suprug ovisnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Nezelim vodit raspravo, ali znam da veche shanse da se predozira kokainom, nego heroinom jednostavno nije istina...Glupo mi je tu ovdje to pisat...I da me se ubjedjuje u neshto provjereno, doshlo je do tog da jednostavno, se moram maknut odavde...Pozz i sretno!!!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

MasacreEnElDiscoBar wrote:Nezelim vodit raspravo, ali znam da veche shanse da se predozira kokainom, nego heroinom jednostavno nije istina...Glupo mi je tu ovdje to pisat...I da me se ubjedjuje u neshto provjereno, doshlo je do tog da jednostavno, se moram maknut odavde...Pozz i sretno!!!
kokain kamilica,a?e nek' si otišo brate
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vudd wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote:Nezelim vodit raspravo, ali znam da veche shanse da se predozira kokainom, nego heroinom jednostavno nije istina...Glupo mi je tu ovdje to pisat...I da me se ubjedjuje u neshto provjereno, doshlo je do tog da jednostavno, se moram maknut odavde...Pozz i sretno!!!
kokain kamilica,a?e nek' si otišo brate

Poshto odlazim uskoro u komunu, samo da ti napomenem da nauchish za aforizme i prochitash text. ili ga citirash...Pa onda odgovarash...
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Znam na desetke momaka koji uzimaju kokain, ali se ljeche od heroina jer heroin ima takvu narav da ti pruza tolko zadovoljstva da se navuchesh odma ako ne 2.i3.puta uzimanja sigurno, i on che izazvat zudnju puno jachu od kokaina...
Iznose se neprovjerene informacije, tako je pochelo kod teme:supstituciska terapija(recidiv i subotex)... I kao shto si ti bila napisala kako je mozda i vecha vjerojatnost predoziranja kokainom nego heroinom...To me poslje izbacilo iz takta...I mislim da netreba stavljat neke informacije koje nisu provjerene s medicinske strane ili sa strane ovisnika koji nije iskusio takvo stanje...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

šta je provjereno?to što si par puta uzeo koku,ili ono što su ti mugeri uvalili pod tim imenom...ili su to opet one neke ''standardne''izjave ''iskusnih'' džanera?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vudd wrote:šta je provjereno?to što si par puta uzeo koku,ili ono što su ti mugeri uvalili pod tim imenom...ili su to opet one neke ''standardne''izjave ''iskusnih'' džanera?
Informiraj se imash internet!!!Evo da ti izcitiram slichno iskustvo....
Citiat:Kokin je stetniji za srce, bubrege, jetru kada bi mera bila gram kokaina i gram heroina.

To je tesko bas prosuditi recimo ako bi ja 7 danan uzimaokokain i 7 dana heroin. Pole toga sta bi bilo. od koke bi bio preumoran, video bi malo zamuceno, izledao bi kao avet ali kada bi se nspavao covek se budi sa takvim apetititom sa takvom snaghom da misli da moze sve to traje po10 dana od uzimnja kokaina. Jede se mnogo, mnogo vise, ali sa prolaskom tih 10-15 danan javlja se ponovna zelja za kokainom koja je iz dana u dan sve veca dok se ne uzme.
Dokposle 7 dana uzimanja heroina da se probudite davidim kakvi cete biti, prvo sto nema sanse da prestanete da ga ne uradite 8 dan, drugo nema apetita, nema nicega, depresija, i jednostavno vi niste vise osoba koja je ste bili pre uzimanja heroina. Kokain vas ne menja tako blizi je 2 i 2 dana zurke, bez propratne depresije, bezvoljnosti, osecaja da si biolestan. Znaci kako se probudite vi ste puni snage, naravno narednih dana vise spavate jer kokain umara organizam pa je nemoguce uzimati ga duze od nedelju dana sem po sistemu uzimam ga tek kada jedna dozica popusti skroz znaci to je posle 1 h, a ne posle 30 minuta kada najlepsi flashevi prodju, samo tako, normalno prestaje se pre vremena rucka vecere da bise jelo i uvece tablete za spavanje. tako zive milioni bogati. Sve vise njih je uz kokain javlja se lekarima za opijatske analgetike ili jake sedative cesti i metadon iako su zabelezeni konzumenti kokaina. Dok ne moze se uimati kao mi sednemo sa 5 gr ako je dobra roba, 2 gr traje 30 h jednoj osobi. i do besvesti do izbezumljenja, dok se ne tresese , ne ukociti se jabucica u grlu dok ne pomahnitas e tako ne moze vise od 5 dana jer ste za ludnicu autoimatksi a ima primera da su dolazili vezani kokainski zaviusnbici iu teskim delirijumima, njcesce posle pusenja crack kokaina ili iv uzimanja. Ludilo je tesko i leci se tesko, tako da sa te strane ne moze da se utvrdi bas sta je gore. Jeste kod kokaina primecujem simptome koji nisu normalni tipa dzemper koji sam skinuo i stoji na fotelji kao da dise da se pomera gore dole, ali to je samo kada ledam jednim krajickom oka gledam, okvako nikada nisam imao problrmsa vidom, sem zamucenog .
A heroin kada uzmes ti vise nisi ista osoba, sta god da si uzimao pre toga staje, heroin samo trazi da njemu sluzis, nemas takve kokainske simpttome, ali si tesko bolestan kada ga ne uzmes.
Znaci i vremenski period ima uticaja tu, kolicina, nacin unosenja itd. Jer ako je mera 1 gr kokaina(koji kolicinski u kesi izgleda kao 2 gr heroina jer je takav prah) i 1 gr heroina onda verovatno tezi udar na organizam ima kokain, ali samo u tom slucaju u svim ostalim heroinsko ludilo prepovladava a od njega gore stvari nema, neko je pitao na onom forumu NIKAD-HEROIN koliko traje depresija od heroina i po meni jedna osoba ne znam ko je je dlaa tacan odgovor. Heroinska Depresija traje zauvek, zauvek ste mu podlozni, zauvek postoji opasnost da mu se vratite.Mozda nije tako jaka ali je dovoljno da se snuzdite pri pomisli n to, pri pogledu na nekeciji udji zivot koji se odvija kao vas bivsi

Ne smeda se ne pomene da je do pojave cracka pogled na kokain bio malo extremnije od alkohola, bilo ga je svuda posebno u americi i na zapadu a uzimati ga bilo je kao da ne rqadis nista. Nikote ne ibini pitaoza to. DOK se heroin vecito uzimao po crnackim getima, prljavim priiborom,po podrumima.
Zasluzan je za sirenje bolesti dosta pocetkom osamdesetih da tui e ne smeju ne pomenuti i kokainske orgije koje su satrle gey populaciju pojavom HIV-a.
Tada se krajem sedamdesetih ili pocetkom osamdesetih i oprvi put crack provliaio narodu je bilo malo i ono oduzimanje od koke, pa suhtteli na jos brzi nacin da je ufuraju. Ljudi taj crack to posle jedne nocivi niste osoba od pre, znaci usta vam ispucaju, licite na na... ma ne znam ostarite 3-4 godine a treba vam, nedelju dve da se unormalite. A zapaljenje pluca se dobija uvrlo cesto.
Tako da kada pricaju o kokainuoni misle i na crack a to je nesto deseto od praha cistog. Tako da se bas reci ko je i kako opasniji. Heroin je najvise na lestvici, pa onda sve drugo dole, Po zavisnosti kokain je na sredini izmedju heroina i drugih droga, ali po stetnosti, speed,extazi su mnogo stetniji jer extract biljke tesko da moze da bude stetniji od papazjanije crvenog fosfora, litijum iz baterija, alookohala, joda, amonijaka i ostalih sranja koja su potrebna za dobijanje sintetickih doga. Drugo jutro kada se ispavate posle 48 sati na kokainu i jutro kada se ispavate posle 48 h na sintetickim drogama govori sve. Nema sta ko da vam prica vi vidite sta vam se dogadja. Posle kokaina odmorni onako iispavanijurite da se najedete i onda samo mislite o ribama nekoliko dana vamje se dobar. Od speeeda da vam ne pricam osecate se kao da imate leukemiju jedno 3 dana najblaze receno, od exera mislite da ste sami na svetu i da dolazi smak sveta da sve je utihnul i da ne postojite. Ali takve moje pricee nisu protumacene kao govor iskren o drogama nego je to bila promocija kokaina posto je napisano da je stetnost mnogo manja od sintetickih droga. Ma ono ne zasluzuje da nosi naziv droga negootrov. Sta bolja cokolada kosta kjao gram speeda i to valja kako moze da valjda. To treba ljudima da placaju koji uzimaju.
Ne znam da li smem da napisem da se noc posle pusenja trave iako se slabo togan secam tih veceri ali se secam da sam se posle prespavbane noci osecao gore nego posle uzimanja kokaina. To je neki moj osecaj ne kazem da je kod svih tako. Ja sam to osetuio i sto i piso nesto tako neistinito.
Doduse bilo je vreme najotrovnije i najeftiije trave kada je drzava prodvala marihuanu i heroin a sakrivala Metadon.
Nadam se da nisam promovisao nesto nego opisao moj dozviljaj toga, kao sto pisem moje probleme sa vidim, napade depresije i placa, tako moram reci da se posle vikenda na kokainu i sokovima ujutru kao normalan covek nedeljomi subotom se izlazi luduje, a ostalim danima normalno radi i zarajujupare. Kokain je jedina droga na kojoj ceovek moze to da nastavi to da radii kada ga ne uzima, ili da si svaki dan na diamorfinu(heroinu)makar da ti je on terapija 3 puta dnevno moraces da se bodes da ne bi doziveo sock totalni raspad sistema gde enma pomeranja negogde si tu otajes
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: suprug ovisnik

Post by zeleni »

DOK se heroin vecito uzimao po crnackim getima, prljavim priiborom,po podrumima.
Zasluzan je za sirenje bolesti dosta pocetkom osamdesetih da tui e ne smeju ne pomenuti i kokainske orgije koje su satrle gey populaciju pojavom HIV-a.
wikipedia, a? :D

masacre, brate, daj lupi neki enter leba ti... to belo koje mi ovde poznajemo nidje veze s belim od preko. na ovo nase djubre tesko moz da se navuces osim ako nisi retardirani burzuj pa ti se daje 50 jura za paket malo jaceg dsa od kog trnu zubi. uostalom, ne znam sto uopste poredis belo s dopom. to ko da krenes da se prepucavas s nekim da l je opasnije da riknes od cuke il u saobracajnoj nesreci. nidje veze...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

zeleni wrote:
DOK se heroin vecito uzimao po crnackim getima, prljavim priiborom,po podrumima.
Zasluzan je za sirenje bolesti dosta pocetkom osamdesetih da tui e ne smeju ne pomenuti i kokainske orgije koje su satrle gey populaciju pojavom HIV-a.
wikipedia, a? :D

masacre, brate, daj lupi neki enter leba ti...

druze, to belo koje mi ovde poznajemo nidje veze s belim od preko. na ovo nase djubre tesko moz da se navuces osim ako nisi retardirani burzuj pa ti se daje 50 jura za paket malo jaceg dsa od kog trnu zubi. uostalom, ne znam sto uopste poredis belo s dopom. to ko da krenes da se prepucavas s nekim da l je opasnije da riknes od cuke il u saobracajnoj nesreci. nidje veze...
govori se o zeni chiji je muz ovisan o kokainu, poshto sam ja uzimo kokain taj od kojeg utrne cjelo lice..Reko sam joj moze bit gore, da je muz na heroinu!!...Jer poslje heroina, bjelo sam skoro zaboravio ko i vechina ljudi koje znam jedini problem je nastao kad se probao heroin poslje bjelog(momak na kokainu i po 5puta ide u sr na usdjivanje Revije(naloxona) jer nemoze se maknut od heroina), ja i sad se muchim s heroinom jer je puno podmukliji i jachi...i do kraja zivota chu se muchit s tim...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

zaključak:ivana,ne beri brigu...nije to ništa!kad se navuče na heroJin,ondak jopet navrati...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: suprug ovisnik

Post by zeleni »

vudd wrote:zaključak:ivana,ne beri brigu...nije to ništa!kad se navuče na heroJin,ondak jopet navrati...
:-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply