ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

pepo, procitaj me, ma svi vi tnx...ja stalno kao nesto necu javno na forum, jer bilo je prica znaju neki, lik je banovan, kako izmisljam,kako ovo ono....a ja samo pricam sta je bilo..neki znaju da istinu uvek kazem.kakva god da je.i uvek se trudim da se ogradim od prepucavanja i svadja, jer ih je stvarno previse, a ovde bismo trebali uzajamno da se pomazemo, podrzavamo, ne da se prepucavamo i svadjamo.
pozdrav svima, za sve vas velikiki kiss
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by PROČITAJ ME »

.............. Pozdrav i tebi veliki............. naravno ja sam za podršku ovdje na forumu uvjek govorila, majke mi................ i naravno da se trebamo upotpunjavati. pomagati riječima............ zato što smo svi prošli kroz pakao i razumijemo se.............. neka nekada i zezancije... ali ja zaista ne volim prepucavanje i svađu javno na forumu............... ima msn pa na njemu se treba reći šta se misli. a ovako samo lijepo, polako. razumno. jbg, koliko možemo ............... umorna sam pozdravljam vas sve . ljubi Jaca............. čuvaj se mala.......... :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by YugoStar »

Neka mi se javi crnka-25,ako nije problem. :wink:
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by raskorak »

a ja samo pricam sta je bilo..neki znaju da istinu uvek kazem.kakva god da je.
Samo kucaj. I mene su neki smarali zbog toga.

poz
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

bila sam dobro danas.bas dobro.za razliku od predhodnih dana, kada je u meni samo crna rupa obitavala. medjutim kako se dan blizi kraju, ja sam sve nervoznija, crna rupa opet raste, hvata me neobjasnjiva panika, setih se danas dana 24/7 drogiranja, zavrsavanja....pa mi proradio crv valjda, a danima nisam mislila na dop....vece predivno, a ja to vise odavno i ne primecujem, samo hocu da umrem, ne mogu ovako vise da zivim.sve mi je jedno, tako sam tupa suplja i prazna...idem ujutru u bolnicu na psihoterapiju, u pocetku je bilo dobro, sada me histerija hvata od ljudi glupavih,njihovih trivijalnih problema, jedva docekam kraj, dosta mi je laznih osmeha,komentara kako si lepa i pametna, trebas se boriti, imas sve...ma jebite se svi, ali cini mi se da mi je dusa otrovana,nista mi vise nije lepo,ni smesno, ni vazno...moji se polomise oko mene, trce po doktorima, sredjuju papirologiju, vozaju me tamo vamo, cuvaju kako ne bih opet digla ruku na sebe, a mene to malo rastuzi, ali na trenutak, ali u principu sad me je bas briga, oni su to odabrali, nisam ja trazila...ne treba mi,ne treba mi nista...ako cu ovako prazno da zivim do kraja zivota,bolje da zavrsim sad,da postedim moje bola i patnje,da zauvek odmorim...zasto je mama usla na vreme u kupatilo? zasto nije isteklo dovoljno krvi? umorila sam se od svega...ne znam da li me iko razume? ,suze i dalje liju...zasto-ne znam?rasplace me svaka sitnica,u danu promenim hiljaduijedno raspolozenje....a nekad sam bila jaka,vedra, vesela, inicijator...nista me nije moglo dotaci...sada, bojim se sebe same..svog bolesnog mozga..ne mogu vise ovako da zivim.
ne znam sta da radim?!
sta raditi?!!?
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

u kommpu samo bauhaus i ekv, moji i komsiluk poludese, ali bas me briga, to sada prija mojim usima

raskorak tnx na podrsci
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by pepeljuga84 »

E,pitaj psihiće da ti prepišu Efil-mnogo je dobar psihostabilizator-i meni je baš ali baš pomogao kod promena raspoloženja.
I ja sam mrzela sebe i samo razmišljala kako da se ubijem.Sada sam skroz ok-verovala ili ne.A pijem Eftil i nekianti psihotik Zyprex.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

ajde probacu, meni su promenili vec par puta terapiju, vise ne znam ni sta pijem..samo gutam sake jebenih lekova, poceli su sa seroxatom,flormidalom, rivotrilom, lorazepamom, pa izbacili seroxat (antidepresiv)i lorazepam,ubacili asentru (isto antidepresiv) i lamal -bas kao psihostabilizator tj.kod osoba koje pokusaju suicid se uvodi, pa su izbacili asentru ubacili remeron,jer nikako ne spavam a ovaj pored antidepresiva je i hipnotik, ali ne vredi,i ubacili mi danas jos risan, nemam pojma za sta isto neki neuroleptik...mislim oni meni menjaju terapiju kako hoce, malo ovo malo ono, a ja ne znam sta cu ni kuda cu....u jednom momentu sam ok, u drugom bi ili overila ili se bacila pod voz...ne znam...
tnx pepo
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by pepeljuga84 »

I ja sam pila sve živo seroxat ,zoloft, ksalol ,xanax,amizol,rivotril,karbapin,metoten,haldol.largaktil,bendzose tovlon,miansan,flormidal,mendilex i još gomilu i gomilu lekova kojih ne mogu da se setim-i ova terapija sada mi pomaže.

E jesi ti ovo na slici-ne mogu da izvalim :-D
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by YugoStar »

Nemogu da vjerujem!
Toliko nemogu da vjerujem da stalno gledam u datum i sat postanja.
Post Reply