Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by joesspappa »

doVla, za razliku od mnogih na ovom forumu, opisuje svoje uspone i padove, kockarnice i pabove. Koliko kontam pise iskreno. I koliko vidim dosta se promenio od 03.01.08. Uglavnom na bolje.
A to sto on pije ili se kocka, on to najbolje zna. I nemojmo se praviti pametniji od njega. There can be only one.

Mah-mah
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by rajouno »

Da,definitivno zvucis bolje nego u januaru ili opet prije sest mjeseci...generalno ima pomaka u tvom nacinu razmisljanja,i bas mi je drago sto procitah tvoj post pred spavanje... :D BTW,cekla sam da mi bacis neki singl taj dan...i tebe nije bilo,pa sam sirotica morala sama da smislim..i odigram Stockport,i prodjem nije bila losa kvota i sosijedad :-D
ljubim te dovla,ju :P nace nas
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Modesty »

Oprosti Vlado,smatram te izuzetno inteligentnim i nadarenim momkom i baš zato bih voljela da budeš još,još bolje...najiskrenije.Bla sam juče jako nervozna iz svojih osobnih razloga i jednostavno sam pukla.
justme
Posts: 119
Joined: Sat Apr 12, 2008 10:56 am

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by justme »

:D ti si bas miljenik ovog foruma :D
za mog decka si u pravu,nema on pravi impuls u sebi ,niti ono nesto sto ce kao razlog ,opet u sebi ,za sta ce se uhvatiti da istraje u apstinenciji.tacnije,trazi podsticaje sa strane,posao,okruzenje,planovi,ciljevi i ako nesto od tog izmakne ili se ukenja.on se vraca na staro ..tako nekako.
ali ne nista nije nastalo preko noci,preko noci nece ni nestati.
cak i za heklanje trebas bar mjesec dana da naucis...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Modesty wrote: Vlado,ja ni počemu ne bih zaključila da piješ često i da se kladiš da ti non stop o tome ne pišeš i neznam čemu ta ironija?
Da pijem cesto, pijem. To nije bezazleno, naravno... Kladjenje je druga prica. To je najvaznija sporedna stvar na svijetu. To mi ne predstavlja problem, iznosi koje stavljam na tiket su smijesni u odnosu na iznose na koje igram na berzi... A u zadnjih mjesec dana igram za banku i osiguravajucu kompaniju. Kockanje/investiranje je moja profesija.
Modesty wrote:Oprosti Vlado,smatram te izuzetno inteligentnim i nadarenim momkom i baš zato bih voljela da budeš još,još bolje...najiskrenije.Bla sam juče jako nervozna iz svojih osobnih razloga i jednostavno sam pukla.
Okej je.

Rajouno, evo da se dogovorimo... Odsad ti meni sastavljas tikete. Nacin na koji cemo dijeliti dobit cemo naknadno dogovoriti :).

Justme, pojma nisam imao da je heklanje tako komplikovano... Mislio sam da 3 sumičeš, a dvije namičeš... I obrnuto. Sad si mi srusila snove.

Odoh trcati za loptom. Nemam snage za ozbiljan razgovor. Posao mi je sjebo mozak.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by rajouno »

ZI SE VA!!!Ja se ne zalim...definoitivno je tacna ona narodna...ko nema srece u ljubavi...ajd,cujemo se :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Hoces da kazes da nemas srece u ljubavi. Jebiga, posto znam kako izgledas, prilicno mi je tesko da u to povjerujem. Pretpostavljam da se frajeri lijepe za tebe. A dobro znamo da iz kvantiteta nice kvalitet i to...

Kod mene je situacija dijametralno suprotna. Za mene se ne lijepe ni frajeri ni ribe... Jedino se lijepe pare, po pravilu tudje. Takodje se i piva lijepi za mene. I sve sto pojedem se lijepi, hahahhahahha... Rece Mala neko vece - Jebo mater, nesto mi zeludac dobro ne radi. Jutros sam se probudio sa ciglom u njemu i ispovracao dusu. A sinoc sam pojeo 4 pite i 5 kifli kod babe i dva hamburgera kod trovaca i veliku picu popola sa Djoletom i kikiriki i cips sa ukusom paprike i popio 10 piva i 5 guarana i 15 tekila i... Stare mi, frajer je toliko nabrojao hrane, da to ni Podravka ne bi za noc preradila. Fakat mu ne radi zeludac.

Meni ne radi mozak, inace, ali to vam je vec dobro poznata cinjenica. Krajnje je nepotrebno ponavljam, znam. Kao da sam rekao - Zemlja je okrugla i lijepa plava, okrece se oko Sunce i sebe same i pojma nema zasto to radi. Kao da sam rekao - Madona je snimila novi spot i mladja je nego ikad i ako zanemarimo cinjenicu da ima 50 kuka, pravo je dobra riba... Nego, lopta me maloprije pogodila u oko, pa me i ono zulja. Boli me i list lijeve noge i ledja. Rame lijevo takodje. Odlucio sam da se povucem u sportsku penziju. Jedini sport kojim cu se u narednom periodu baviti je sportsko kladjenje. Dosta je bilo trcanja, znoja, krvi, bola, suza... (U jebote, ovako kad nabrojis, podsjeca na drogiranje.)

A prije svega toga me cekaju medjubankarske sportske igre. Ne mogu da vjerujem da sam dozvolio da me nagovore da idem na 3 dana druzenja sa kancelarijskim moljcima, poput mene samog... Pao sam kurcu za usi. Nisam vise ni za sta. Trebalo bi me zatrpati na Barama, eventualno posthumno objaviti neku pjesmu i zabiti drveni krst iznad glave, strogo bez imena... Idem sa bankarskim cinovnicima, sa strogim strejterima na zezanje i sad ce oni kao da se otkace i da budale i da plesu po stolovima i da se muvaju i trpaju u mraku hotelskih soba i to... Namjerno necu da pijem. Igram kosarku za banku koja je vlasnik brokerske kuce u kojoj radim. Bicu strogi profesionalac. Zedj za alkoholom, crni humor i polni organ cu ostaviti kod kuce. Bicu dosadan. Miran i tih. Kancelarijski moljac... I gledacu radne kolege kako pokusavaju da me nauce zajebanciji.

To je krajem sljedece sedmice. A prije svega toga odoh gledati utakmicu u Skali. Popicu jednu pivu, eventualno dvije... Ili 3.
narcohimno

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by narcohimno »

rajouno wrote:ZI SE VA!!!Ja se ne zalim...definoitivno je tacna ona narodna...ko nema srece u ljubavi...ajd,cujemo se :-D
pa ti ladno imas srece u svemu...za mene se jedino lepe budale,jebiga.bitno je moje saznanje da je sve to zbog sveopste ravnoteze u svemiru...sto rece nas prijatelj grof:PIH!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by rajouno »

Ajde,ajde...nisam ni ja presretna :-D ,al nije mi jasno sta me ti IZBJEGAVAS :?:
Last edited by rajouno on Thu May 22, 2008 5:35 pm, edited 1 time in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
narcohimno

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by narcohimno »

koji ti je djavo?zasto bih izbegavao takvu lepoticu kao sto si ti?stvarno mi ne radi msn i koju god verziju da skinem nemogu da je instaliram.evo,obecavam da cu sutra reinstalirati ceo sistem samo zbog tebe,da mi se ne tripujes :-D
Locked