ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Ajmeee, ne mogu vjerovat...imao sam neko sjecanje da sam davno bio s vama na forumu... Prelistah listu clanova i vidim stari nick (jago), registriran negde ljeti prosle godine...mozda me neko prepoznao vec, uglavnom su tu bili omar sa svojom kaficom, pa sanela koja mi je davala savjete o downloadanju jave i kako na chat, pa ramona dalmatinka sa svojim ..., anamarija, Luna i savjet o "crvu", Sonja i jos neki. Pogledao sam postove,svega se sjetio i sve je otprilike iz onog vremena o kojem sam pisao, ljeto prosle godine negde...tada sam bio smanjio kolicinu pilseva, kukao, dao mi Styx savjet za leponex kad sam pitao za pomoc :-) ali se navukao na alkohol.
Citao sam svoje stare postove i prisjetio se tog pivo-vino-perioda o kojem nisam pisao, hocu jednom... I taman se potrefi da se Omar javio da ce postati tata...Ne mogu vjerovati, gledam postove koje smo razmjenjivali pred godinu i po, sad procitah njegovu vijest i toliko sam sretan.

Zelio sam tada zadrzati anonimnost jer je bilo na forumu barem 3 mojih frendova i nisam niposto htio da skuze ko sam , tako da ce vam zvucat neuskladeno s ovim sta sad pisem... a i uocio sam promjenu u raspolozenju...koliko sam tada bio opusteniji (vidim po nacinu pisanja, pio sam ogromne kolicine tableta tada)
Bilo mi je bitno to onda, ta anonimnost...ne zamjerite!!!

Eto, ne mogu VJEROVATI da sam bio medu vama (prepoznat cete stil pisanja, mislim da ce me omar prepoznati i jos neki...) a niceg se ne sjecam, sjecam se samo da sam bio na forumu i citao...a ovaj dio o registraciji...pufff. Ajme koliko sam morao biti sjeban tada...
Prisjetite se tadasnjeg ONOg ako vas volja. Potrazite nick - jago. Its me!!
Eto, pronasao sam se ;-) a i vas ponovo,neki su starno duuugo tu, svaka cast.
Bas me ugodno iznenadilo, ta promjena...

Omare, cestitam jos jednom!

PS: mozes maknut stari nick Sanela, ostavi jos par dana ako me se neko prisjeti pa obrisi. Nek ostane samo ONO. Jago je samo ugodna uspomena...

Moram jos nesto nerado reci...forum je prije godinu dana zracio puuuno vecim optimizmom i veseljem, jebiga, ajd imamo misiju sad!!!

Voli vas stvor ...jago?? Ko sam ja uopce?
Cao! :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

ONO wrote: PS: mozes maknut stari nick Sanela, ostavi jos par dana ako me se neko prisjeti pa obrisi. Nek ostane samo ONO. Jago je samo ugodna uspomena...
Cao ONO,

Neću maknuti stari nick, nek stoji... nikome ne smeta.

Pozdrav :)

S.
Titanik2

Post by Titanik2 »

Ne brigaj,''Jago'' druze-sve ce to narod pozlatiti! Sefice..to nova frizura?;)..prelijepa.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Jutro ljudi moji!

Spicilo sunce...smrdi m i vani na hlaaadno, a ja jos u jorgan zamotan cucim u brlogu...a morao bi van, neke pizdarije rijesavat...brrrr. Jucer sjedio ispod nekog stabla i umjesto jabuka da mi kresne na glavu, skuzih ja..ajme pocelo lisce padat...a zamislite stablo zeleno, tek koli list se malo osuso! Decemar, nema sta...
Ne znam kako je kod vas rajo ali tu je neko meduvrijeme, procijep u vremenu...crna rupa...
Toliiko o vremenskim predvidjanjima :-D

Eto samo da se javim ekipici, nasem novom clanu :wink: Titanik2, dobro nam dosao, tuzno bijase bez tebe :-D !
Pojma nemam o cemu sam htio pisat, evo zablenut tu ko visibaba nad ekranom, stvarno zaboravih!!!
Ajd javit cu se kad mi jabuka na ludu glavu padne...

Budite dobri,
Pozdrav od Stvora s krmeljivim ocima...zijeeeev!!! :retard:
My lost...and here we go again...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:D poalako bice i jabuka,ovde nema ni jednog jedinog lista vise sve je otpalo i pocela je ona ruzna jesen/zima...mnogo je hladno...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pozdrav ekipo :)

U Sarajevu se magla danima ne duži, hladno, smog.... u četiri sata mrak. Grozno. I ko može po takvom vremenu biti optimističan, pitam ja vas? ja sam u kancelariji, pribila se za radijator i evo, rekoh, da vam se javim :)

Pozdrav
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

boga mi i u Beogradu se magla ne dize danima,katastrofa...no procice i to...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Oj ekipo!!!

Ajd saljem vam onda dasak buretne (Eto sam se smrzuo u zimskoj jakni)
pa da se malo osvjezite. Znam ako je..mene magla juzina ubiju, ne mogu z kreveta!!!

Nek vam vjetar otjera tu maglustinu...ja naredjujem Vremenu da vas ne davi vse i neka radi nesto umjesto da stoji...pusi, duvaaaaaaaaaaj!

Pusa svima iz Rijeke..sta da< kazem, spasila me bura...to mi je danasnji izgovor!

Voli vas Stvor :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Oj!

Ispricavam se na polucitljivom postu...ono nije bila tipkovnica nego pisaca masina(!!!) :-D pa izgubih par slova i nanervirao se bezveze...

Drago mi je da sam dobio susjeda, sta vise to veselije...kafica i neobavezan razgovor sa zabranom konflikata (jebiga ipak ne smijemo se nervirat- pa pise u prizemlju zgrade "postuj kucni red").

Pozdrav svim stanarima od Stvora iz potkrovlja :twisted:

Vidimo se na kafi...
:-D
My lost...and here we go again...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehehhhehhee stvarno si lik pocela sam da te gotivim bas bas :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply