Ne gubite nadu !!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by oci boje meda »

MAURIKO, poslala sam ti pp odmah cim si mi ti poslao svoju pp...ali i dalje mi u sanducetu stoji da nisi dobio poruku...sto mi je bzv, jer kontam da ti je frka i da ti treba pomoc, a bas sam ti sve lepo objasnila, jer sam se ja poslednji put skinula metom i prvi put mi je skidanje proslo bezbolno bez problema i sranja...da li ti je box pun ili sta ne znam ali ako te i dalje zanima ili isprazni sanduce ili mi na pp poslji mail, pa cu ti pastovati ono sto sam ti napisala.kontam da ti moze koristiti, ako vec nisi dobio neki dobar savet
poz
T.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
Davor 76
Posts: 8
Joined: Sat Nov 15, 2008 9:50 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Davor 76 »

E stari moj,ja imam 32 godine i prosao sam puno odvikivanja i ljecenja.Mogu ti rec da sam ja imao istu pricu ko i ti sada.Bio sam uvjek jak,stabilan tip koji drzi do svoje rjeci.A di sam sad,skido sam se sto puta i uvjek vracao u ista govna.Vjeruj mi kompa krizu ces nekako izdrzat,kako god ali ono sta poslije dolazi,to je najtezi dio price.Evo ti jedan savjet,a koliko god ti se glupo cinilo to ti je jedina mogucnost.Skini se bilo kako i onda nikad vise taknut to cudo.Pozdrav...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by heroinapg »

Mauriko se poslednji put prijavio na forum 13. oktobra..Uh...i ja sam slala PP i mejlove, jer je nezahvalno davati savjete-Hitnu pomoc, koja ne postoji u nasim slucajevima....Bilo je dato obecanje da ce ici lagalo, korak po krak. MAURIKO dje si bre?!
ZEX
Posts: 3
Joined: Sun Nov 23, 2008 2:52 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by ZEX »

Nemoj se zajebavati sa metadonom i ostalim sranjima,ako zaista zelis da se skines uzmi SUBUTEX,ali pazljivo jer i on zna biti zajeban ako se koristi duze od 2-3 nedelje.Znaci samo uz pravilnu upotrebu i samo sa subutexom se mozes zaista skinuti,ako se resis za sub,napisacu ti kako da ga koristis,NEMOJ GA KORISTITI AKO NE ZNAS KAKO.SRECNO
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by AnAna_mo »

ZEX wrote:Nemoj se zajebavati sa metadonom i ostalim sranjima,ako zaista zelis da se skines uzmi SUBUTEX,ali pazljivo jer i on zna biti zajeban ako se koristi duze od 2-3 nedelje.Znaci samo uz pravilnu upotrebu i samo sa subutexom se mozes zaista skinuti,ako se resis za sub,napisacu ti kako da ga koristis,NEMOJ GA KORISTITI AKO NE ZNAS KAKO.SRECNO
Jesi li ti doktor?
Potpis.
User avatar
kalimero
Posts: 3
Joined: Sat Nov 08, 2008 3:30 pm
Location: macedonia / stip
Contact:

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by kalimero »

Да Ана сигурно је доктор али без диплому али биче и диплома ускоро :lol: чудесно каже суботех зашто? суботех је за људи кој узимају хероин повремено а не сваки дан у неке велике количине, значи требао си да пишеш ко треба да иде на терапију суботех, а и не мора пошто повремено дрогирање није физичка криза, то може да се реши и на други начин, пример са неку суву терапију или добијеш батине од неко добро за да ти изваде дрогу из главе и решен проблем :-D (Шалим се) значи овисницима кој имају јаче кризе и физички бол, кој немају апетит да једе и неможе једноставно да се движи ни до wc, мислим да треба да почне са метадон, (наравно уз контролу) па ондак наступа тај суботех, значи спуштиш метадон па додајеш тај суботех које и нее морално. За мало да заборавим да поздравим давора 76, тако је братко подржавам твоју рјеч 100% у право. Маурико ако си још активан на форуму и читаш ове постове запамети једно, ако почнеш са метадон мора га неко контролиратии користиш га само орално, ако не практикујеш то веруј ми да метадон биче твоја још вјеча љубав и од хероина и ондак си тек најебао за све паре. ПОЗДРАВ И СВЕ НАЈБОЉЕ :rock:
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by sanela »

Ja doktora ovdje... samo se pitam što ne otvorite svoju privatnu praksu... khm vjerovatno zato što diploma još nije došla, a kad će ne zna se :roll:
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by vudd »

Sta je ovo, ljudi moji?Ko su sad ovi? Mi imamo svog doktora ovde...A sto ce to Sagi rastjerati,cim kupi komp.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by PsyTechGirl »

Druze moj .. Sticajem okolnosti mi smo generacija :)
Moj sawet bi ti bio da sednesh i dobroo razmislish ..
osmisli fino prichu - narawno da necesh samo doci kod swojih i rci - EJ MAMA , TATA , JA SE DROGIRAM !!!
Nedgo fino sedi i razradi temu .. Skontaj ko bi mogao bolje da te rzume - kewa ili cale i naprawi takwu atmosferu da budete sami i jbg .. kazi .. Buddi mushko sada , a ne samo kad trebaju neka sranja da se prawe .. Jbg kazi kakwa je stwar i budi siguran da ti je to JEDINO RESHENJE !! Dugo ne postoji, weruj mi..
I ja sam sama pokushawala nekoliko puta .. tj sa momkom, shto je josh gluplje - i uwek ista stwar - ja sam chekala da nabawimo subotex da vbi mogli da se skinemo poshto ne mogu da zamislim da preziwim tu bol i nelagodu na zikri .. Tako da to nikada nije doshlo , ali su zato doshla druga sranja ..
Zawrshawali smo taj put momak i ja zajedno sa josh jednim drugom shemu i u powratku swratili do jednog drugara da mu oaj kao doda kwoter .. i dok se wracao do kola , taman da udje - uhwati ga inspektor i swe nas izwuche napolje ii odwede u stanicu, gde smo dochekali sutradan popodne ..
Moj momak je progutao 5g a owome su nashli neshto malo, mozda kwoter i to shto je nama klepio dok nam je zawrshawao ..
Tako da su nas onda odweli kuci, narawno pretres i swa ta chuda sweta (a da ne pricham o tome kako su u stanici njega pretukli, a mene bukwalno pljuwali i wredjali..) a poshto smo ziweli zajedno sami - u kuci odmah pored kuce od njegowih roditelja , oni su neshto widli ali nisu znali swe shta je i to ..
Swe u swemu , waljda su se usrali i pozwali moju kewu da dodje , u fazonu ne znaju shta se deshawa , a ipak sam ja njena cerka i to ..
A mi wec uweliko u sranju - ulozili kod zelenasha dvd, swo moje zlato, swo zlato moje mame , njegowe mame , upadali u kuce radi 10-20eura i da ti ne pricham kakwe swe stwari josh ne ..
Swe u swemu doshli smo na to da smo ulozili swe, imali duga skoro 1 000eura i ni mrwicu robe , a zikra wec pochinjala, a atmosfera oko na mosh* misliti kakwa ..
Tako da mene mama pooznaje dobro i pitala nas lepo, dok smo bili sami - shta se deshawa ??
I jbg .. ja joj rekla .......
Ali swe kao u nekom fazonu - okolo naokolo, a opet konkretno.. jbg , morash im reci ali gledash bar da ne ostanu na mestu mrtwi :) shta da ti kazem ..
I njena reakcija je bila strawa - obecala nam je da ce otici do momkowih rroditelja i swe im objasniti, da ce wratiti te dugowe i da krecemo oboje od sutra sa terapijom ..
Narawno jbg odwela me odmah kuci a ujutru odmah u dom zdrawlja kod dr ..
Tamo sam nashla psihijatra koji mi je prepisao perfektnu terapiju, da sam prespawala skoro chitawih 10 dana , tako da je to bilo to shto se fizichke zikre tiche ..
Ali mi je momak proshao mnogo gore..sutradan ujutru su ga samo pokupili i zatworili u istragu do daljnjeg ..
Tamo je bez najawe bio punu godinu i mesec dana, a dobio je 2god i 2meseca .. za posedowanje i stawljanje u promet .. a ja sam proshla owako samo zbog njegowe ljubawi i zashtite prema meni inache .. ono ..
Zato ti kazem - jegow cale je super chowek i sada kada je taj momak izashao, swi su protiw nashe weze .. a komentar jegowog STROGOG CALETA PRED KOJIM OWAJ NIJE SMEO NI CIGARU DA ZAPALI je bio - da je ta mala doshla(misli na mene) i rekla mi imamo takaw i taka problem, ja bih je smatrao za andjela bez obzira na swe - reshili bi problem medju nama , a ne owaako ..
I chowek je skroz u prawu !!!
Zato ti kazem, nishta se ne premishljaj nego prawac kewa ili cale .. Kakwi god mislish da su weruj mi da suu u owakwim situacijama swi isti BEZ IZUZETAKA !!!
Zelim ti swu srecu sweta i mislim da se jedino mozesh skinuti ako dowoljno ozbiljno shwatish taj problem i bolest i pokushash da se lechish ...
Ja ti drzim palchewe isto, kao i ostali :)
i shaljem ti swu pozitiwnu energiju owog sweta da uspesh ...
Ali to ne moze niko umesto tebe - morash sam i swojewoljno ..
Ajde pa jawi shta se deshawa , do tada budi pozdrawljen ....
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Mauriko »

Evo mene opet posle skoro godinu dana... Posle par meseci bezuspesnih pokusaja kucnog lecenja u maju sam odlucio priznati svojima i leciti se na pravi nacin u klinici. Otisao sam u Miklosicevu i evo cist sam 3 meseca. Hvala svima na recima podrske i izvinjavam se svima kojima nisam verovao da se ne mogu sam leciti. Mislim da polako mozemo zakljuciti ovaj topic :rock:
Who dares, wins !
Post Reply