Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ruzicasti oblak

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by ruzicasti oblak »

Zono, senzacionalizam NIJE novinarstvo, pa čak ni na Balkanu!

Čak i na tom Balkanu ima ljudi (nažalost ne toliko mnogo, ali ih ima) koji imaju dovoljno svijesti da znaju razlikovati novinarsko smetlje od novinarstva kao profesije. Na tom Balkanu postoji i nekolicina institucija i pojedinaca koji zaista neumorno rade na vraćanju standarda struke u medijima – što je rad od neizmjerne važnosti.

Od ovih institucija je meni posebno blizak Mediaplan Institut u Sarajevu, koji je član SEENPM-a (South East European Network for the Professionalization of Media). Također sam vrlo impresionirana radom Centra za razvoje medija u Sofiji. Za više informacija o radu gore napomenutih institucija, molim te pogledaj:

http://www.mediaplan.ba i http://www.mediacenterbg.org

U ovoj emisiji u kojoj je saša učestvovao se radilo o bukvalnom i apsolutnom CIRKUSU od novinarskog neprofesionalizma!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by PsyTechGirl »

saša-ex wrote:U pravu si,mogao sam bolje.
Jos jedna cinjenica koja moze posluziti boljem sagledavanju cele price- Branislav je imao dva uslova pre pocetka emisije. Prvi je bio da dovede 30 ljudi u emisiju a drugi je bio ucena da ce napustiti snimanje ako voditeljka krene preostro da ga napada.


Jaoj zamisli kakva ciganija ...
I gde je tu fer play ???
M astrašno majke mi .. Zamlaćivanje ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote: Gospodja doktorica,bivsa Drajzerovka,je ocigledno imala probavne probleme,i izgledala mi je usrano.Sve u svemu,,Balkane,Balkane,Balkane moj....,,
Jes' stvarno, baš je pakleno delovala :-D
I ja samčekala samo kad će da se okrene i ispovraća onako 'mahinalno' :D

Pozdrav vudd ....
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Znam da sam vec malo dosadan al sta cu kad ste mi vi najbolja kritika, objektivni ste...
Ponedeljak, B92 u 22h, emisija se zove Reakcija.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by bojanol »

Aj Sale, pa možda tamo budeš i imao više prostora, mada je manji studio. Sto sranja.
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Dusan »

sto dosadio? covece radis pravu stvar... gledacemo! srecno, svaka cast...
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by YugoS »

Odlicno!
Uz tebe smo!
:smt023
narkoman sam al' najlepsi.
Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Yesenia »

Ti se bas navukao na glamur i slavu...skidas majice i bacas tinejdzerkama sto vriste ispred studija? Nemoj slucajno da propustis casting za VIP VB ;)

Sada salu na stranu, ovaj put odrzi neki kondicioni trening pred nastup. Recimo, cim zena pocne da dzvaga sto nisi usisao i oprao sudove, ti odmah skoci i drekni: sta bre hoces, juce sam prao prozore, peglao veliki ves, podgrejao boraniju od juce i masirao te sat vremena..necu da te cujem sledecih 10 min..naravno, ako vidis da je skinula sluske, odmah ucuti, ne treba da zaradis povredu na treningu..Ili uzmi mobilni i okreni broj sefa i izderi se na njega: nisam ti ja rob bre, odradi sam taj smrdljivi posao, za ove pare ne bih trebao da trosim energiju ni da te vredjam..podrazumeva se da neces prvo pritisnuti call dugme..i tako, vezbaj malo..
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by taranta »

Meni je stvarno žao, što ne fatam te kanale :(
U svakom slućaju, moju podršku imaš :D
Između dva zla ne biram ni jedno!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by PsyTechGirl »

taranta wrote:Meni je stvarno žao, što ne fatam te kanale :(
U svakom slućaju, moju podršku imaš :D
Pa prati priču, valjdaće se naći način da se ubaci neki link kada emisija prodje..
Ja znam da taj tip emisija apsolutno ne pratim, ali ću odgledati i ovu obavezno>!!!

Kako neko reče, ja se slažem- SALE UZ TEBE SMO!!!

Samo nemoj da imaš tremu zbog nas..
Znam da radiš pravu stvar i eto snage na pretek..
Veliki pozdrav od mene ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply