Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Radim, amlo je hladno, jebena zima, da je makar kak treba s snijegom, nisam ga dozivjela zadnjih 5 godina kak treba.
ja sam ti inace isto s mora, ali malo vise gore od tebe, Istra, Pula pa mi radis guste onim slikama
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Puulaaa..... MMMM... Pa šta nisi rekla? Lipo li je, lipo li je.
Image
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Opaaaaaaaaaaa vidi vidi al smo se raspricali to mi se svidja,ljudi se aktivirali hehehhehe...imam jedno obavestenje ako me ne bude bilo ponovo to znaci da nemam nternet,za sad imam nesto parica pa iz netcafea opet kuckam...nasam se ce se to brzo srediti...voli vas zvrky,Chill javi se na pm ako imas ms i akozelis pa mi ostavi adresu za msn da te ubacim na listu,a trebace mi i jos neke adrese od enkih ovde,Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ooooo pa vidi ti ovih momenata, jel to niko ne moze spavati ili je nesto drugo u pitanju???
Ja znam da ja ne mogu spavat, heh :?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Morgen!

Ima koga? Sta planirate za vikend?

Sto ne spavas Omare?
Ja odkad sam prestala s mirtabenama super spavam. Na njima se ujutro nisam mogla probuditi i ustati na vrijeme. Sad spavam puno manje ali sam vise odmorna i ustajem bez beda
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Jutro, jutro...Nego otpada mi ruka od kuglanja, ekstra je stvar, baš sam se primio, osećao sam se kao u Big Lebowskom... :D
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Dobro jutro svima :)
U Sarajevu lijep i sunčan dan, čovjek dobije želju da ide u šetnju i uživa u prirodi... Ja sam jučer došla kući mrtva umorna... ali sad sam se odmorila i nastavljam raditi :)

Vidim, sinoć se ekipa raspričala... hehehe tako treba, samo veselo.

VIPserbia, dobro nam došao :D

Pozdravljam vas :smt006
Last edited by sanela on Sat Feb 24, 2007 6:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ooooo Sanela dobro ti jutro, kako si mi danas????
Sunrise sta ima drug??, a ne spavas jer imam malo problema, nije nista ozbiljno???Prije bih reko da su to slatke muke i brige, kako ,sta, gdje sa Bebom kada dodje na Svijet ako BOG da.
Uglavnom lijep je dan a ja sam bolestan. :( :( :(
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ovdje je bas nekako hladno i sivo. Radim, obicnobudem tu do popodne pa odem kuci, kad mogu a kad ne tu sam stalno. U zadnje vrijeme ima Hvala Bogu zicer posla, bas nam dobro ide, covjece navecer bude krcato ko da je ovo kafic ili sta ja znam sta, piju, puse, deru se, telefoniraju, trose. Ma nek trose kad imaju :-D A, i transfer novca sasvim ok ide.

Moja psiha je malo bolja sto se tice kila. Do sad sam oko 5kg izgubila. Kupila sam nekie rifle prije skoro mjesec dana i tad nije bilo sanse da ih zakopcam, falilo je nekih 5cm no jutros sam usla u njih. Jos 10 manje i bit cu na svojoj staroj kilzi, no to je ona iz perioda brijanja i njoj nit ne tezim, ali jos jedno 5 ce dobro doci. Jucer sam nasla neke papire i apoteke i vidjela sam se ja od 9-tog mjeseca do 12-tog jedno 13kg udebljala. Mozda moje tijelo malo sporije radi pa tek sad odlaze posljedice metadona i ostalih tableta s kojima sam prestala prije oko mjesec dana. Nemam pojma.
Tek sad sam se sjetila da sam danas samo 4mg suba uzela a isto se osjecam kao i na 6 ili 8, nema promjene, u svakom slucaju dobrpo znati. Niti se ne znojim ni jezim ni nista. Ovaj sub mi se sve vise svidja hehe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Saša, Saša, ko te je tira na kuglanje? Sad trpiii i muči :wink:
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
Post Reply