Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
PAJAarh
Posts: 19
Joined: Thu Aug 30, 2007 9:51 pm
Location: Groblje slonova,VRACHAR

Post by PAJAarh »

Da mark_R je upravu!
Kada procitam deo za pivo (obicno hladno pa uz to basta) uvek mi se popije po jedno.Nemislim bas jedno no to se tako kaze,ajd popijemo po jedno(kakva laz).
Bogu fala nepali me bas sportska prognoza ali da me ioloe pamti >uf vec se vidim sa tiketom.
No berza je ok,malo gledam ovu moju belex,a vidim da moja ekipa je uzela pare na dojave ja za sada kupio aik banku nis -imas li kakav komentar?
Puno obecavao na mnogim poljima,nazalost u ovoj najvise opravdao visoka ocekivanja!


ex PAJA!harvardpaje
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Vozdra ljudi...

Zivio Dovla. Trebalo bi ga izmisliti. Opet se drogirate, djeco :).

Paja, izabrao si najbolju akciju iz sektora. Nisi se zajebao. Sad strpljivo. Meni banke nisu pretjerano zanimljive, pratim ih samo onoliko koliko moram... Ako budes htio sta uzimati sa ove strane Drine, imam konkretne prijedloge. Naravno, ti odmah postupi suprotno od mog savjeta i dobro ces proci.

Kod mene nista novo. Mrzim ponedjeljak. Ispalio sam neke ljude za sastanak, bilo mi lijeno da izlazim napolje... Sad cekam da iscuri par sati, pa da legnem u krevet i zaspim. Da bi me probudio sat za jos jedan jebeni radni dan... Stvarno uzivam u zivotu, disem punim plucima.

Ima jedna dobra zajebancija. Zvali me neki ljudi i nudili mi posao i fotelju... Meni bilo pravo smijesno. Sega komika... Uzeo sam time out, ali sad kontam da im lupim bolesne uslove i tako ih kulturno odjebem. Nemam namjeru da zaradim penziju u firmi koja nije moja. Radicu ovo sranje jos najvise godinu, a onda prelazim u profesionalce. Profesionalne narkomane, najvjerovatnije... Jebes uspjeh. Mada, lijepo je biti popularan. Ugasio sam jedan telefon preko vikenda i ponovo ga upalio tek jutros. Pedesetak propustenih poziva sa razlicitih brojeva... Ako izuzmemo klijente, zvali su me jos neki likovi iz kladionice i Aco na rostilj (propalo mi)... Sve kuronje, jebote. Da sam peder, imao bih prilicno siroku lepezu mogucnosti s kim izaci na sladoled...

Dolazila danas Dobra po pare. Nazalost, koleginica se potpuno oporavila od problema sa digestivnim traktom, pa nisam uspio da je vidim... Steta.

Legla mi danas plata. Sutra cu je proslijediti u Superbet. Malo sam se pojacao i na berzi. Kontam da ce sestra od toga valjda imati neke koristi... Izvadio sam neki dan konce iz ruke. Doktorica me pitala da li sam razmislio o terapiji pegasysom. Jesam, razmislio sam - Necu.

Imate smoren pozdrav.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Samo bih htio da se zahvalim samom sebi - hvala ti Vldimeire sto si majmun sa grane. Glup kao noc.

Izgubih veceras telefon sa nekoliko stotina brojava, bitnih. Napio se konj i zabalavio.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

bolje izgubiti telefon nego glavu :)
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Kako sad stvari stoje, izgubicu uskoro i glavu... Jebes glavu.

Sad odoh na sastanak kucnog savjeta.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Zove me danas tip mojih godina na pice. Kaze da ima viska kesha i da mu trebaju savjeti. Bio sam slobodan i zaboravio da je odbojka u pola cetiri, pa pomislih kako ne bi bilo lose mlatnuti jednu pivu poslije rucka i udaviti covjeka pricom o potencijalu berze i pravom momentu za ulazak... Tako je otprilike i bilo. Pricali smo dvadesetak minuta, srucio sam jedno tocenu u sebe, utanacio neke detalje sa tipom i pruzio mu ruku da se pozdravimo. Tada mi tip rece - "Vlado vidi, imam nesto da ti ponudim, cuo sam da bi mozda mogao biti zainteresovan... "

Ponudi mi frajer dop povoljno, kaze ima robu u kamenu, od kvotera se kljuca !!! Malo je reci da sam se sjebo.

Evo se jos uvijek tresem. Ne mogu da vjerujem da me je tako zajebo. Ne mogu da vjerujem da je to bio cilj cijelog razgovora - ponuditi mi shemu. Strashno... Najgore od svega je sto sam se pravo nalozio, da nije blokatora, bilo bi problema... Ne bi odmah, naravno, cijela ideja je u meni morala prvo lijepo da se krcka, a sad je narasla kao planina. Nije ideja, nego zelja.

Fakat odvratno. Tip me je toliko zbunio ponudom da nisam odmah uspio da se naljutim i odreagujem. Poslije je bilo kasno... Nisam covjek koji bi ikoga otkucao, to ne dolazi u obzir, ali skoro da sam dosao u iskusenje da prosetam do drotova (a njih tek ne podnosim).

Jebiga... Sve ostalo nekako funkcionise. Sastanak kucnog savjeta je iza mene, a to je epohalan jebiga dogadjaj. Sretan sam sto sam dao svoj skromni doprinos (cumuro sam u cosku i buljio u telefon)... Komsinica K. je vodila glavnu rijec i pokazala najvise entuzijazma i zelje za promjenom u nasem dragom haustoru... Izabrali smo je za predsjednika skupstine stanara ulaza broj 3. Gospodja je inace pozamasnog gabarita, ali mislim da je po glasanju nakvasala jos nekih 50 - 70 kg i sad podsjeca na zajebano oklopno vozilo... Ma tenk pravi. Drago mi je sto je ispunila zivotni san, sto je njez zivot dobio smisao i oblik. A muz doticne je mnogo fin covjek, brko sa drugog sprata, tip me je svojevremeno pronasao u ulazu u kompromitujucem polozaju - povracao sam po stepenicama, pijan kao konj. Jebiga, precijenio sam svoje mogucnosti u datom trenutku, nadao se da cu izdrzati do svog stana i kupatila... Tip je cijeli dogadjaj zadrzao sa sebe, nije dizao frku i stoga sam mu zahvalan, a pomalo mi ga je i žao, valjalo je najbolje godine zivota provesti u drustvu azdaje... Ma, Brko je heroj. A nas ulaz ce ponovo da dobije struju, prvi put nakon 2000. godine. Stvari u ovoj zemlji definitivno idu na bolje, napredujemo u svakom pogledu.

Na tiket sam stavio Hamelinu 1 (finski hokej), Liberec 1 (ceski hokej), Valerengu 1 (norveski hokej) Ruse 1 u odbojci i Spance 1 u kosarci... Sad cekam.

Posljednjih dana sam pretjerano pio. Cini mi se da na tom polju stvari izmicu kontroli. Problem je sport. Jebote, toliko dogadjaja, na svakih pola sata po jedna tekma... Mora se piti.

Posao je ubio i posljednje zrno kreativnosti u meni. Buljim u brojeve po cijeli dan. Legnem da spavam i mozgam o brojevima. Uzmem olovku i papir i izrazavam se u brojevima. Gadim se samom sebi...

I sta sad ?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

kakwa zaje*ana situacija,auuu chak sam se i ja cimnula dok sam chitala owo.pa brate nije ti bilo nimalo lako,ali swa sreca pa je dobri dragi implant tu,mada mislim da bi ti ako bi ti doshlo odgrizao sam sebi ruku :-D .i ja danas dodjem u neku izazownu situaciju,nishta strashno...ALI,bila sam do pg da neshto zawrshim,,,i widjela se sa onim tipom(trenutno aktuelnim)..wozimo se kroz grad,wruce...i pocheli chupri o nocnom ziwotu,ludilu(posto tip je radio cijeli ziwot kao obezbedjenje)..kao morao bi da ode do dr,da se iskontrolishe,odawno nije bio..reko':shtooo?pa znash kako bio sam aktiwan zadnjih 2-3 god,znali smo ja i drugowi da se zatworimo u "maniju"(diskoteka) i da ne izlazimo po 2-3 dana...mozesh zamisliti flesh u mojoj glawi,odma mi se razwio cijeli scenario...aha,reko'...dizete se ,pa spushtate,itd..ma neee,samo se dizemo obichno i to znash kakwim koksom(ne wolim spushtalice bilo koje wrste)...i to me je bash znachajno pogledao,mislim da sam samo rekla pa ajde da zawrshimo koks i da uziwamo,uradio bi to za sekund.boze milion mi je djawola proshlo kroz glawu.....jedwa sam se sabrala,i kad sam doshla kod njega u stan prwo shto sam trazila je bilo neshto zestoko da popijem...a onda sam popizdjela shto sam i to trazila,i nisam popila...sad mi je kuleraja :D
umjesto toga radili smo gimnastiku,i swe sam zaborawila :lol: :lol: :lol:
tip uopshte nije naiwan...

kupi fon,i wezi ga oko wrata hehe

:wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

A sta ces sutra kada bude izvukao lajn i kada ti umilnim glasom bude rekao-ajde da se malo dignemo?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

widish sale,dobro pitanje...nadam se da do toga nece doci,da je to iza njega..a ja lichno imam ogroman strah od bilo koje wrste droge(pa shta ti je meni je sad frka da popijem chashu wina)..ALI,ako bi se to desilo...wjerowatno bi to bio kraj sa nama i swom prichom,ne treba mi josh jedan dodatni problem u ziwotu-on!ne garantujem da se ne bih cimnula,ali dok me owa pamet sluzi...mislim da nece biti te droge koju ce mi neko ponuditi,a ja je uzeti...nadam se!nadam se da me uopshte nece dowesti u tu situaciju...uh,sad si me istripowao namrtwooooo :shock:
waljda su ga proshle te lude godine.uostalom,sama cu ga procijeniti...
osim ako ne flipnem,u medjuwremenu... :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Vidi, postoje situacije koje se postavljaju u nas zivot a koje bi mi trebalo izbegavati po svaku cenu...Imali smo jednog momka u komuni, posle nekih 6 meseci vec je bio u fazonu kako se sigurno izlecio i kako je sada jaci od droge.
Locked