Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Mona »

Vladoo...imas li milosti prema nama obichnim greshnicima...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by cokapeace »

Vlado,što si takav prema nama?! :cry:
Bar se javi da si ok,jbg.uvuko si nam se pod kožu,pa je red da nas makar poštediš brige...ljudima je ovde stvarno stalo do tebe!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Evo me... Ono, sad je prvi januar nove jebene godine i sinoc su se ispucale pare i najljepse zelje i obukao se novi dzemper i svi su bili prokleto pozitivni i veseli i pozitivno veselo ludi i super se zezali... Sad je ostala glavobolja i svakodnevica (ceka me dorucak na stolu - suvo meso i neka pavlaka i mislim mlijeko), mozda za nijansu kvalitetniji filmski program nego obicno i pun kurac sms poruka od ljudi koje jedva poznajem i oni mene. Sve je to okej, narocito ako znamo da je Jupiter od juce ponovo u fazonu, a Jupiter je najznacajniji za moj znak, pa imam mnogo sansi za uspjeh na poslovnom planu... A juce sam poceo da pijem prilicno rano, cim sam izasao sa posla u pola dva. Bio sam drug predsjednik popisne komisije za osnovna sredstva i moram priznati da je to velika odgovornost. Moj potpis je verifikovao sve jebene iizvještaje o (ne)postojanju osnovnih sredstava u banci, tipa ormara crnih malih i stolica koznih marke Jecen komada 3 i epson stampaca i UV lampi za kontrolu ispravnosti novca... Pio sam pivo, nareavno. Ja sam krkan i seljak i jedino se znam prihvatiti krigle i lokati, nazalost nemam istancan ukus i izostrena nepca za kvalitetna vina i osjecaj za kombinatoriku pica u ukusne smjese koktele i to... Pio u Skali, za sankom. Sa mnom sjedili Gutalj i Žaga (pili). Skala je radila do pola sedam, a poslije smo se preselili u trzni centar i jeli splacine koje nam je servirao konobar sampion u mrstenju i nervozi. Zajebavao sam ga i jeo smece... Na "trgu" je gostovala Regina sa svoje dvije i pol pjesme i klinke su sjekle vene i vristale a davor danas je mnogo stariji od Davora od prije 17 godina, ali dobro... I snijeg je bolesno padao i temperatura se spustila ispod mnisu 15 i ambijent je bio prekrasan. Izljubio sam se sa policijskim inspektorom Bobijem i debelom komsinicom u poznim godinama i Marinkovom sestrom i nekim momcima u metal fazonu. Nekakav narkoman mi je dao broj telefona da zajedno odradimo shemu u gradu, a upoznao sam se i sa nekom curom mojih godina koja je izgledala prilicno ocajno... Pio sam pivo ponovo. Onda sam se nasao u Marinkovom stanu na vrhu jebene zgrade na Koranu i visine posmatrao svjetla grada i cutao (najbolji period veceri). Predlagali su mi Jahorinu a meni je bilamua i drugar u gacama se skvrcio od hladnoce na trgu i nije davao znake zivota. Dok sam piškio, imao sam osjecaj da piškim na slamcicu, ali okej, sve je to sastavni dio igre i zivota. Stvari nisu uvijek velike i ruzicaste, nekad su sicusne i modre... Zavrsio sam u Bumerangu i to je bila kruna veceri. Sjecam se sanka i tekila i prosutog piva i stakla i cekanja ispred WC-a i neke cure u crvenoj suknjici sto gori...


Inace, ja sam danas isti kakav sam bio juce. Imam doduse podocnjake i boli me glava. Sjeban sam. Igra mi se Football Manager 2008, treniram Javor iz Ivanjice i u planu nam je da u sezoni 2009 - 10. izborimo plasman u superligu Srbinje. Uprava mi je dala adekvatan budzet za pojacanja i prilicno sam zadovoljan pazarima na fudbalskoj pijaci, a sacuvao sam i kostur ekipe iz prosle sezone koju smo zavrsili na 6.-toj poziciji.

Imate moje mahanje i pozdrave. Veoma mi je drago sto se interesujete za mene, ali mi je i krivo sto nemam volje pisati o aktuelnoj situaciji.

Nesto mi govori da cemo se ubrzo ponovo druziti.

Imate moje najljepse zelje za Novu godinu, ako to uopste nesto i znaci. Provalio sam odavno da se godine smjenjuju jedna za drugom, a nase zelje vazda ostaju iste. Obicno izvisimo i to, ali jebes mu mater. Lopta je okrugla i nije gotovo dok se ne zavrsi. A tu je jel i orkestar Becke filharmonije i skijaski skokovi.

Hahahahhaha.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by bojanol »

Happy New Year, manijache.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by cokapeace »

Uživaj u ovoj Novoj u svakom danu,ostvari svoje želje i svoje snove (i ne sikiraj nas više :wink: :D )
želi ti ova lujka sa Istoka ! :rock: PDT_Love_27 :smt026 :smt041 :p :D :D :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by rajouno »

hej,obradovao si me!bez obzira sto nemas volje za pisanjem ...drago mi je da si ok,a raspolozenja se smenjuju uvijek...kad cemo da shvatimo?punooo o zdravlja,pozitive i ljubavi zeli ti baby :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Evo me na trideset sestoj stranice price... I vratio sam se na pocetak. 03. januar, dan prvi. 4 mg subotexa i ko lampa sam.

Sad sam gledao dr Housa. Sega, komika. Sestra kaze da sam isti idiot kao lik iz serije... Kompliment neki, valjda.

Greska iz djetinjstva ili trauma. Emocionalni defekt.

Ej Raskorak, jebes talenat. Ja svoj mijenjam za tablu subotexa. I bilo sta sto moze popuniti prazninu u grudima.

Glad. Praznina.

Praznina. Zjapi.

Idemo dalje.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by raskorak »

e, do kurca baš, jel se mi to jurimo?:) ti na subu, a meni ne gine suvarak. Slažem se sa onim vezanim za talenat.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Mona »

..he...Haus...genije...folira da se skida,krizira,...ljudi ubedjeni da je ok vrate mu lekarsku dozvolu i tek onda saznaju da je sve vreme uzimao lekice :lol: :lol: ....gledam ludaka stalno...

...ne znam,dizala me ova tema,uvek uz kafu sam vristala od smeha zavaljena u fotelju,divila se necijem mozgu...onda jedno vreme prazno,prazno...a znala sam...pravo sam znala...aj videcemo ...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Vidjecemo... Prodjoh drugi dan, ovog puta nije bilo tako lako. Bio sam nervozan i nije bilo teorije da sjednem za komp i povezem recenicu dvije... Objektivno, malo mi je 4 mg suba ali moram da se krpim. Ostalo mi je jos 8 mg. Kontam jos 4 mg sutra, onda dvaput po dva, a onda cu glavom da probijam tunel kroz zid do komsije Mila... Mozda Mile ima aspirina za pozajmiti.

Inace, probadaju me pomalo ledja, ostarilo se.

Volio bih da izadjem i odigram tiket u kladionici.

A mozda sutra napisem nesto smislenije :).
Locked