TEMA: NISTA!!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

a ok pogledacu na preporuku... iako u zadnje vrijeme sta radim - gledam filmove.
ne na tv nego nam se doselila jedna prijateljica iz zenice koja je ostala bez stana i biti ce kod nas dok si ne nadje nesto bolje.
ona ti je teski manijak-filmofil tako da je sa sobom donijela dvije ogromne kutije, jednu punu dvd-jeva a drugo obiicnih kaseta pa sad onako rovarim po tome pa krenem gledati neki film... onda mi dosadi nakon 20 minuta pa pauziram i idem nesto drugo raditi... pa opet upalim... pa malo onda po racunaru zjalim... pa opet upalim... i tako ti otprilike zadnjih 15-ak dana, samo su mi filmovi pred ocima. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

insomnija

Post by mise en place »

e ljudi ovde kod mene je vec x sati ixxx minuta koje su pomalo kao i godine .Kontam sve nesanicu i sranje u glavi ,dobro to ono u mojoj glavi svakakvi filmovi se vrte i bez tv-a.,ali sta da se radi treba valjda tjelo da podlegne totalnom umoru pa da onda padnem on the face of the place kao sto bi reko djuro,nego ona meditacija nikako mi ne ide od ruke ni noge ni glave ama bas nikako.Ma jebiga pusi cigare dok ih ima,popij caj odvrati strasne misli da nas vode u pakao .sad ce zora i polako i novi dan pa mozda danas zamjenimo "noc za dan"ali proci ce i to.Dan treba potrositi od pocetka do kraja i onda umoran pasti u toplu postelju.i wish
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ja sam bio pronasao dobar trik sa tusiranjem kada su me tako tukle jace krize.
odem se svako malo otusiram posteno poprilicno toplom vodom... em ti godi dok si pod vodom em te neki nacim smori pa kada se zavuces pod jorgan - zaspes bar sat vremena.
ako ne mozes nikako jebi ga probaj to.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Opet Omćo nije spavao ,opet je imao košmare ,i nevjerovatne snove za svega 20 minuta koliko sam ufatio sna.Ejjj 20 minuta ,ja sma se opet budio sam rijeci NEEEEEEEEEEEEEEEEE MAMAAAAAAA.Znam,znam ja mnoge zivciram ali imam osjecam da polako ludim radi toga i razmišljo sam da se bacim sa zgrade i onda sigurno necu imati ove košmare, ljudi pizdim majke mi,ovo me vodi direkt u ludilo.R AZAMISLITE DA NE SPAVATE PO par dana i kad zaspete nakon 3 dana ,košmar.Ne,ne,ne ovo nije dobro.Kod psihijatra necu da idem srace bezveze jedino mi je pomogao "Trazen".Eh kad bi to izganjao, nista oticu danas do ambulante i doktora da vidim hoce li mi oni napisati recept.A danas je lakse nabavit NAPALM BOMBU nego ljekarski recept.Ljudi pizdim lagano.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ma ubiti se nikad nije kasno... ne trebas zuriti.
jebi ga, pati se i probaj se nekako skulirati... kakvo ubijanje.
sto se tice kosmara... a tu ti ne bih mogao pomoci bas ali najpametnije ti je otici nekome kvalificiranome... opet ce ti ako nista bar moci otprilike reci sta da radis.
i am what i am and what will be will be
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

navucena...

Post by mrvica »

i navukoh se ja na ovaj forum u totalnom neznanju. hvala ti kiska! :?
uhvatih se kako stalno tu nesto u posljednje vrijeme vrsljam po ovom, jos uvijek mi zbunjujucem, sajtu i danima citam vase ispovjesti i vase rasprave.

nesto sam ovih dana na nekim frekvencijama koje se nikako ne poklapaju sa frekvencijama najblizih mi ljudi, te se povukoh u sebe ne nalazeci nacina za bilo kakvu konstruktivnu komunikaciju.

luna, izvini ako sam ti zvucala kao da ti nesto pametujem neki dan. nisam imala namjeru da se pravim pametna. nikad nemam tu namjeru, niti imam tu potrebu, niti sam uistinu toliko bas pametna. ja tako vazda pricam. trazim svemu obicno pozitivno neko rjesenje...

pozdravljam vas sve puno i zelim sretno onima koji se bore sa svojim nemanima veceras. drz'te se! tu sam za razgovor ako je nekome potreban. samo pisite! znam, ne napisah ja nikada svoju ispovjest, ali mozda cu se i na to jedan od ovih dana natjerati.

specijalan pozdrav i podrska za mise en place!

sretno!

mrvica
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ma ta ispovijest... ja mislim da je ona vise potrebnija onome tko je pise nego nama koji je citamo.... jer price su otprilike sve slicne sa neznatnim varijacijama.
naravno, govorim u svoje ime jer nisam telepat da bih znao sta se desava u glavama drugih ljudi... i mene sto se tice meni sve 5 kada pronadjem neki interesantan post na koji mogu replicirati ili nekoga za razmjeniti par rjeci i ubiti vrijeme.
a uvijek postoji i sansa da cujem nesto korisno.
enivej, hvala na lijepim zeljama a razgovora sto se tice... pa sta ja znam... idi tamo na onu kava-temu pa tu mozes pricati, ako sam dobro skuzio u tu svrhu je i otvorena.
pozdrav.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

E jarane lako je pricat i govoriti idi ovde idi onde, i boli tebe buraz kad nemas tih sranja, samo to da ti kazem ,uzvivaj.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

hm, ne razumijem bas sta si mi zelio reci?!
ako mislis na krize od dopa... imam i to bas trenutno jedno onako blazu... a ako si mislio na kosmare... e toga, bogu hvala, nemam... ali jebi ga znam da sta god je u pitanju - nije vrijedno uzeti i ubiti se bas zbog toga jer nikad ti to pobjeci neces, uvijek imaas kada.
ako je i nekakav blagi poremecaj ili nesto - pa imaju valjda neke tablete, eto i sam pominjes neke koje su ti godile... neki kurac mora postojati jer da si totalno odlijepio ne bi bio u stanju tu piskarati i steta se ubijati zbog trenutne slabosti kad tko zna sta ti sutra zivot moze donijeti cemu ces se veseliti i radovati sto si ziv.
takva sansa uvijek postoji dok dises, nemoj biti malodusan.
hajd, ziv i zdrav bio i pazi na se, kakvo ubijanje jadan ne bio.
i am what i am and what will be will be
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Shvatam ,shvatam ja drug sta mi zelis reci ali znas kad nesto sto ti smeta non-stop traje vec 2 i pol godine.I vec je jarane dojadilo ba, nervira covjeka, nema normalan san, non stop sam u stresu ba i u traumi.Jebiga ja kazem doktorima i pricali nesto,šaputali i nakraju mi rekoše evo ti ovo i otiđi u apoteku i za 10 dana javi nam kako ti je.Ja odem, uzmem ,kad zena na kasi mi kaze 38 maraka, ja je gledam i kazem ŠTA BA 38, maraka .EEeee reko svasta ajde nema veze samo neka prestane kontas.Jok nista , ja dolazim nakon 10 dana, doktori me pitaju iii kako je sad, reko meni je gore sad nego prije kad ih nisam uzeo, dajte doktorice molim vas sta je ovo.Pa Omare to je Oxetin, njemu treba mjesec da proradi, super mjesec dana ,svakih 7 dana po 38 km,pa eto ti vidi,Dao sam ja to ali jarane bilo mi je čak gore jer samo počeo tada da sanjam heroin a prije ga nisam sanjao eto sta je, ne znam,ne znam.Sve sam probo i svasta sam probo ali nista jarane a sve me vise i vise nervira, eh sad jel me imalo razumijes ,ne znam.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Locked