Šta biste bili da nije bilo dopa?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Uglavnom smo mi svi dobri ljudi(ako ne sebi onda dilerima).Ne znam za tebe ali ja fakat ne vidim izlaz(mada znam da je to trenutno)-anhedonija me ubija.Kao sto moj dr. kaze:Od djetinjstva si naucio dobivati srecu na usta.Mozda me zato poredi sa djetetom(ne u bukvalnom smislu).A sto se tice 8) oni su kao fol kuleri i ti to znas.Shvatamo se
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

ne vidis izlaz?a j*** ga,sta da ti kazem sto vec ne znas..ne znam u kakvoj si fazi trenutno ali evo i meni posle 5 meseci i 7 dana ''chistine'' bar jednom dnevno na pamet padnu takve slicne misli. :( i sve kontam ;proci ce...a sve sam to vec ne znam ni ja koliko puta prozivela.
tako da ako si resio da batalis probaj sve sto ti moze pomoci i imaj strpljenja jer(sad se setih jedne recenice,mislim da je iz ''Alan Forda''-a;''...jer ako kanish pobijediti,ne smijesh izgubiti..''(hehe, eto opet ''retro'' :smt080 )
pozdrav :smt039!
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

šta

Post by kika »

ŠTA BI BILA DA NISAM BILA ONO ŠTO JESAM ILI ŠTO SAM SADA,ISKRENO VEDI DROGA JE UČINILO TOLIKO LOŠEGA A I DOBROGA U MENI, ISKRENO SPOZNALA SAMNOVE DIMENZIJE KOJE NIBI NIKADA DA NISAM POSTAL JANKY.

Neznam mislim da bih kada bi birala , a prošla kroz svp to iskustvo mislim da nebih bila ovo, a da nisam prošla probala bih možda ma neznam šta lupetam.. :o :o meni je droga učinila lošom i boljom ossobom posle svega

A da bila bi :twisted: :twisted:
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

e ipak sjedim na ovoj stolici(angry chair)

Post by mise en place »

neko rece sta bi bilo kad bi bilo .,e pa ne znam prika moj dragi to ti je u zivotu geografski progres,mada ipak mislim da bez dopa ne bih bio gde sam sad(trenutno zgovnan)da ga nije bilo ko zna.,ali ima jedna stvar koja mi je prilicno jasna a to je ono kad se pogledam u ogledalo vec dugo nisam bio zadovoljan odrazom kojim vidim u njemu.Imam sad vec 3 banke jebiga to je nesto i nismo vise klinci ali tako izgledamo.Moji vrsnjaci su svi dlakave zvjeri sa porodicama vec dugi ni z godina i izgledaju covvjece "covjekoliko"no ja sam kao decko ,bez toliko borica na licu ali ipak ukucanom brazdom preko obe strane lica.Da nisam tako mlad poceo sa h... mozda bih sad vec mutirao u covjeka-slona ili tako nesto slicno.Clan sam foruma od danas pa se bas ne snalazim najbolje eto d.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Jednostavno na to treba gledati kao na jedno iskustvo više,i iz cele situacije treba izvući neke pozitivne stvari...
Znate ono-ONO ŠTO TE NE UBIJE TO TE OJAČA :!:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

izvulkli ste ovu temu iz naftalina ba hahahah
sega pravo. a sto je naj gore ja se sjecam tih nevidljivih postova......prvi vedadovi postovi-dok je jos bio cool.
Al bilo e a sada pricajte o ljubavi (izmisljam).....sad:!!!!
hehheh
nego bas kontam gdje li su svi ovi ljudi cccc. Kika, roby....sta ces.
Locked