Pitanje...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
suki.ba
Posts: 8
Joined: Mon Feb 12, 2007 12:36 pm

Pitanje...

Post by suki.ba »

Pozdrav,

Novi sam na forumu i poprilično pratim vaše diskusije, jer je to u vezi sa mojim budućim poslom... Često spominjete neke žargonske izraze, pa bih volio kad biste naveli neke najčešće korištene žargone, npr. vutra, žuto, hors i sl.

Unaprijed hvala :)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Vozdra Suki, kako si???.Nadam se da ces u vezi sa tvojim poslom neces imati problema, žargoni i te stvari mogu se naci na ovom forumu koliko na sdkoro svim nasim stranicama.
Uglavno to ti najbolje može objasniti naša administ. Sanela, ona je za sve ovde.Super je osoba pa možeš je pitati sta hocesa.
Ja ti zelim veliku Dobrodoslicu. :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Suki dobro nam dosao, vutra= kanabis=trava=marihuana,
Zuto=heroin=hors=dop
Met=Metadon
Djonovi=trodoni,tramali,tramadoli.itd

Ne znam pitaj sta te jos zanima ima jos dosta zargonskih izraza zavisi kako ih ko koristi...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
suki.ba
Posts: 8
Joined: Mon Feb 12, 2007 12:36 pm

Post by suki.ba »

hvala na dobrodroslice... e pa sanelu znam licno i poslovno tako da hvala na prijedlogu... mislio sam da se malo aktivnije ukljucim na ovom forumu pa reko da krenem od nekih laksih tema... nadam se da me razumijete i hvala na odgovoru zvrky...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

vutra= trava
dop= pajdo, dop, hors, zuto, smedje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja koliko mogu da skontam SUKI ti si Sarajlija kao i ja ,jel tako!?? 8)
User avatar
suki.ba
Posts: 8
Joined: Mon Feb 12, 2007 12:36 pm

Post by suki.ba »

Fanatik wrote:Ja koliko mogu da skontam SUKI ti si Sarajlija kao i ja ,jel tako!?? 8)
hehe naravno... kako si to zakljucio ??? :) :lol:
User avatar
suki.ba
Posts: 8
Joined: Mon Feb 12, 2007 12:36 pm

Post by suki.ba »

sunrise wrote:vutra= trava
dop= pajdo, dop, hors, zuto, smedje
hvala hvala hvala .... :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Suki da li je to sve sto te je zanimalo? :D Ako vec Sanelu znas licno i poslovno ...pa kako ti nije rekla za neke opste izraze kao sto su vutra mislim....sanela bwe uputi coveka :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

i mene to cudi Zvrky no nisam htjela nis pitati. Mozda je covjek tek na faksu ili je skroz friski u jobu
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply