How does "normal life" look like???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

hei,..

a ,jao,...ne ide mi danas spavanje nikako,...okrečem s e na sve strane neba a ništa,....nije baš laka ta 4. noč,.....jebiga,....it is the price u have to pay,..

...Malo sam razmišljao,..šta mi je trebalo sve ovo,..mislim H.Zašto,...Pa kad sam još bio na svim drugim drogama,...gadili su mis oni na H.ju.A onda znam da je bio jedan neugodan party(rave),..a ja nikako da dođem ka sebi,..i tako jedan tipo meni kaže,..evo ti ovde probaj ovo,...bit češ ko nov,..i on tako povuče napolje jedan paketič sa tamnim prahom,...znao sam šta je to,....a nisam više mislio na ništa drugo,..nego samo na ovo što se pored mene događalo,...ipo baci prahič lepo na foliju,...smota novčanicu i udiše dim sa folije.....kad sam visio kako se on po nekih 3,4, dima opustio,..znao sam,..to je za mene,...i tako dalje,....bilo je još nekoliko party-ja,a sve manje njih i sve više foljie,.....i tako došlo i vreme kad party-ja nije više bilo,..samo još folija,....i opet folija i na kraju samo folija,....neverovatno je kako se čovek gadno brzo može navuči,...meni se događalo da za jedne 2,3 sedmice imam strašnu krizu,....

...i tako to bivalo,....dan za danom samo dop.a zanimljivo kako na početku svi mislimo,..pa da,..ja imam kontrolu,..a ne dop,...baš,....

...ma evo još jedne,....događalo se meni da sam za jedne dve sedmice došao i na 2g na dan,...samo sam kinkao i gledao oko sebe,..nisam izlazio nikuda,...no,..samo zbog dop-a....ha,.ha,..kako je to glupo,....ne ide ti se nikuda,..a kad neko nazove zbog dop,...ti si u akciji odmah,..kao superman,....letiš,..

....pozdrav...
tryin" to be the best of me,...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: How does "normal life" look like???

Post by pepeljuga84 »

Samo se ti opusti...
Lekovi mogu malo da te stabilizuju,ali kao što znaš veći deo posla je na tebi.
Ako imaš kvalitetnog terapeuta probaj sa psihoterapijom-izbaciš ono što te muči.
Pozdrav :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by BORBA »

evo buraz da te i ja pozdravim i pozelim puno srece u skidanju i vjeruj mi samo dobra volja i sve ce biti ok bez toga nema nista jer dok sami nerijesimo sa sobom jebo i sve lijekove svijeta ali otom potom necu ti pametovati drzise i samo glavu gore.
ps.zao mi sto nema mog druga yuge jer je on obicno prvi sa dobrodoslicama.cuvaj se
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: How does "normal life" look like???

Post by YugoStar »

Vozdra Kekec!
Dobro prihajao! (kontam da se tako pise)
Nego bio sam na putu,pa te pozdravih tek sad.
BORBA,ja kontam da si na moru?!

PS: Kekec je jedan mali Slovenac iz stripa i filma,koji sam volio.Ako neznas pitaj roditelje.
Zelim ti sve naj boljshe!
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: How does "normal life" look like???

Post by raskorak »

Dobro jutro. Pazi da te neko ne prevari :) .
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

halo svima,..hvala na pozdravima,...

...došo tek sad sa posla,..umoran ko pas,..al to jr dobro,....jedino jeb.... crv rova naprijed u meni,...ali ne dam se,...danas ne,....ha,ha,ha,...neverovatno,..sad je več 5. dan otkako tražim ganju,..a nje nigde,..ne poznajem više ni jednoga dilera koji radi sa travom,..pa to je neverovatno,...heroin dobiješ za 5 minuta,...a zelenja nema,...jeb,....
Vozdra Kekec!
Dobro prihajao! (kontam da se tako pise)
Nego bio sam na putu,pa te pozdravih tek sad.
BORBA,ja kontam da si na moru?!

PS: Kekec je jedan mali Slovenac iz stripa i filma,koji sam volio.Ako neznas pitaj roditelje.
Zelim ti sve naj boljshe!
...da kekec je legenda,..stari dobar film,.....a meni se najbolje sviđao onaj srbski:Bolji život,.....e,...nema boljeg seriala,...

...za sad samo pozdrav svima,...pisaču i ja još više kad bude vrijeme za to,..malo sam umoran i tako,...

....ma svi ste vi meni legende,..



aha,..ps: jugo star: piše se : DOBRODOŠEL( dobro nam došao),..... :D
tryin" to be the best of me,...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: How does "normal life" look like???

Post by YugoStar »

E onda dobrodosel tovaris Kekec!
Ako kontas Djuru,kontaces i mene!
Djuro...Branko Djuric,glumac,reziser,scenarist,muzicar i zajebant sarajevski !
U svakom slucaju sve najbolje i nedaj se!
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

.....kontam ja vas sve,....legende,..nema panike,...

.......Me,...now,....work for today has finished,.....what now? what should i do? where should i go?,....visit my best friend? yes,...he sleeps at the graveyard,...not far away.---shot by the rifle,...by an junkie without the money for the dope,.....yes,...my best friend,...he was realy my best friend,....in life,..in drugs,....everyewhere...

...the story of my best friend is almoust equal to mine,.....drugs,..fun,..more drugs,..more fun,..even more drugs:me:alive,but soulless,my best friend:dead,....he was a diller,...who didn t wanna give the dope away for free,..and so,...he went to some guy,...to do some buisiness,..but the guy didn t had the money,..he had only one loaded rifle,....3 days later the car of my best frind was found,...with the body of my best friend in the trunk,....dead,..shot twice,....after that i went sober for a half a year,...
yes,..i realy miss my best friend,....the name of my best frind was tomi,....miss u,...endless,....rip.

....neznem zašto sam pisao u engleskom,..nekako ima više emocija,..a ovo je istinito,...mog najboljeg drugara ubio junkie u krizi kad mu ta nije hteo dati dop za đabe,..jeb....life sucks.

...a evo sad i depresija,....5. dan bez žutog,....bez subiča,i bez ganje,....
tryin" to be the best of me,...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by Sagitarius »

Hm,možda tripujem,ali poznat mi taj događaj.
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

dobro jutro dobri ljudi,..nisam mnogo spavao,....budio se mokar ko miš svake 20 min,...a to je več 5. noč....a sad treba na posao,...

...da događaj se dogodio 2 godine nazad,..nekoliko dana prije mog rođendana,...i psihički sam bio 6 mjeseci totalno uništen,..6 mjeseci niam ni izlazio iz kuče,..ljep dan svima,...
tryin" to be the best of me,...
Post Reply