ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

justme, overseas girl, ..ma svi..tnx kada si tako sjeban kao ja ovih dana, narocito prethodnih, reci podrske mnogo znace....ali ja stvarno ne znam sta vise da uradim...borim se, borim, a sve manje imam snage, sve manje zelje.....cak ni nemam vise zelju za gudranjem, toliko sam prazna i tupa....samo bih da zavrsim sa ovim, da prekinem da nanosim bol svima oko sebe, i sebi...a opet kada vidim vas, kako hrabrite, podsticete...., onada opet stanem, i tek onda ne znam vise sta da radim nalazim se izmedju zelje za nepostojanjem, i vasih reci...koje meni zvuce kao naucna fantastika, jbt, bila sam juce u bg, jedan clan NA je slavio godinu dana cistoce, meni to izgleda nezamislivo...pitam se kako sam izgurala i ovih 16,17 dana.....do sada naduzi period apstinencije, i to samo zahvaljujuci roditeljima, pod ciji sam nadzorom, i u cijoj sam kuci. sa svojih jebenih 30 god. nasla sam se u situaciji da treba da pitam majku da li mogu izaci napolje! pa to mi nije normalno...a znam da mora tako, inace, vec bih otpadala u NS u svom stanu, drogirana, i bas bi me bolelo ko sta radi,misli...meni bi bilo dobro....teska je ova stvarnost, tezak i strasan realan svet....plasim se zakoraciti u njega..pa toliko dugo to nisam radila str8.plasim se prihvatiti taj normalni svet,kao sto e plasim kako ce on prihvatiti mene..ma jos 1001 strah mi se mota po glavi,strasim se ponekad i svoje senke, posmatram svoju senku ponekad i pitam se da li mozda misli da sam ja njena senka...jer ja odavno vise nisam ja...ja ni ne znam ko sam, sta sam, gde cu i kuda?zzasto sve ovo,cemu, zasto ljudi kazu zivot je lep,vredi se boriti, kada je on meni strasan, i nemislim da je vredno boriti se za njega! u cemu je ta lepota??!hajde, neka me nauci neko! mozda onda nadjem razlog,pa i ja pozelim boriti se za zivot.ovako, ne vidim svrhu.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
justme
Posts: 119
Joined: Sat Apr 12, 2008 10:56 am

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by justme »

e sad krajnje glupo da ti suovisnik "soli pamet"(tj ja imam staza sa duvanjem,alkoholom,kokainom,ali sam prestala da uzimam bilo sta ,prije godinu i nesto).s druge strane mene su prijatelji napustili zbog decka narkomana,psiholog rekao :to je normalno,niko ne zeli takvu zenu uz sebe,vratices vremenom njihovo povjerenje...e pa necu.ko ne moze da razumije,ne treba mi...
hocu ti reci da ne razbijas glavu kako ces prihvatiti normalan svijet,ili oni tebe...jer uvijek ce neko prihvatiti,a onaj jedan koji moze da te razumije vrijedi vise od svih njih koji te krive za nesto ili ocekuju da im se dokazes i vratis povjerenje.
a str8 zivot...ne postoji recept.ljepsi je i laksi jer mozes da osjetis srecu u bilo koje doba dana,laksi je jer nema dilera,cimanja,straha,laksi je jer i kad se pojavi problem,ne bjezis od njega,vec ga rijesis a kad nesto rijesis,onda je to iza tebe i nema vise vracanja na isti...
prerano je da brojis dane ili da se pitas kako je ovaj ili onaj izdrzao,sad treba da gledas samo sebe i da izdrzis danas,pa sutra sutra.
malo je ,premalena je pomoc,ali evo mi smo tu,pa ubij vrijeme pricajuci s nama...
ja te ne poznajem,pa si mi draga,( i ne samo meni ovdje sigurno),a to sigurno znaci da vrijedis mnogo,mnogo vise ,nego sto sad trenutno o sebi mislis...
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

justme, sad me rasplaka, pogotovo poslednjim recenicama.....o vrednovanju mene, i dragosti, jer kao sto si skontala nikako sebe ne vrednujem , ne mislim da sam vrednija od obicne krpea o dragosti da ne govorim.......tnx iako suze idu, tnx, jer znaci
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by YugoStar »

Vozdra OBM !
Vidim pravo te drma ono sto i mora da te drma u fazi u kojoj si.
Posto sam vise puta sve to prolazio,neznam sta da ti kazem pametno,a da bude originalno,da te ne iznerviram i to.
Vrijeme je bitan faktor,ali ono protice.Mozes ga vratiti samo recidivom.Znam da je bezveze prica,ali se meni znalo desavati da vise put provjeravam sat i mjenjam mu baterije,jer mislim da je stao.
Tvoj dobri drug Y.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

ljudi sta raditi, sta raditi kada je totalni raspad sistema...???!!!!danima mi zmije iz usta izlaze, svadjam se sa svima, danas krenusmo u nabavku neku, i sa caletom se tako posvadjah, a da me sad pitate zbog cega? epojma nemam, vise se ni nesecam razloga ni kako je pocelo....znam samo da vise nisam mogla da ga slusam i da sam izletela iz kola, naravno u pokretu, sva sreca godine ga stigle pa ne vozi brzo, ali sva sam izderana, izgrebana, a pocinje i da modri....ne mogu vise podneti zvocanje njegovo. ok kontam ja tesko mu je cerka mu je narkoman, ali brate, ako si me prihvatio, pristao da mi pomognes, pusti memalo na miru!sva sreca u kevu, koja je uvek tu da smiri situaciju, inace mislim da bismo se poubijali cale i ja! sta raditi? kako se obuzdati?ili ne treba se obuzdavati? odjebati ga? sta?!!!?? nisam pametna!
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by nenormalan-a-lud »

oci boje meda wrote: naravno u pokretu, sva sreca godine ga stigle pa ne vozi brzo, ali sva sam izderana, izgrebana, a pocinje i da modri..
probaj sledeci put da iskocis sa terase ili se trgni i preduzmi nesto,ne cekaj da drugi rade za tebe......
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by sunrise »

probaj ga razumijeti, nazalost djeca kasno pocinju shvacati roditelje, mozda tek akd i oni sami postanu ili nazalost jos i kasnije,kad im njihova djeca vracaju isto
pristao ti je pomoci,super no ima i on losih dana i nitko od njih nije sanjao i zelio da mu dijete bude takav kakvi jesmo i treba se nositi s tom cinjenicom i izaci na kraj s time
probaj ne dozvoliti da te to jako dotice i utjece na tebe, roditelj ti uvijek zeli najbolje i zeli te zasitititi nositi tvoje boli,preuzeti tvoje patnje i muke i za njega is uvijek ona mala curica kakva si bila kao malena
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Baba Naca »

Problem je u MOJOJ glavi,
ja cujem zvocanje i onda kada ono ne postoji,
ja cujem uvrede koje mi nisu ni izrecene.
JA SVE DOZIVLJAVAM DRUGACIJE........hocu da mi sada sve imponuje, a moji ukucani ne znaju
sta ja to u stvari hocu i kako to treba da izgleda!
Oni su samo NORMALNI i zive svoj jadni zivot pored mene izoblicene i izopacene babe.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

ehej pozz, nenormalni/aludi, nije mi, barem ovaj put, bila namera ubiti se, mada je bilo dana kada sam zelela skociti sa terase, ali skontala da je isuvise nisko, samo bih na zalost slomila ruku ili nogu, i nista nisma uradila, pokusavala sam ja jos svasta ali nije uspevalo, ali ono sto je u mom pitanju najbitnije je to sto tada nisam imala nameru da se ubijem,, nisma zato izletela iz kola, vec zato sto su mi zivci otisli u Q...c, i nisam imala snage vise se prepirati sa njim......kontas,trgam se ja, preduzimam, nesto kako ti kazes, ne bi radila valjda sve ovo sto radim, mislim dr, psih, terapije i ostala sranja, ali ponekad dodju momenti i kad ti se ne zivi.i normalnom coveku, a ne nama!ali juce nije bio TAJ dan. bio je obican dan, samo nisam mogla vise slusati njega, lepo rece SUNRISE, mi smonjihova deca i sve to...tako treba prihvatiti, ali nekada je jebeno tesko.mislim prihvatiti njih.NACO draga moja, ovaj put zaista nije bilo da ja to cujem kao zvocanje, cak ga je i keva smirivala, ali dzaba, sve dok nisam izletela nije se smirio......ali tnx, svima
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by YugoStar »

Cao OBM.
Kakvo odjebavanje roditelja (oca u ovom slucaju) i slicne gluposti!!!
Roditelji ti zele najbolje,samo su metode upitne i tu dolazi do kvrc...
Slazem se sa Sunrise...
Pozz i drzi se !
Post Reply