jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

EVO DA BUDE MOJ 100-TI KOMENTAR..HEHEH
SAMO NAPREEEEED BURAZ....SVE NAJNAJNAJNAJBOLJE
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

fora je u tome sto sam ja to vec prosao:i osamucenost i infuziju i ono sto se ubacuje u infuziju i ono sto se dobija doirektno u venu,tada sam spavao po ceo dan,sad spavam dovoljno dobro i znam da cu istrajati dok ne dobijem taj blok,ali ne mogu dobijati taj blok dozivotno,uvek nastane problem kada prestanem da primam te jbne blokatore(u ovom slucaju inekcije)...ali polako,jos nisamo stigao do tih blokatora,jos imam sledeci dan borbe,ako u ponedeljak prodjem test(sto bi trebalo da se desi,jer ce mi to biti 5i dan srt8a)dobicu ih,vidim da vecima njih forsira tu psihoterapiju ili odlazak kod psihihajatra i to sa nekim iz porodice,meni to nikako nije pomoglo iako sam isao skoro god dana,jednostavno ne vidim nacin na koji ona moze da mi pogne tj da provali sta je to u mojoj glavi sto opet posegne za tim djavolom,ako ima neko bilo kakav naznacaj ili bilo sta nek me posevetuje ali da mi ne govori da promenim psihijatra,jer kod ove sam vec dve god i mislim da me ona najbolje poznaje..pozzzz
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

drugari laku noc,i onima koji mogu da spavaju i onima koji ne spavaju,drzite se kao sto se ja drzim,sutra mi je 4ti dan i veoma sam ponosan na to.....laku noc i lepo sanjajte,ma koliko to trajalo,sta sam ja sinoc sanjao bolje da vam ne pricam ali sigurno nije lepo ali nadam se da ce biti bolje i da cu sanjati lepse stvari....poz svima i citamo se ujutru
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Alsa
Posts: 45
Joined: Sun Apr 09, 2006 5:24 pm
Location: Blizu

Post by Alsa »

Samo nastavi care. Sestra i ja kad smo se skidali meni su bila najgora prva dva dana a njoj druga dva. Kaze ona meni "mene kad prodje ono najgore ja bi se odma uradila" ja je gledam i ne kontam :? Pa da ponovo sutra prolazis ovo paklo sto ga upravo prodjosmo. Ove bolove, zivce, nepokretnost, bezvoljnost, smrad!!! Nemoj bit ko moja sestra danas, bas mi je to glupo. Iskoristi ove zadnje trzaje lijepog vremena da osjetis sunce, mjenjanje boja u jesenske, pocni malo uzivat u malim stvarima. Drzim ti fige da te sutra cujemo radosnog :)
Zivot je lijep :) Al ne stalno
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

dobro jutro dobri ljudi,danas mi je 4ti dan i osecam se bolje,u odnosu na drugi i treci dan,mnogo mnogo bolje,ali jos uvek ustajem iz kreveta sa jezom i mnogo ali mnogo mi je hladno i jos uvek se znojim,nadam se da cu sutra proci na testu da mi majka poveruje tj da poveruje blokatoru i pusti me malo napolje da udahnem malo vazduha,juce sam bio sa njom napolju ali nije to to,kao da vodis kera na vrsi nuzdu,sutra idem na kliniku i ako prodjem na testu dace mi taj toliko zeljeni blokator,a sta posle?O tome cu razmisljati kad dodje do toga...poz drugari
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

opa cetvrti....to je extra...da je meni bogdom tako..al bice bice...cuvaj se i sve najbolje..moze se to ..jbg....videtces
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

pa brate mogu ti reci da nije lose,krsta me malo bole i pored lekova ali ostalo je ok,jeza sa vremena na vreme i znas ono sam sebi smrdim ma koliko se tusirao,ali psihicki jedva cekam da prodje ovaj dan i da dobijem konacnu tu inekciju tj blokator...pozzz
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

:D Ja sam lepo rekla da : VERUJEM U TEBE !

Izvini što sam ovako skratila..nisam baš u libeli zadnja dva dana...ali biću ja ok....

kissić i drži se CARE !
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

hvala coko,zelim ti da se izlabelises sto pre
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

laku noc drugari,pisem vam sutra sta sam uradio na klinici
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Post Reply