Policija testira vozace i na drogu

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Je, pa triba se skidat s hepta - naravno! I naravno da je teže skinut se s njega nego s dopa - ali jebi ga! -a ti stara, ako si prvi dan spavala 3 dana od njega, znači da ti je dr. dao daleko previše!!! Trebao ti je dat da ti skine krizu a ne da spavaš od njega hehehe - isto je tako mojoj frendici J dr. dao 15 komada (ne znam koliko je to mg jer mi obično to tako ne brojimo nego po tabletama - uglavnom s toliko sam ja počela terapiju koja sam godinama na tome, a J je mulica, kikić! :wink: ) Tako da joj je lipo napravija hehe - i ona je non-stop, kaže I., spavala ...
fightstigma
Posts: 7
Joined: Sun Jun 19, 2005 12:21 pm
Location: NZ

Post by fightstigma »

Ramona,N.Z. je dobro mesto za skidanje posto je gudra uzasno skupa i loseg kvaliteta.Pored toga,kada zatrazis pomoc ima je na svakom koraku,bilo da je to metadon,NA,AA ili neka druga vrsta tretmana.Luna,slazem se sa tobom da je uzasno tesko skinuti se sa metadona i naravno da utice na mozak.Mozak ovisnika se razlikuje od normalnog mozga i osobe ovisne o opijatima imaju manjak endorfina sto se moze nadoknaditi metadonom.Kombinacija metadon+NA mi je pomogla da potpuno promenim nacin zivota i razmisljanja.Metadon koristim onako kako mi je prepisan,idem redovno na NA sastanke i sada je 3 i po godine kako sam cista od droge i alkohola.Subutex tretman ovde,na zalost,nije omogucen.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A što uzimaju šamani? Što raste kod vas od psihodelika?
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Novosti o tom testiranju

Post by Mark_Renton »

Naime, iste aparate su nabavile i Hrvatska (4 komada, Bugarska 6 komada) i jos neke zemlje. U Srbiji za sada ima samo jedan koji jos nije u upotrebi!

Mora da se usvoji zakon koji detaljno razradjuje upotrebu tog uredjaja, takodje policija mora i da ide na obuku, da bi jadnici naucili da rade sa tim (sto ce potrajati :-D ).
A mislim... jedan na celu Srbiju... smesno. Pa bas ako mene zakace...
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ma bre kakvo crno testiranje na gudru...i onako neznaju ni test za alkohol koriste kako treba :!: :smt016
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Locked