Pomoc suovisniku

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
User avatar
sarrah
Posts: 37
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:06 am
Location: Beograd

Pomoc suovisniku

Post by sarrah »

Potrebno mi je da mi neko da informaciju, koga i gde, ja kao suovisnik, mogu naci nekog da olaksam svoju dusu i muku :P :P :P
Bez sale, stvarno bih volela da porazgovaram sa nekim strucnim licem vezano za problematiku suovisnika!!!
Znam da bi trebalo da postoji savetovaliste u okviru Drajzerove, a da li znate nekog odredjenog ili neko drugo mesto?
Teodora nadam se da nisi otisla na odmor?!
:wink:
Every star in the sky
tells us how
and shows us why
we must all
give universal love
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Svi smo mi ovde manje-vise strucnjaci, neki iz prve ruke, neki iz knjiga, neki iz iskustva... Reci sta te zanima, cuces razlicita misljenja, razlicite pristupe problemu...
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
jecka89
Posts: 12
Joined: Wed May 02, 2007 4:29 pm

Post by jecka89 »

najbolje ti je da ovde olaksas dusu, meni su mnogo pomogli kada sam imala problema sa sestrom
User avatar
sarrah
Posts: 37
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:06 am
Location: Beograd

Post by sarrah »

:D Hvala ljudi, prisutna sam ja ovde vec duze vreme...i kao sto vidite jos uvek sam tu, ne planiram nigde da idem!!! A to znaci da su mi mnogi ljudi pomogli i pomazu!
Ipak volela bih da razgovaram sa nekim licno :)
Ja sam jedna od onih koja se nosi mislju da je svakom ovisniku potrebna strucna pomoc...tako da meni kao suovisniku par razgovora sa strucnim licem ne bi bilo na odmet, cisto da mi pomogne da razumem neke stvari...
U svakom slucaju, ovaj forum je nesto najpozitivnije sto se desilo po pitanju narkomanije, u poslednjih par godina!!!
Every star in the sky
tells us how
and shows us why
we must all
give universal love
Post Reply