1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by decak_iz vode »

hey feniks-2 put poslao sam vam pp!!!
Image
Image
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by heroinapg »

feniks. Ta enciklopedija je izvrsna. daje odgovore na pitanja 1000 zasto 1000 kako. Za djecu je. Mi smo infantilni narkmani. Ne moramo da ostanemo to. postali jesmo. Ostajemo zavisnici. Vec dajes neke odgovore. Tu smo da iznesemo svoje misljenje. Naci ces odgovore ukoliko stvarno zlis, a Bog zna da zelis. Natavi, samo lagano. :smt006
insomia
Posts: 10
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:40 am

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by insomia »

[quote="feniks-2.put"]Volim da spavam ... da lepo sanjam... i da onda jos budna lezim imajuci slike svog sna pred ocima...
Ali ne i ovog jutra... Probudih se u 6, a da me ko probudio verovatno jos satima ne bih mogla sebi doci. I eto, kako oci otvorih tako i mozak krece da postavlja sto pitanja i podpitanja, ma kakvih 100, hiljadu... znate ono hiljadu zašto, hiljadu zato... samo kod mene nema ni jednog jedinog zato...
Pored mene devojcica .... spava... i ja vidim i onu stariju kakva je nekad bila .... vidim kako je rasla... setim se vremena zajedno provedenog, setim se perioda njenog školovanja... i setim se poslednje 3 godine nasih života... zašto...
I ne pitam se samo zašto je izabrala drogiranje, pitam se sta je to sto je tera od mene... da li je to samo droga ili nesto vise... I sad kad ovo procitam zvuci mi sasvim bez veze, ali lakse mi je kad svoje misli prebacim u slova... makar bilo konfuzno i nedoreceno...

kada sam pročitala vaše riječi u svojim sam očima vidjela vlastitu majku, rasplakala sam se... još uvijek plačem...
zato ću vama reći ono što njoj nikada nisam, jer ne mogu, bolje da ne zna.. možda jednoga dana...
ljubav prema majci i poštovanje prema ženi koja je zbog mog života zaboravila svoj i zbog moje sreće prestala razmišljati o svojoj je jedina nit koja je svo ovo vrijeme povezivala mene i stvarnost, koja me držala da ne padnem još dublje od ponora u kojem jesam i samo zbog nje se nikad nisam prepustila, jednostavno odustala od života. a vjerujte nama takva misao često padne na pamet, da jednostavno dignemo ruke od sebe i prepustimo se svemu, to se čini najlakšom a nekad i jedinom opcijom.
a tjeram je od sebe jer ponekad jednostavno ne želim da mi dođe preblizu kako ne bi u njenim očima ugledala svoje pune očaja...

al'... na mojim leđima stoji feniks, tu je sa razlogom...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by Boban »

Kao da slusam moju majku pre nego sto cu otici u komunu.Da li zeli da se skida???Postoji nada.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by jana »

Citat: bolje da ne zna.. možda jednoga dana...
ljubav prema majci i poštovanje prema ženi koja je zbog mog života zaboravila svoj i zbog moje sreće prestala razmišljati o svojoj je jedina nit koja je svo ovo vrijeme povezivala mene i stvarnost, koja me držala da ne padnem još dublje od ponora u kojem jesam i samo zbog nje se nikad nisam prepustila, jednostavno odustala od života. a vjerujte nama takva misao često padne na pamet, da jednostavno dignemo ruke od sebe i prepustimo se svemu, to se čini najlakšom a nekad i jedinom opcijom.
a tjeram je od sebe jer ponekad jednostavno ne želim da mi dođe preblizu kako ne bi u njenim očima ugledala svoje pune očaja...


Ovo procitah danas mnogo puta.I ne znam sta da kazem....
insomia
Posts: 10
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:40 am

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by insomia »

jana wrote:Citat: bolje da ne zna.. možda jednoga dana...
ljubav prema majci i poštovanje prema ženi koja je zbog mog života zaboravila svoj i zbog moje sreće prestala razmišljati o svojoj je jedina nit koja je svo ovo vrijeme povezivala mene i stvarnost, koja me držala da ne padnem još dublje od ponora u kojem jesam i samo zbog nje se nikad nisam prepustila, jednostavno odustala od života. a vjerujte nama takva misao često padne na pamet, da jednostavno dignemo ruke od sebe i prepustimo se svemu, to se čini najlakšom a nekad i jedinom opcijom.
a tjeram je od sebe jer ponekad jednostavno ne želim da mi dođe preblizu kako ne bi u njenim očima ugledala svoje pune očaja...


Ovo procitah danas mnogo puta.I ne znam sta da kazem....

a šta reći.. tako je to.. nažalost
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by Lilith*Nancy* »

Draga mama,
zelim ti swe najlepse,prwenstweno mir sa samom sobom,spokoj,da prepoznas lepe stwari i dopustis sebi da budes srecna.
Wolim te.
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by heroinapg »

Draga feniks.
Neka Ti je srecna Nova godina pa da je pamtis po necem izuzetnom. Po pocetku neceg u sto ni sama nisi vjerovala da ce se ostvariti. Definitivno su Tvoja majcinska osjecanja toliko zrela da su zasluzila da se bar dio vrati. Kao sto sam Ti vec rekla, ljubomorna sam sto svoju majku nisam mogla da nagovorim da procita jednu stranu, a ne..
Al. tu smo gdje smo.. Once U R black, theres no way back.
Neke stvari, draga feniks, ne mogu proci neopazeno. Tvoja ce cerka, ako nije vec, a vjerujem da jeste, skontati sta si radila i uradila za nju. I dokazati da zasluzuje sve to.-
LJUBIM TE I GRLIM
User avatar
feniks-2.put
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 8:26 pm

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by feniks-2.put »

Hvala M.
Želim ti sretnu, ispunjenu, treznu i trezvenu godinu. :D
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: 1000 ZAŠTO NI JEDNO ZATO

Post by heroinapg »

Post Reply