CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragoljub »

dobro vala ... baš dobro .. najzad mi je mirna savest....
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Danas je naš dan! Dan borbe protiv narkomanije!
Potpis.
dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragoljub »

ko se bori !"#$!"%"!&!$%!~... usamnjenici na netu ... dok nas država i policija redovno doji ! ! !! muka mi je od svehga toga .... želim mir svim ljudima dobre volje ali ipak mislim da u ova vremena moje dupe i dupe bližnjih mi najviše znači .....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

ja sam super danas
cucla cucla cuclica
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

mene boli stomak.prejeo se pohovanih pilecih prsa...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

I mene boli sotmak, ali sam dobila.
Ništa od bebe ipak za sada (nadam se).
Eto, Sale će biti i više nego zadovoljan, a dzabe se derao na mene :D
Eto, znači ipak nije vreme za to nego za neke druge stvari..
Sad se tripujem da vidim za brod nešto, da isplovim malo da naberem neke love, pa onda možemo i o bebama i psima i kućama i autima..
Samo da je para<!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

I mene muce iste stvari..bebe...kuce(aj dobro kucu imam), kola......i ta sranja....jebeno je..
cucla cucla cuclica
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:I mene muce iste stvari..bebe...kuce(aj dobro kucu imam), kola......i ta sranja....jebeno je..
Da, kaži.. Totalno..
Nego, kaži mi molim te, na toj crvenoj slici, što ti je sada na avataru, šta ti je to u levom uglu, na krevetu? :D
Nešto se zagledah, pa reko' da pitam.. :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

To je CAT zuta torba za ploce....u kojima stoji 80 vrhunskih D&B ploca.....znaci jedan set da se ukenjas.....ja inace nisam nesto pustao D&B ali voleo sam ga pa sam kupio stotinjak ploca od kojih je ostalo probrano 80 vrhunskih.....inteligent D&B......malo tech-step-a.......bad company i sl..........optical.....matrix....pa svasta nesto----ako se neko razume u D&B znace o cemu pricam....inace sam vise voleo da vrtim tech-house i progressive.....imam takvih torbi jos tri i dve kante pune.....nisam nista prodao .... trebace jednom.....garant.....joj kako bi ja vas izvozao kada bih imao gde.....samo da mi nadjete dva gramafona i mixer...jer to sam prodao sve.....unistio bi vas......zvucnike imam (JBL con.28-vrhunske studiske monitore i imam cevasko Technics pojacalo SU-V303).......


Eto....to odgovor....nadam se da ti se svidja moja "crvena" soba.....sve je crveno i crno... jos +imam taj crveni kozni tabure za mazenje.. :wink: .......Buahahahahhahhahhaha
cucla cucla cuclica
ivano
Posts: 35
Joined: Wed Jun 03, 2009 2:43 am
Location: zagreb

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ivano »

ja sam ljudi loše, imao sam sudar nekidan, i cijeli je auto otiša. Mi smo nekim čudom svi živi i zdravi. Ma, bit će i auta :cry:
Post Reply