se ispusem...proslo vrijeme odmora, fender u marsala i sok terapija , pomaze ljudi, stvarno pomaze... :supz:

Hladno je za popizdit, dakle izlazak (setnja) otpada, ima nesto na tv, ima i na forumu :-D Ma nasao sam neke teme koje nisam jos pogledao pa cu viriti malo u tudje probleme i dileme...
Blackout u glavi...ne znam sta pisati pa onda najbolje stati dok ne pocnes srati...

A vama, komsije moje, zelim ugodnu vecer, budite dobri :wink:

Voli vas Stvor! :twisted:
My lost...and here we go again...
Post Reply