Ne mogu se skinuti

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

bekim remar
Posts: 13
Joined: Fri Sep 26, 2008 1:54 pm

Re: Ne mogu se skinuti

Post by bekim remar »

sve najbolje ti zelim. i drzi se tamo kad stignes odgovornih osoba ,jel ti zele dobro bice i tebi dobro dok se ne naviknes .sve ono sto sijemo to ce mo i zeti :drinkers: sve rane koje trebamo zaljecit malo ce bolit ali ce se isplatit drzi se .zelim ti iz sveg srca da uspjes
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ne mogu se skinuti

Post by sunrise »

koje si trudnicke testove naoravila do sad

jesi vadila krv za hepatitis ili AIDs


sta kaze cika doktor na tvoje zdravsrv. stanje,38kg i zivot kakav imas

sta kazu roditelji tvog bivseg decka


zasto oca djeteta zoves tzv.deckom? sta ti nije jasno u kakvim ste odnosima? kako rwagiraju ti roditelji znajuci da nosis tudje djete a oni te goste trajno?

sta si kuhala,kakav je bio rucak? sta mislis djetetu kuhati? mislis da ces biti spremna na to biti majka,domacica, osoba koja mora biti spremna za sve a ima uz tebe tzv decka ?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ne mogu se skinuti

Post by paramparcad »

izgleda da je tebi ovde sudjen detektor lazi black rose...
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

sunrise wrote:koje si trudnicke testove naoravila do sad

jesi vadila krv za hepatitis ili AIDs


sta kaze cika doktor na tvoje zdravsrv. stanje,38kg i zivot kakav imas

sta kazu roditelji tvog bivseg decka


zasto oca djeteta zoves tzv.deckom? sta ti nije jasno u kakvim ste odnosima? kako rwagiraju ti roditelji znajuci da nosis tudje djete a oni te goste trajno?

sta si kuhala,kakav je bio rucak? sta mislis djetetu kuhati? mislis da ces biti spremna na to biti majka,domacica, osoba koja mora biti spremna za sve a ima uz tebe tzv decka ?
ma nemam ja aids,imam hepatitis B,al to je sranje,to svi imaju..nije to toliko strasno..
A paravila sam onaj test,samo urin i to,al sam isla kod ginekologa,na ultrazvuku se vec vidi maja bombica,posto sam ja vec u 3 mjesecu...
Tih mojih 38 kg,nije sat toliko strasno s obzirom da sam visoka 151cm :) :)
a i sitna sam uvijek bila,treba jos nekih 7 kg da bi bilo idealno...a za trudnocu mi je rekla da je uredna samo da ne koristim terapije jer bi bilo pogubno za bebu,cak mi je predlozila da ne idem u komunu vec psihijatrijsko lijecenje,jer je u ovom stanju cesto jako tesko iznjeti trudnocu,moglo bi ze zakomplikovati morala bi je bas cuvati,al sad nema nikakvih ukazatelja na komplikacije,zasad je ok...
Otac od djeteta,hmm!!!mi nikad nismo bili u vezi,samo me je po nekad "tjesio"ako me razumijes,on je totalno u fazonu,ne pusi,po nekad malo popije..mi nikad nismo ni imali temu za razgovor..ne volim ga,i ne zamisljm ga kao covjeka sa kojim bi provela zivot,a on mene pogotovo!!!
Roditelji mog Borisa su i moji roditelji i jako su srecni zbog nekih mojih odluka,srecni su sto cu se bar ja izvuci...Ja sam im na svemu zahvalna do neba,volim ih najvise na svijetu,volim ih kao svoje roditelje a i oni mene kao svoju rodjenu kcerku...
Brankice i cika Rajko volim vas zauvijek!!! :) :) :)

Danas sam kuvala makarone,bile su bljak i gnjecave,al za prvi put-super!!!
A za moju bebu samo najzdravije,,,
Nadam se da sam ti odgovorila na sva pitanja..ako sam neko preskocila-oprosti,slucajno... :shock:
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

paramparcad wrote:izgleda da je tebi ovde sudjen detektor lazi black rose...
Izgleda... :)
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Ne mogu se skinuti

Post by vudd »

black rose wrote:
sunrise wrote:koje si trudnicke testove naoravila do sad

jesi vadila krv za hepatitis ili AIDs


sta kaze cika doktor na tvoje zdravsrv. stanje,38kg i zivot kakav imas

sta kazu roditelji tvog bivseg decka


zasto oca djeteta zoves tzv.deckom? sta ti nije jasno u kakvim ste odnosima? kako rwagiraju ti roditelji znajuci da nosis tudje djete a oni te goste trajno?

sta si kuhala,kakav je bio rucak? sta mislis djetetu kuhati? mislis da ces biti spremna na to biti majka,domacica, osoba koja mora biti spremna za sve a ima uz tebe tzv decka ?
ma nemam ja aids,imam hepatitis B,al to je sranje,to svi imaju..nije to toliko strasno..
A paravila sam onaj test,samo urin i to,al sam isla kod ginekologa,na ultrazvuku se vec vidi maja bombica,posto sam ja vec u 3 mjesecu...
Tih mojih 38 kg,nije sat toliko strasno s obzirom da sam visoka 151cm :) :)
a i sitna sam uvijek bila,treba jos nekih 7 kg da bi bilo idealno...a za trudnocu mi je rekla da je uredna samo da ne koristim terapije jer bi bilo pogubno za bebu,cak mi je predlozila da ne idem u komunu vec psihijatrijsko lijecenje,jer je u ovom stanju cesto jako tesko iznjeti trudnocu,moglo bi ze zakomplikovati morala bi je bas cuvati,al sad nema nikakvih ukazatelja na komplikacije,zasad je ok...
Otac od djeteta,hmm!!!mi nikad nismo bili u vezi,samo me je po nekad "tjesio"ako me razumijes,on je totalno u fazonu,ne pusi,po nekad malo popije..mi nikad nismo ni imali temu za razgovor..ne volim ga,i ne zamisljm ga kao covjeka sa kojim bi provela zivot,a on mene pogotovo!!!
Roditelji mog Borisa su i moji roditelji i jako su srecni zbog nekih mojih odluka,srecni su sto cu se bar ja izvuci...Ja sam im na svemu zahvalna do neba,volim ih najvise na svijetu,volim ih kao svoje roditelje a i oni mene kao svoju rodjenu kcerku...
Brankice i cika Rajko volim vas zauvijek!!! :) :) :)

Danas sam kuvala makarone,bile su bljak i gnjecave,al za prvi put-super!!!
A za moju bebu samo najzdravije,,,
Nadam se da sam ti odgovorila na sva pitanja..ako sam neko preskocila-oprosti,slucajno... :shock:
Daj black rose...majke ti.Ja kad vidim kako kod tebe sve ide, pozelim se opet navuci.Sve je happy,malo smajlici,malo ovo/ono.Covjece, ako si stvarno trudna de 'oladi malo..cuj predlozili ti da neides u komunu.Brankice i cika Rajko...izvinite molim vas!
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

Molim te vuddy, ima li u Marjanovcu ginekolog koji ce pratiti moju trudnocu i??ne znas da zbog ovog stanja u kojem sam mogu lako izgubiti dijete..al ja u Marjanovac svakako idem 5 oktobra to je odluceno,pa bice kako bude...
a Brankica i cika Rajko su ljudi koje najvise volim na svijetu i imala sam potrebu da to napisem...
I zar ja ne mogu biti malo pozitivna i staviti koji smjlic u tekst???
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

I da,neko mi rece sa ovog foruma da ide bas u mom periodu u Marjanovac,oko 5. oktobra...
Ali poslao mi je pp koju sam ja izbrisala...
Pa ja tog nekog molim da mi se opet javi da znam sa kim cu se druziti tamo... :) :) :)
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Ne mogu se skinuti

Post by vudd »

black rose wrote:Molim te vuddy, ima li u Marjanovcu ginekolog koji ce pratiti moju trudnocu i??ne znas da zbog ovog stanja u kojem sam mogu lako izgubiti dijete..al ja u Marjanovac svakako idem 5 oktobra to je odluceno,pa bice kako bude...
a Brankica i cika Rajko su ljudi koje najvise volim na svijetu i imala sam potrebu da to napisem...
I zar ja ne mogu biti malo pozitivna i staviti koji smjlic u tekst???
:evil: :evil: :evil: :evil: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :finga: :rock: :axe: :butthead: :vom:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

Fuck,sta ti je???
Nista se ne desava bez razloga...
Post Reply