18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by meki »

Jos si ti mlad i zelen da bi znao da si u stvari zavistan od sebe, a ne od razlicitih sustanci ( kao ono od nekih manje, od nekih vise). Problem je u tebi samom, to sto imas neizdrzivu zelju da se dobijas sa necim. Te price, kao ovo ovako ono onako... su samo izgovori i kao neka opravdanja.
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by goldy »

check021-jesi živ.Ma aj sad priznaj da si se išo drogirat! [-X
User avatar
skiptracer
Posts: 8
Joined: Wed Nov 19, 2008 5:28 pm

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by skiptracer »

Odmah da ti kažem da nije to još ništa od onoga šta te čeka, ako ne prestaneš sada. Skapirala sam da se još nisi spustio, samo se rokaš po nosu.
Florosi, rivotrili, lorazepami, to ti je da lakše spavaš, nemoj da ih smrčeš boleće te glava. Za bolove pomaže jedino trodos i met. Ja sam se tako skinula, na svoju ruku sam se rokala tabletama i uspela sam mesecima da se ne približim dopu, ali meni je najveći problem bilo okruženje. To će i tebe odma da sjebe, ako i uspeš da se skineš na neko vreme. Zato, probaj da se kloniš i devojke i svih ostalih. I nemoj slučajno da se spustiš jer onda si tek najb!!!!
Najbolje da se javiš negde, to svakako, ali ovo je alternativna varijanta, naravno lošija.
«Toga dana mrak je počeo da pada već od samog jutra.»
User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by hellfire »

nisam potpuno upucen u tvoju situaciju, ali mogu ti reci jedno..bataljuj tablete chim iole osetish da bi mogao i da ti nisu preko potrebne...ne zavaravaj sebe, to je najbitnije...i lagano razmisli o tome da pochnesh sa blokatorima...nije savrsheno i potpuno reshenje problema, ali sigurno pomaze...daje ti vremena da se sastavish i krenesh ispravnim putem...ako to stvarno i iz sveg srca zelish...srecno ti bilo batice, sve naj!
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by hellfire »

i da...jako vazna stvar...ako ne i najvaznija shto se tiche tvog oporavka ili putu ka oporavku...PREKIDAJ SVE KONTAKTE SA STARIM DRUSHTVOM...MENJAJ NAVIKE IZ KORENA... samo tako imash realne shanse da se ischupash iz sranja...
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by goldy »

Ma on se otišo drogitat,boli njega šta mi laprdamo,al polako tek mu je 18,al nemoj bolan nas cimat,vidiš da se jadni pretgosmo sa savjetima....aj vratit će se on
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by Boban »

goldy wrote:Ma on se otišo drogitat,boli njega šta mi laprdamo,al polako tek mu je 18,al nemoj bolan nas cimat,vidiš da se jadni pretgosmo sa savjetima....aj vratit će se on



Pa i ja bih se otisao drogirati da sam na njegovom mestu ,docekali ste ga prva liga,sarenoliko pomazili,udarili cvrgu decko se izgubio.Mi nikada nismo bili decica nafurana,nabrijana,napaljena na nesto.Trcali za idolima i mislili kako smo najpametniji kad se razbijemo od dobre vutre.Njegove krize i te krize klincke pocetnicke ma prespavas ih bre,on se malo uplasio verovatno su mu pricali i uneli stah u kosti od krize ili je gledao trainspooting.Decko zaista netrebas zaliti za starim vremenom kada si kako ti to vidis mogao zgotiviti sve oko sebe zavrsices jednog dana kuckajuci pored kompa (ako ga budes imao) sa blagim peckanjem u stomaku koje tinja,ko zna kakvim virusom u krvi sjeban sto ti je zivot prosao uludo radi idola i stilova zivota.Na tebi je da odaberes ili sve ili nista.SADA. :D Pozzz
ZEX
Posts: 3
Joined: Sun Nov 23, 2008 2:52 pm

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by ZEX »

jedini način da se skineš sa dopa je njegovo visočanstvo SUBUTEX.
Samo budi oprezan jer i on može biti zajeban ako ga ne koristiš pravilno.
Sve što ti je potrebno je 10tak tableta i mnogo volje,ali opet ti napominjem da ga NIKAKO NE KORISTIŠ NA SVOJU RUKU,tj ne smeš ga piti tek tako,postoji način na koji se terapija obavlja i traje svega 2-3 nedelje.
veruj mi na reč to je JEDINI način da zauvek ostaviš dop.
**************** Uputstva daje ljekar........ edited by forum admin.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by dete svemira »

O BOZE!

DA LI STE NORMALNI?
Misli koje misliš
su život koji živiš.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: 18ogodisnji decko(ja) navucen!POMOZITE

Post by paramparcad »

dete svemira wrote:O BOZE!

DA LI STE NORMALNI?
bez histerije,molim... :)
Locked