PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PRICA

Post by paramparcad »

feel budaletino stara,nismo svi isti kako ne kapiras?mislim,sve nas je kurac pravio(sad kad dublje razmislim,osecam se tako vaznim sto posedujem alat koji zivot daje :) )ali nemamo svi ista interesovanja...mogao bih i ja tebi postaviti pitanje"sto si toliki bolid pa postavljas tako idiotska pitanja svakome?" ali necu...a tebi sve mora da se crta astrid,tictac,tucmuc,feel my steel?
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: PRICA

Post by feel »

krelepacad vraga ti taj tvoj alat kada prvo ne radi (kod tebe mislim), drugo nemozes nista s njim bez zene, koju ti jos dugoooooo neces imati, tako da nemoj si umisljati da si samo ti i tvoj alat i takvi kao ti zasluzni za nastajanje zivota.

i ako neces postaviti neko pitanje onda nemoj,a ne postaviti pitanje pa onda napisti necu ga postaviti, a odgovor, zasto tebe tolko zamara sto ja pisem, nemas zivot pa se zamaras tu samnom, zanimljivo. tolko sam ti odbojna a opet imas komenatar na svaku moju
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: PRICA

Post by darla »

ajd samo da napisem da se slazem sa Zonom,prvi put,hehe
Super S aj nastavi pisati, meni je predobro citati tvoje price..
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: PRICA

Post by oci boje meda »

Zona Sumraka wrote:aaajmee jbte te ovo isto' neka zarazna bolest ...sta se vise iscudjavas nakon svakog posta?....eto ti nemas vremena za pisanje, svaku temu si inficirala sa svojom pricom...pusti covjeka da pise ako mu cejf i razguli vec jednom sa ove teme...
nista za dodati
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: PRICA

Post by lela »

synthetic zainteresovao si me s ovom pričom, mada mi se početak nije dopao. samo piši...
a ti feel iskuliraj malo, najlakše je pljuvati po svemu.
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: PRICA

Post by feel »

ja ne pljujem po nikom (ko ne pljuje po meni) , ja sam ga samo pitala, ali vividm da on ima hrpu odvjetnika, koji odgovaraju umjesto njega, pa eto bilo bi ljepo da on am ako se usudi odgovori na neka od pitanja.

a pljuvala nisam po nikome, ako jesam, pokazi mi di sam ja to pljuvala po nekome?
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PRICA

Post by paramparcad »

feel wrote:krelepacad vraga ti taj tvoj alat kada prvo ne radi (kod tebe mislim), drugo nemozes nista s njim bez zene, koju ti jos dugoooooo neces imati, tako da nemoj si umisljati da si samo ti i tvoj alat i takvi kao ti zasluzni za nastajanje zivota.

i ako neces postaviti neko pitanje onda nemoj,a ne postaviti pitanje pa onda napisti necu ga postaviti, a odgovor, zasto tebe tolko zamara sto ja pisem, nemas zivot pa se zamaras tu samnom, zanimljivo. tolko sam ti odbojna a opet imas komenatar na svaku moju
toliko si paglu da je to strasno...namerno sam spomenuo"alat" da bi izasla astrid iz tebe...i ona je imala strasne argumente...da imam mali penis velicine kikirikija...pa da je u disfunkciji...pa da nemam zene.ne bih voleo da te uveravam u suprotno...ustvari,tebe ne bih ni granom dotakao :)
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: PRICA

Post by darla »

Feel, e pa ti si kao u izolaciji ,ne smijes nigdje..sto ti ne bi pisala nesto? nego drugima govorila da nemaju zivot..mogu se kladit da je Sintetickom trebalo 10 min da otkuca takav tekst..kao sto sam ti i na JaJinoj ispovijesti rekla aj molim te prestani analizirat tudje zivote..pogotovo ako te to nitko nije trazio..i sta zachatavas temu covjeka,nema on odvjetnike nego neki od nas vole procitat njegove price i tvoj komenar je skroz suvisan, da ne kazem glup..
a sto Param kaze,jbg bas si ista Astrid..
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: PRICA

Post by feel »

ko je reko da sam ja u izolaciji, zasto bi ja bila u izolaciji???????? ja mogu di ocu, imam kljuc od stana, bivsi je sada na poslu mogu di ocu ali eto nedami se, trula sam zbog svega.....
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

woow ovde opet zurka. Pa de ste? Nema vas nesto u zadnje vreme. Evo vam i muzika za zurku. Jes da je bljuzgava ali onako letnja bljuzga. Lepo to mala peva. Lici na moju bivsu zenu.
http://www.youtube.com/watch?v=NQdC7h609k8
La+Roux++0491.png
La+Roux++0491.png (325.75 KiB) Viewed 1778 times
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply