CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

mozda i pokrenem ko zna...vidjet cemo...neko je mnogo davno prije nas rekao "CUVAJ SVOJE SRCE JER IZ NJEGA IZVIRE ZIVOT"!!!
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Ja lud
cucla cucla cuclica
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Ovdje je osvanuo lijep dan za umiranje. Samo sto govna iz neba nisu pocela da padaju, koliko se namracilo. To je pravo dobro, znaci da cu pokusati ukucati par stranica u pricu, a i apstinencija mi je na zavidnom nivou. Jedino je lose to sto je poceo turnir u Monte Karlu, a prvi mec pocinje u pola jedanest... Jednostavno mora se gledati.

Matori, srecan ti rodjendan ! Da upecas neku ribu ovih dana... :)
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Hvala.
By the way, postaje praksa da se 14. April proteže kroz 256 nivoa sive. Jebi ga, tad je i Titanik naleteo na onu kockicu leda.
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sjelena »

Hej Bojanol evo i od mene cestitke :) uz zelje za puni color.
Image
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoStar »

Danas sam....vrlo dobar-odlican,otprilike.

:D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

nikako,ja bolesna,mala bolesna i nikakva. u izolaciji sam zbog vod.kozica, nemam snage ni za sta a najradije bi kad bi uspjela nekako ledja namazati ovom kremom jer me tako bole ti mjehuri,uzas...
da nije tako,imala bi zicer dan jer je lijepo vrijeme i park je pun djece pa bi i mi bile tamo,uzivale
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Odvratno ...
Baš ružno!!
Kontam šta da uradim,a da ne bude ono najgore, pa da se osećam bolje .. i ništa ne skontah sem da se konektujem ovde !!

Sad bih najradje .. Uhhh.. Baš to!!!
I ništa sem toga !!!
Jebo alkohol, jebo brzine, širine, krivine .. Dop je keva za ovakvo raspoloženje!!!!

Diiiiši... Nemam pojma..
Idem da lupam glavom o zid !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

[quote="PsyTechGirl"]Odvratno ...
Baš ružno!!
Kontam šta da uradim,a da ne bude ono najgore, pa da se osećam bolje .. i ništa ne skontah sem da se konektujem ovde !!

Sad bih najradje .. Uhhh.. Baš to!!!
I ništa sem toga !!!
Jebo alkohol, jebo brzine, širine, krivine .. Dop je keva za ovakvo raspoloženje!!!!

Diiiiši... Nemam pojma..
Idem da lupam glavom o zid !!![/qu

sad cu po prvi put biti odvrat ono kako samo ja znam.....sto bi rekli komunaski sprasit cu te...ali kad vidim ovakvu izjavu nemogu da ne reagujem......

vec si cista neko vrijeme i sta?????? da padnes zbog koga,zbog cega???? de malo se zapitaj,pliz,ako ti nije frka.....da ne pricam kako dop nije rjesenje i sve te standard price jer osjecam da si ti na nekom high levelu od te sve spike...u tim momentim apitas li se ti uopste koliko ce jos imas teskih i ko zna kakvih dana...ako se ne pitas de malo se zapitaj,ako ti nije frka....sta uopste zelis u zivotu....nije da ti nesto bulaznim jer ja te i ne poznajem ali kad vidim i cujem da neko ko je cist u ovakvim situacijama razmislja o takvim nebulozama bas mi bude zao....ne znamo se ali kao da mi dop uzima nekog veoma dragog i najblizeg....dop je smece smeca,bilo ga je i prije 30 godina i bit ce jos za 40...daj malo se sredi,molim te.....ja sam govorio da je dop moja najveca ljubav ali dok te ne osvoji nesto jace od dopa uvjek ces tako razmisljat....nije neka komunaska prica vec nesto realno...ljudi ja po prvi put uzivam u zivotu...mislim uzivam....imam jako teskih dana da ni sam ne znam kako ih izguram...milion puta me pojedini ljudi i situacije gotovo dotjeraju do suza ali moramo bit borci i boriti se nesto vece od svih tih glupih situacija.....i sta da se spucas????? spucala bi se opet sutra ili za par dana...i sta si time dobila,agoniju koju opet moras proci...skidanje pa socijalizacija i bla bla bla....de malo razmisli glavom....svi mi koji smo se skinuli pobijedili smo najvecu bitku svoga zivota i ti zelis radi jednog loseg dana se vratis korak nazad...mislim da ti je razmisljanje glupo da ne moze bit gluplje.....upadao sam u overdose i nije mi to nista bilo cudno...ali sad...hmmmmmm???????? zdraviji nego ikad ne trebamo sebi priustiti te nebuloze.... imat ces jos teskih dana i jos tezih dana u zivotu...ako mislis da ces ih time rijesit (da ti ja ne pametujem),znas i sama da neces...ja koliko vidim vecina je spremna da ti pomogne i podrzi te....pa i ja licno.....hoces msn,hoces br tel...sta hoces????? tu su svi za tebe...sto bi rekli ne kenjaj.


p.s ne ljuti se sto ja to ovako a iako se naljutis vjeruj mi da me bas nije briga sto se ljutis i sto ces mi slozit ko zna sta sve na kamaru...ja znam da ti ne mislim zlo i znam da sam u pravu.
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce_29 »

Ma ne sekirajte se PTG ce biti dobro!!! Mislim da danas vec jest!! :wink:

Pozsdrav dobri ljudi!!!!! :)
Post Reply