ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by decak_iz vode »

Baba Naca wrote:Cao, draga, nije mi uspelo da stavim "onaj" zeljeni avatar, jer je 32KB, a ovde je maximalno 29KB, jbg, bas!
Evo malo nova "maca", lici na mene,
onaj rep sam nekako stigla da uhvatim i evo me sada sa mirnijim repicem.
Ljubim te, drz se lepo oko moje, PDT_Love_23
a da
pa gde si se ti babi sakrio Decace iz vode,
kako si? ljubi baba!!! PDT_Love_18
ma nisam se nigde sakrio navrnem s vremena na vreme :wink:
Samo nemam potrebu da nesto sad pisem o sebi,skroz ok i pozitivno se osecam,malo sam u frci oko ispita,tu je devojka, skartirao sam skoro sve od stare ekipe , tako da su ostali samo oni pravi,zapalio na more, oporavio se i psihicki i fizicki pa sad od septembra u nove "studentske pobede"...bar se nadam heh...Ukratko stvari se vracaju polako na svoje mesto.
veliki pozzz za nasu bakutu :rolleyes: :rolleyes: PDT_Love_18
Image
Image
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

ne znam ljudi vise sta da radim! ubise me ove promene raspolozenja!Jutros sam bila dobro, skoro pa sjajno, naravno u zavisnosti od toga kako posmatramo pojmove dobro i sjajno..., ali smejala sam se skoro. imal neki osmeh na licu. Bila u stanju da komuniciram sa ljudima.I odjednom, bez najave ikakve, down,potupuno neocekivano, nenadano. Takva promena raspolozenja da je to za neverovati. sama se cudim. Suze liju, ne znam nija zasto, besna sam na sebe i citav svet.Dodje mi da ubijem sebe i sve oko sebe, da porazbijam sve, prusim, a onda jos jednom da ubijem sebe i sve oko sebe. Za svaki slucaj,da bude sigurno. Da ne postojim, da me nema, da nema ovog odvratnog sveta.....O,kada bi barem postojala, kao sto na zalost ne postoji, neko to i rece jednom, carobna tableta, koju progutas i ona sve lose odnese, svu bol, tugu, depru, cemer, jad...sve sto ja osecam sad.
MOj mozak vristi. Urlice. Vapi za pomoci.a pomoci nigde nema. kao da mi se nudu 12345 puteva, a ja ne znam kojim da krenem, a i da se odlucim za neki, bilo koji, ustvari sve su to slepe ulice...putevi koji nikuda ne vode...Nisam vise pametna i ne znam sta da radim. Borim se jebeno, batrgam, kopam i rukama i nigama da se iscupam, ali nekada s e jednostavno cini da nema nade, da nema mogucnosti, da nema nacina, pobeci od ovih promena raspolozenja, padova i malih podizanja....Ali znam d ane mogu vise ovako. Ovo je previse.!Hocu kraj!Kakav god!ili da nestanu ove promene ili da nestanem ja , vise je svejedno, samo da ne boli vise ovoliko.....Ovako vise ne ide!
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by adam* »

Tvoj zivot je ipak vredniji od svega.........nemoj da pravis nesto zbog cega ces se posle kajati i onako si dosta toga napravila.........smiri se.......sva ta stanja prodju brzo i posle si smesan sam sebi......misli na decka i na ljubav i na to kako cete ziveti normalno i imati bebe.....postuj zivot i njega koji te voli & sigurno ceka da izadje odatle i vidi te......
Pozdravljam te puno i drzi se....
cucla cucla cuclica
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

adame, sada mi to izgleda kao naucna fantastika, i ljubav i bebe, i to da ce prestati ove promene...evo jos uvek ne mogu da se smirim, izderala sam se na sve na koje sam mogla,razbila stagod mije doslo pod ruku,vristim, urlicem, placem, placem ne znam zasto...sta se to desava?
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Falco »

hei,....ti oči boje meda,....znamo mi svi ove promjene razpoloženja,....meni nekad dođe da se bacim sa prozora,..al tako to ne ide,..jebiga,...treba još mnoštvo iskusiti,...dobrog i slabog,..pogotovo slabog,..ha,.ha,..ha,....zašto?jer iz slaboga najviše naučimo,.....

...

lep pozdrav i tebi ,...i ne daj se
tryin" to be the best of me,...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by YugoStar »

Probaj da zaboravis klupu i vrbu,bar nekoliko dana!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Baba Naca »

Sacu da ti saljem neke zezalice, kazes da imas net 24h, pa probaj da se smejes!
Imam hrpu ludih stvari, barem malo da skrenes misli...
Glavu gore, ljubim te, aj....
[-X nema nazad...
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

tnx naco na smejalicama, malo me nasmejase...
nema nazad, to znam, pa ne bih ovo ponovo prolazila, jos se nije ni zavrsilo, ali kad se setim samih pocetaka, pa fizike, pa psihe, koja ni sada nij ok, mozak je i dallje bolestan, i dalje vristi i utlice, vapi za pomoci, a pomoci nigde.....kada bi bar sve nestalo.jebeno nestalo.da mi je jedan ogroman malj, pa da lupim po ovoj planeti zemlji i da nestane sve, sve ode u zaborav...znam da je to sebicno prema ljudima koji su zadovoljni svojim zivotima, koji su srecni, ali eto ja sam sada okupirana sobom, i zelim da nestane sve...i ja zajedno, kako bi nestao ovaj haos iz moje glave...da mi je samo na dan zameniti glavu,mozak, sa nekim obicnim covekom da se odmorim malo...mislim da kada bi neko zavirio u moju glavu sada pobegao bi kao da ga sam vrag goni...jer djavo i jeste u mojoj glavi, meni......ne znam sta da radim..nemam vise snage boriti se sa glupostima koje nosim u glavi, nemam vise snage misliti, nemam snage ni za ovo jebeno kuckanje. ni za spavanje. ni za.......nemam snage ni zasta...samo mogu lezati buljiti u plafon iznad sebe i razmislajti kada ce vise doci moje vreme da i ja odem, a hocu to sto pre, ali eto izgleda nije jos moje vreme,na zalost, jer sta god sam pokusala nije uspelo, uvek je neko nailazio.....ne znam....hocu napolje iz ovog lavirinta, hocu da se smejem, hocu da plesem, hocu da se druzim, da budem vesela, hocu da putujem bez razmisljanja da li ce mi na granici naci drogu, hocu da upoznajem nove ljude, hocu..........ako ne mogu to onda hocu samo da umrem.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
justme
Posts: 119
Joined: Sat Apr 12, 2008 10:56 am

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by justme »

ej:(
cim postoji "hocu",postoji i zelja da zivimo,a ono reci "ja to mogu",to svi ucimo.
to sto si sad zbunjena ti sad,trenutno onemogucava da vidis ono sto vidimo mi sa strane,citajuci ono sto pises...
ali ...onaj ko ima petlju,priznati svoje slabosti,ne bjezati od njih,biti iskren,taj ima mnogo snage u sebi( to su osobine velikih ljudi ).
daj si vremena,jer kad preguras sve to sto te tisti,zbunjuje,kad ostvaris eto neku prvu,najmanju zelju,vrlo brzo ces pokrenuti mehanizam :ja to mogu:)
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by overseas girl »

jebote - treci put kako pisem - vracaju me na prijavljivanje- nemam vise zivaca samo da ti kazem trazi lekarima da skinu sa tih gluposti sto ti sad daju i da te stave samo na demetrin. on resava oscilacije.

kiss
Post Reply