Nasa draga kafica!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

KAFA

Post by MAKI »

Ufffff jel je to neko spomenuo kaficu.....bogami jeste da sam popila već jednu kad sam došla jutros na posao ali tako bi mi prijala još jedna... :wink: Pozdrav
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Pa skuvaj..... :-D
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Ma to ti je sve bilo odavno, nisam ti sad baš u tom điru, što bi vi rekli...sad sam za neke laganije stvari...Mada bih voleo da probam jedrenje, to mi baš izgleda cool...
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

To ti je super ideja, ja san ti na jedrilici provela misec dana pretprošlo lito... Mada je mlo zajebano kad imaš par tuduma oko sebe koje tribaš vuć na pravu stranu broda radi balansa... jedna nan se bila ukočila tamo kad je počelo malo valjat-pa smo je doslovno, ka kufer, dizali i primištali- zato sad iman dobre bicepse, tricepse, šta li su... :D Možda da odeš na ronjenje kad budeš u prilici..?
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Mislim da je to skupa varijanta, treba tu proći neke obuke, bar tako mislim...Od mene za danas toliko, odoh raditi, šta ti je surovi kapitalizam... :(
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Neee, nije tako skupo, nešto si krivo shvatija... Nisan mislila da završiš za profesionalnog ronioca. :lol: . može se ić ronit sa ronilačkin klubom koji ti daju svu opremu i ideš s njima, naravno, počneš od kojih 5-10metara pa pomalo napreduješ... U tjedan dana, dno je granica.. Evo zajedno samnom:
Image


Pa dobro, Maki, pijemo li kavu ili šta? Daj se javi amo, Saša i ja smo se zapričali... sorry..
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eeee moja draga Sanela , drugi svi govore kako ovo, kako ono a ja bogami najvise volim nasu KAFICU, čavrljanje, šuplju.
Sanela ima pravo, zamislite da svako otvara glupe teme i slicno, ovako imamo kafu i pricu i mirna Bosna.
Sanela kako si mi ti ovih sivih dana, sta radis, ima li posla???
Mene je malo gripa lupila, boli me glava ,prehlada ovo-ono.Uzasno se osjecam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Pukla bi da nešta ne napišen :roll: .... Svečano: HVALA FANATIK NA KAFICI ! ! !

Image
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Sanela
rekla sam da je tapija jer se nista nije desavalo na ovoj temi i mozda po jedan post bi se na dan napisao. Nisam mislila da je tema glupa ili bespotrebna no malo je bila prazna.
No, evo Splicanka nam je u tiru par stranica ispunila pa sam i ja malo happy.

Fanatik, si ti sicher da u Bosni nema subutexa? netko je bio pricao ovdje da ima ili tako nesto. Uostalom s receptom odes do Hrvatske i imas ih free dok su se do sad dosta placali. Jedna cura na forumu je iz srbije odpicila u Hrv i sad ih ima. Samo ti zelim reci da se odlucis i ohrabris i napravis taj korak i maknes od metadona. Kad bi ih usporedila, met i sub, po meni je najveca razlika u promjeni raspolozenja. Jednostavno si pozitivan, poletan, imas volje, mozak ti bolje i bistije radi, kao da ti netko makne maglu i paucinu pred ociju. Tako sam se ja osjecala i jako brzo ostavila sve ostale tablete, antidepresive i ostale tablete. S metadonom je uvijek bio onaj strah u meni kako cu kad budem na 15 ili 10 ili 5mg kad te psiha nikako ne pokriva i kad bi kao trebao prestati snjime i cak da to uspijeh tvoja psiha se nije mogla oporaviti. subotex ti nekako radi da ti oporavlja receptore koje smo s dopom sjebali i kad prestanes nema onog tupila i praznine nego si ka novi covik.


kuglanje? Sicher zabava. Sjecam se kad sam bila manja i po ljeti, na moru, pa popodne u kuglanu, starci po pivi mi po sladoledu i rolaj. Nije lose
Sah? Kao manja bi uvijek izgubila od brata pa sam nekako s vremenom izgubila zelju za njime. Sta cu kad sam los gubitnik hehe :-D
Volim tenis, veliki a jos vise manji tisch tenis, tu sam uvijek pobjednik

Ima koga za cakulu?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Kako nema, od kad san se probudila san ovdi :oops: ... Šta ima? Image
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
Post Reply