WELCOME TO THE REAL WORLD

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by hellfire »

Lizard...druze, ni ja ti nisam za komunu nikako (poslednje mi je to na pameti) ali onda moras gurati sto normalniji i zdraviji zivot kako znas i umes...ja se trudim i za ovaj kratak period guram dobro...ali to sam ja a ne ti...nismo svi ovde isti...Mozda i mozes da poslusas sasu-ex u vezi komune ako ti je toliko zaebano ovako...razmisli..ali DOBRO!
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by komsije »

i sta jje bilo sa tvojom zenom,bebom.jesi ispao iz depresije?
najbolje je kad prirodno poludis,meni se bar cini,gledam one likove uu lazi,neka reportaza,i mislim blago njima.misli covek da je car lazar.pa njemu je super ,on veze nema.a ja samo se nerviram,a kad nemam zasto trazim razlog.ako bas nista nenadjem,ja se setim neke bake na ulici,pa mi je zao,i razmisljam o njoj..
eto,a treba da budem srecna,ali trudim se,polako i jednog dana ce sve bii super,razmisljacu o ........o svemu normalnom.
ponekad mislim da se nerviram zato sto mi je dosadno,zato sto nerazmisljam o racunima,o stvarnim problemima,jer sam navikla,uvek sam se cimala dali ce biti dovoljno dopa,para za dop,i tako...
e a sad bi bas volela da dobijem jos jednu bebu,i blago tebi,raduj se tome.
caos.... :vom:
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by lizard »

Svak po sebi misli da on drug je moj,
Al' ne trazi da zna tajne i bol moj.
Last edited by lizard on Sat Nov 01, 2008 8:10 pm, edited 1 time in total.
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by komsije »

dobro mozda si u pravu,to za oceve,neznam,moj muz se pravio srecan,ili je stvarno bio.ali i on je dzanki.ma ko ce ga znati.ali lepo je to.
samo ja se plasim da vise necu imati dece,a volela bih.pricaM SVASTA,MALO SAM SE NAPILA,ALI TO JE ZDRAVIJE.
AJDE POZDRAV,TVRDO-GLAVI.
HEHEHE.
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by PROČITAJ ME »

Hvala, hvala..... večeras sam zvala dedu da ga pitam kako sve to ide oko kurbana, i rekao mi je da prije nego što počnem dijeliti kurban moram uzeti abdest.... eeee... braca ali kad bih ja znala, ali šta ću moram to ispoštovati i uzeti ilmihal i naučiti.... nije nikad i ništa od viška znati, zar ne :?: ............. ma cijevi, cijevi.... kakve vehabijske gaće..... hahaaa, e ti si mene nasmijao gaćetinama hihiiiii...... mnogo pozzzzz i pametno druže......
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

PITANJE

Post by lizard »

Moja tajna i plac nisu daleko,
Al' tog svjetla ne zna uho ni oko.
Last edited by lizard on Sat Nov 01, 2008 8:10 pm, edited 1 time in total.
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PITANJE

Post by sanela »

lizard wrote: E Pitanje: Imam next sedmicu opravdan razlog da se napijem. Nema sumlje i da cu se olesit ko budala, a i nepamtim kad sam! E sad mi malo crnjak radi supruge. Kontam, ona u drugom stanju,i, nema smisla da je vodam citavu noc . Kontam nema smisla ni da je ostavim samu. Opet, objekat je mal, pa se brzo zapusi od dima, a bezze mi da je parkiram negdje samu! Nemam pojma sta da radim? Imali ko kavu ideju, predlog, sem onog nemoj ni pit! Toliko i sam mogu skontat!!!
Joj ti pitanja dragi lizard... :roll:
Čuj on skonto da se napije, al eto ne zna šta će sa trudnom ženom. Nek je meni dobro, a sad da pokušam smislit najbolje rješenje za nju. Pa bolan ne bio, jesi li nju pitao kako će se ona osjećati kad joj se muž oleši ko budala???? Šta ona misli o tome???
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by maxlo »

Vec sam ti jednom napisao da is tvoje price kontam da je ovog puta gotovo sa sranjem.Drzi se brate
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by lizard »

Dusa nije skrivena pred tijelom,
Al dusa, ne da se vidjet nikom !
Last edited by lizard on Sat Nov 01, 2008 8:09 pm, edited 1 time in total.
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
komsije
Posts: 285
Joined: Thu Nov 29, 2007 6:21 pm
Location: neznam

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by komsije »

nisam ti ja valjda ja dala ideju,haha...?
``zli razgovori,kvare dobre obicaje``
Post Reply