EM 2008

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: EM 2008

Post by ...iva... »

Kakve su prognoze za danas Portugal:Njemačka?

Ja odigrala 1/2 koeficijent je 22 pa ćemo vidjet. Ak se posreći dvije glave su tu. :)
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: EM 2008

Post by Modesty »

Još 45 min do velike tekme HRVATSKA-TURSKA....biće bitke,biće boja....imali navijače...gdje ste sunrise,iva i ostala škvadro?
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: EM 2008

Post by Sagitarius »

Odosmo kući,fuck,sjebali nas u 122.min.Suca na kolac treba nabit.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: EM 2008

Post by Luna »

wow...odlichna utakmica....jebi ga....u zadnjoj sekundi...ma stotinki---turska je pobjedila. nevjerovatno. a mislila sam stvarno da ce se hrvatska izboriti. odlicno su igrali cijelo vrijeme...i ne mogu da vjerujem da su fulili 2 puta na penalima.
jebi ga....
italija /spanija ce biti zanimljiva utakmica....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: EM 2008

Post by bojanol »

E jebi ga braćo Hrvati, navijao sam za vas, ali... Turci su to.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: EM 2008

Post by Modesty »

Nepravda......grozno...cijelu utakmicu smo dominirali terenom,koliko više šansi,lopte u nogama......ma bilo ko da je onako izgubio bilo bi mi žao.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: EM 2008

Post by adam* »

A jojjj srusio se Njoframa nacionalni san.......jbg.
U pobedi ne gubi glavu
U porazu ne gubi dostojanstvo.
cucla cucla cuclica
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Re: EM 2008

Post by Luna »

rusija je zaista sjebala holandiju...odlicna utakmica...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EM 2008

Post by sunrise »

Mi smo gledali vani utakmicu s masom nasih navijaca u sahovnicama. U gradu je bila stala. Imali smo nase majce,ljudi nam trubili, dizali ruke u pozdrav, i nasi i turki navijaci. sta jest jest ali nije bilo uopce incidenata izmedju nas i turaka, sto je full ok. ne mogu vam opisati koje je to razocarenje bilo, kad smo izgubili na penalima. jebi ga,mi gol oni u sekundi drugi gol, tipicno za njih. ja tipujem za ruse i turke u finalu,mozda i holandija.
turci su bacali petarde,rakete,satima nakon utakmice su trubili gradom,slave ljudi.
krdo dijelova grada,tamo di ima hrv.kafica su bile zatvorene od popodneva.

svabe i turci,navijam za turke i zelim im pobjedu
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: EM 2008

Post by sunrise »

Cijelo popodne i vecer sam bila sa bebom u gradu i obisle smo cijelu fanmeile....gotova utakmica,penali,hehe
mogu reci da su se austrijanci potrudili i da su dosta dobro sve sredili i organizirali,od krdo ljudi koji sluze za sigurnost po U-Bahnima do osiguranja i hitne pomoci i ostalog po gradu. Isred svakog vagona U-Bahna stoji po jedna osoba koja da znak ako se mogu zatvoriti vrata, valjda zbog pijanih da im ne bi netko pao po U-Bahn ali su decki8 isto tako i spremni pomoci,tako su meni nosili kolica bez beda kad su se stepenice blokirale i pokvarile.
U razmaku od jedne do druge stanice su sve blokirali i zatvorili,postavili standove i 6 onih ogrmonih ekrana. I sve skupa mislim da ih ima na 6 mjesta u gradu.
Po centru je krdo ljudi, i turista i maldih i navijaca, lijepo je dozivjeti grad tako zivim i raznolikim.

Ja i dalje tipujem na ruse i turke
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply