KOJU (MUUU)ZIKU SLUSATE? ;)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

L!nK
Posts: 3
Joined: Fri Sep 23, 2005 10:43 pm

Post by L!nK »

Skroz -ima jedna pjesma "Kad Te Droge Spuste" najjaca na planeti
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Skroz je fenomenalna grupa, mislim nesto najbolje sto Sarajevo trenutno daje.

A sta je slusam....... iskopao sam Chaos A.D. od Sepultura, dobijam snagu od toga, ali slusam i neke starije albume Biohazard-a i Korn-a. Dan 16.-ti kako sam potpuno cist, bez droge i alkohola i kafe i cigareta... Kad pisem, najcesce slusam Tool ili neki gothic metal, moze i ozbiljna mjuza. Metallica je broj 1. jos uvijek za mene, samo sto sada vise naginjem S&M nego Seek and Destroy :)... Od starijih stvari – Doors, Led Zeppelin, Clash... Slusam i Block Out (najbolji bend u Srbiji), EKV (zadnjih dana ne prijaju usima) i Ramba i Obojeni Program i Ritam Nereda...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Nista bez sarajevskog NEW PRIMITIVSA!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Bravo Vlado, i ja obožavam Tool !!!
User avatar
Cherry
Posts: 41
Joined: Wed Jul 20, 2005 3:58 pm

Post by Cherry »

Ja u poslednje vreme dosta slusam Calexico i Thievery Corporation... A trenutno slusam Bill Frisell-The Intercontinentals...
Slusam svasta pod uslovom da je kvalitetna muzika. Samo narodnjake ne.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

The cure.......Sade........sve iz 80'.........Bjork, Jimmy eat world, Depeche mode. I naravno techno-ali samo house, drum n' base, mellow trance........
Oruzjem protiv otmicara...staro Pusenje...EKV!!!!.......OKTOBAR i naravno haustor i azra:) .......to name a few :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Rekoh ANARHIJA HELLO BAŠČARŠIJA!!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

evo i ja o muzici

Post by mise en place »

muzika je put do srece,ali definitivno trenutno mojim zbirkama vladaju k-7,darkwood dub neki cigani,badmarsh shri i sta znaci izvorna muzika je zapravo muzika koja izvire iz zvucnika jako i samo tako.za moje lijecenje od sranja chill out i muzika koja me zestoko vraca u proslost je krajnje opasna tako mislim da i zika nije tek tako bezazlena d.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Mise en Place DOBRO DOŠAO U RAJU DRUG, kad niko čovjeka nece da pozdravi onda ce to uraditi Omćo.Drug dobro dosao još jednom ,osjecaj se kao da se znamo 100 godina i eto tako, druzi se.Sretno
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

Ramona wrote:Evo upravo skinuh Iggy Popa iz 1970 (sa The Stooges), album Fun House - jooj loodilaaa uh

svaka cast. :smt038
ja bas trenutno slusam pjesmu i'm bored... pase mi uz raspolozenje. :D
a muzike sto se tice koju slusam... hm. odavno sam vec prerastao to kada sam brijao nekakav pravac (inace sam kao klinac samo crno nosio i slusao the cure, the cult, sisters of mercy, the mission... :D) tako da sada mi se na racunaru moze naci bukvalno svega, ma kako to ofucano zvucalo.
od bluza, preko kantrija... pa sta ti ja znam... do die fantastischen vier. :D
ali nekako kada bih morao birati nekakav omiljeni bend/izvodjaca bio bi to bez konkurencije nick cave koji me vecinu zivota prati na svim mogucim i nemogucim tripovima.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
Locked