darla

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: darla

Post by Guta_Retas »

citam tvoju temu odkad si je optvorila ali ti nisam pisao jer sam zelio malo jasniju sliku cjelokupne situacije.ja sam cist nekih 5 ili 6 god..hmmmm???? ne znam ni ja vise....ne znam sta sad da napisem mi narkomani ili kako vec da se izrazim...ali znam da ces shvatit...dok sam se drogirao bio sam sklon prevelikom razmisljanju odnosnu motanju raznoraznih filmova u glavi,kao i svi drugi.vjeruj mi da je to prva stvar koju moras prekinuti u svojoj glavi,jer cista si 14 dana koliko sam ja skontao ako se ne varam.neka ti bude prioritet ostati cista a o svemu ostalome ne misli.ali bas ne misli jer vidis da te odvede u nedogled,bas kao sto je i sve nas.zivi dan za danom i vidjet ces da ces prestati zivjeti dan za danom,pomalo ces zivjeti mjesec za mjesecom pa onda godinu za godinom.tako to ide.zamisli da se nalazis ispred stepenica.pitaj se mozes li skociti odmah na desetu a da ne preskocis ostalih 9...?????...tako ti to ide..STEP BY STEP!!!!a za tog tvog tipa,vjeruj mi da znam o cemu pricas.imao sam i ja djevojku sa kojom sam se drogirao i dok se ta nit izmedju nas nije presjekla nije moglo biti dobro nijednom.prekid sa njime je veoma mudar potez i ja te podrzavam u svemu tome.tesko je krenuti od 0 ali se moze vjeruj mi.a nalazi kakvi god budu.da se lijeciti,samo se nadam da neces biti HIV pozitivna.a za hep C,pa neces biti jedina koja je na interferonu..hehehe
SAMO NAPRIJED I ZNAJ DA IMAS PODRSKU I IMAJ U GLAVI DA DRUGU PRILIKU NECES MOZDA DOBITI JER ZNAS I SAMA DA JE SVAKU SUT MOZE BIT LETALAN.DRZI SE NA PUTU NA KOJEM SE NALAZIS.........
POZDRAVCIC :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
So rise and be your master you don't need to be a slave
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: darla

Post by darla »

,
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 5:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
elviratz
Posts: 95
Joined: Mon Mar 03, 2008 6:37 pm

Re: darla

Post by elviratz »

pozdrav Darla za tebe...vidim da guras naprijed i ja te podržavam i želim stvarno da uspiješ.....ja sam već 5 godina čista kao i guta retaš i znamo se već dugo....htjela bih ti reći u vezi hepatitisa C..ja sam ga imala i uspjela izlječiti sa terapjom sad poslije tri godine od posljednje terapije nalazi pokazuju da u mom tijelu ga nema više ...znači nemoj se plašiti oko toga , da se izliječiti i nije uopšte strašno.....simptoma u vezi hepatitisa ja nisam imala neke posebne osim umora i žutih beonjača u očima....a terapiju sam dobila besplatno od države..živim u bosni...ako te jos nesto interesuje pitaj.....odgovoriću ti....pozdrav elvira
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: darla

Post by Guta_Retas »

lazes Elvira ja te ne poznajem...ko si ti????...heheheh nemam ti ja hepatitis C..bogu hvala..bozijim cudom me zaobisao.svi su oko mene imali i ja kad sam radio nalaze radio sam ih formalno jer sam bio uvjeren da imam,ali kako sam ti vec rekao zaobisao me.kada su mi saopstili da mi je nalaz negativan rekao sam im da je sugurno neka greska..heheheh pa sam u toj godini par puta uradio markere i svi su bili negativni...tako da ti je bolje da ne ocekujes nista...uradi i vidjet ces...ali opet ponovi markere nakon par mjeseci jer ima jedna faza koja se zove "faza mirovanja virusa" tad je virus ajmo reci prikriven i neaktivan pa markeri mogu biti negativni a da ti u biti imas hep C..uradis 3X godisnje markere i to ce ti biti pravo mjerilo
GOOD LUCK
So rise and be your master you don't need to be a slave
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: darla

Post by darla »

,
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 5:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: darla

Post by Guta_Retas »

darla wrote:draga Elvira,hvala ti..zamisli,meni doktorica rekla da je hepatitis c neizljeciv..eto zasto vise volim pitat ljude ovdje...Malo je sad glupo pitanje,al je li moguce ako se ubode necijom iglom u prst slucajno da se ne dobije hepatitis a da ga ta osoba sigurno ima?
Guta retas,ajd mi molim te odgovori dal si koristio pribor sa zarazenim osobama? ili svoj gun,vaticu,lucicu nisi ni s kim dijelio?
joj ja zamaram,al imam jos jedno pitanje ak netko zna,vene mi uopce ne daju krv,pa da li se moze vaditi krv iz prsta za testiranje? stvarno ne znam sto cu sutra u bolnici i kako ce to izvest
naravno da sam koristio tudji pribor nije bas uvjek bio momenat kad sam imao svoj "gun"...pucao se svim i svacim...kao sto sam ti rekao toliko sam bio uvjeren da sam nalaze radio formalno...ali eto....ja radim u bolnici i vjeruj mi da ce oni izvaditi tebi krv..postoje vene za koje ti nemas pojma ni da postoje a lako su dostupne...ali ti necu otkriti gdje su...hehehehe
So rise and be your master you don't need to be a slave
snezan rakic
Posts: 6
Joined: Tue Jun 02, 2009 1:27 pm

Re: darla

Post by snezan rakic »

Nemoj da se sekiras splet vena je po citavom tjelu nace oni vec nacin da to urade,A TI OSTANI JAKA KAO STO I JESI I VIDICES SVE CE BITI KAKO TREBA PUNO SRECE TI ZELIM,
OBJAVLJUJEM RAT DILERIMA DROGE SMRT NJIMA A ZIVOT NORMALNIM OSOBAMA KOJE NISU KRIVE ZA TO STO SU
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: darla

Post by darla »

.
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 6:01 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: darla

Post by Guta_Retas »

darla wrote:hehe Gusta jedva cekam da vidim gdje su...salim se naravno..iako mi govore da subotex trebam u venu,ma ni da mogu ne bih..u bolnici?-predobro..ajd pliz mi onda odgovori jos jel znas s cim bih mogla mazat ruke..znam da ce mi jedan oziljak veliki ostat al imam nekih sitnih ljubicastih tockica i tak to pa jel ima neka krema s kojom bi to proslo? kazu da se vene nikad nece vratit,al ne moraju,samo da se ne vide tragovi od uboda..
trebas koristit dvije kreme,jedna se zove BOSTROMBIN (ona je za ljubicaste dijelove po tvome tijelu) a druga se zove PANTENOL (ona je za oziljke ili ti stepove,hehe)...sve sto te zanima pitaj...ja nisam napisao moju ispovijest da je djaba ne trazis...ali skontat ces dosta toga o meni citajuci moje postove na razlicitim temama
So rise and be your master you don't need to be a slave
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: darla

Post by darla »

.
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 6:02 pm, edited 1 time in total.
Post Reply