anfakabl wrote:nemojte biti bezobrazni, bila je maloletna, i ovisnica, iskoristiše je barabe
to se tess zajebava, ja sam knjizi pristupio sasvim ozbiljno.
cura totalno živi za fajt.
iznela je detalje iz svog života, onako muški sa pregršt jaja! svaka joj čast. inače, dugo je bila cocainska zavisnica i detaljno je opisala borbu sa belim prahom. borba je bila duga i žestoka, pri tom joj život nije pomagao nimalo.
i cela ta priča oko pornografije, u koju je zaista bila uvučena, maloletna, maximalno sjebana i naivna..
i na kraju se izvukla, izvojevala pobede na milion polja (čak me i nervirala kolikom savršenstvu je stremila-sve zato što priznaje da je u mladosti propustila mnogo toga, pa je kasnije tela da sve to nadoknadi i umnogome je i uspela).
BTW, tess, nije uživala! nijednom.
ovo je sad recenzija zbrda-zdola.. najbolje je da knjigu pročitate sami. stvarno inspiriše na način koji je nama mnogima ovde, preko potreban.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"