Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

U Sarajevu je više od pola sata nestalo struje, ne znam šta se desilo, ali kad sam gledala kroz prozor (stanujem na 18 spratu) obuzela me jeza, jer je bilo na trenutak kao u ratu. Skontala sam koliko malo cijenimo ono što imamo... Tek kad to izgubimo, postanemo svjesni koliko nam je to bilo važno. U ovom slučaju je meni nestanak struje bio povezan sa gubitkom slobode... imala sam potrebu da ovo podijelim s nekim, a vi ste mi bili najbliži ;)

Čuvajte ono što smatrate važnim i uživajte u onome što imate...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ja sam samo navratio da vas pozdravim,hehheh. :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

qq kod nas je brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zima bwe udarila a ja se ponadala da ce biti lepo vree ..ono kao sunce sija akosava opicila i to ona hladna usi otpadaju heheheheheh
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

zvrky wrote:qq kod nas je brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zima bwe udarila a ja se ponadala da ce biti lepo vree ..ono kao sunce sija akosava opicila i to ona hladna usi otpadaju heheheheheh
kod nas pravo proljeće :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nista najbolje je da se ja malo selim u toplije krajeve hehehehhe tj kod vas tu :-D posto ja ne volim zimu.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

zvrky wrote:Nista najbolje je da se ja malo selim u toplije krajeve hehehehhe tj kod vas tu :-D posto ja ne volim zimu.
Evo ja te pozivam u Sarajevo :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehhehhee pa gde cu pre imam vec 4 pomude :D ali prvom prilikom dolazim za sarajevo,trebalo bi da se organizuje okupljanje sa drugog sajta u sarajevo pa cu verovatno ici http://www.zoki.com/games/ posetite ovaj sajt ko voli da se igra sa njima cu doci pa cu obici i sve vas koji ste iz sarajeva :D jedva cekam
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Aaaaaaaa, ko je sad linčina? No, ima li koga za kavu? Ha? Evo ja pijem već rano jutarnju!! Šta je ovo? Niko nije budan, samo Dalmatinka... (tek sam sad došla iz vani, odužilo se... Zaružili smo debelo...slaba regulacija noćnog prometa...pa su mi kosti još zaleđene...) Brrrr, ziiimaaa... E, sad, ko još tvrdi da san linčina?! Samo se usudite! :lol: :lol: :lol: :lol:
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Alo Chill, evo ti jedan jutarnji pozdrav za buđenje :D
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

zvrky wrote:hehhehhee pa gde cu pre imam vec 4 pomude :D ali prvom prilikom dolazim za sarajevo,trebalo bi da se organizuje okupljanje sa drugog sajta u sarajevo pa cu verovatno ici http://www.zoki.com/games/ posetite ovaj sajt ko voli da se igra sa njima cu doci pa cu obici i sve vas koji ste iz sarajeva :D jedva cekam
E super, samo se javi, pa da se vidimo :)
Vidiš, ljudi dođu s drugog kaja svijeta pa se upoznamo, a ja još nisam Omara upoznala... Sada će nam doći i Saša-ex.

BTW. Dobro jutro vam želim
:-D
Post Reply