Ne gubite nadu !!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Baba Naca »

Bravo za tebe!!! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by heroinapg »

DMauriko...Mauricius..Molim te! obrati pazju na to da nakon prekida fizicke krize, cak i nekolko mjeseci po uspostavljanju apstinencije...dolazi do stanja euforije..Kada se covjek osjeca svemocno.."Kad sam mogao ovo da prebrodim, mogu sve"...To stanje cesto dovodi do povratka drogi... najcesce bude..Aj, samo cu jednom..necu se navuc... Aj sa srecom! :smt048 :smt048 :smt048 !!!!! naravno! Al imaj na umu da bi ipak trebao malo..puno duze da obratis paznju na svoj problem, kako se ne bi ponovilo...Ti si/ mi smo podlozno tlo, zavoljeli smo bili heroin?! Kaad si vec jurnuo-I neka si...Pocni da pijes blokatore.TOTALAN PREKID..SVIH MOGUCIH KONTAKATA SA LJUDIMA KOJI UZIMAJU...Nemoj previse da se zalijeces..Malo se "smiri"..Nadji sebi neku zanimaciju poslije posla. Ne dozvoli da se sa pozitivnim sjecanjem o tome kako si "uspjesno, bbrzo lagano"...radio pod heroinom startuje tvoj novi posao.Ja bih ipak kod nekog psihologa, psihijatra otisla...Da popricas, ako ne sto drugo...Mi te kontamo, prosli smo svi kroz to, na ovaj ili onaj nacin.... Svako dobro!! :smt023
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by mvp »

Mauriko wrote:Draga...evo ja sad dosao sa posla...jeeeee, otkaz sam dao pre otprilike 5 sati, eto drago mi je da neko razmislja kao ja.... ja sam siguran da cu se bez tog posla i tih ljudi 50 posto lakse skinuti...dadada...radim tamo jos 5 dana, ne moram da odradim otkazni rok...e a jos bolja stvar je to sto od 1 novembra pocinjem na drugom mestu ali ne radim vise isti posao ( do sad sam radio kao konobar i somelijer u jednom od boljih restorana u gradu- ne bih ga imenovao ) a sad cu biti menadzer prodaje...to znaci da imam tacno 21 dan da dodjem sebi....hmm uspecu 100 posto znam, znam, znam...moram..ma nije to nista tesko bre....moram to shvatiti kao bolest koje se prelezava...sam sam kriv za nju i sad cu da istrpim posledice...najvaznija je promena okoline.....moj problem je bio sto sam se plasio krize..ali ne...necu vise...pozzz
Dobra roba,lepo te odsljakala dok si ovo pisao,a?
trice i kucine
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by heroinapg »

Napisao je, bio iskren vec o tome u kojem stanju pise. Najbitnije da se promijeni to stanje. IZ KORJENA..Mora mijenjati sebe, biti svjestan toga...Lagano, dan po dan
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by saša-ex »

Mauriko wrote:Draga...evo ja sad dosao sa posla...jeeeee, otkaz sam dao pre otprilike 5 sati, eto drago mi je da neko razmislja kao ja.... ja sam siguran da cu se bez tog posla i tih ljudi 50 posto lakse skinuti...dadada...radim tamo jos 5 dana, ne moram da odradim otkazni rok...e a jos bolja stvar je to sto od 1 novembra pocinjem na drugom mestu ali ne radim vise isti posao ( do sad sam radio kao konobar i somelijer u jednom od boljih restorana u gradu- ne bih ga imenovao ) a sad cu biti menadzer prodaje...to znaci da imam tacno 21 dan da dodjem sebi....hmm uspecu 100 posto znam, znam, znam...moram..ma nije to nista tesko bre....moram to shvatiti kao bolest koje se prelezava...sam sam kriv za nju i sad cu da istrpim posledice...najvaznija je promena okoline.....moj problem je bio sto sam se plasio krize..ali ne...necu vise...pozzz
Da li ti stvarno mislis da ces se izleciti za 21 dan? Pa nemas grip covece...I nije najvaznija promena okoline, najvaznija je tvoja promena. Sto pre shvatis da imas ozbiljan problem, pre ces i poceti da ga resavas.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by heroinapg »

najvaznija je tvoja promena. Sto pre shvatis da imas ozbiljan problem, pre ces i poceti da ga resavas.
bekim remar
Posts: 13
Joined: Fri Sep 26, 2008 1:54 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by bekim remar »

sale je upravu to je stvarno veliki problem i nije gripa nego reci ti svojima jel su ti oni najblizi i najvise te vole i svi zajedno rjesavajte problem, jer narkomanija nije bolest koja se ljeci nego strast koja se treba zaustavit a to je tesko za 21 dan
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by Sagitarius »

Ma šta ti je? Za dva dana se izliječiš :D
Samo budale se liječe godinama....
Ironija,zajebajem se.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by paramparcad »

Sagitarius wrote:Ma šta ti je? Za dva dana se izliječiš :D
Samo budale se liječe godinama....
Ironija,zajebajem se.
za jedan sekund resis u glavi...
bekim remar
Posts: 13
Joined: Fri Sep 26, 2008 1:54 pm

Re: Treba mi savet... Hitno!!

Post by bekim remar »

mislice da se treba ubit ......u glavi
Post Reply