odustaje

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

odustaje

Post by amari »

on odustaje njemu je sve sala,u komuni je eto tek da mu prodje vrijeme :evil: a ja bi ga mogla zatuci ,pa eto odlucila sam dignuti ruke i reci mu ok odustani odustajem i ja ko te j...bjesna sam i nadam se ako ga nije moglo ljepo da ce ga ovo rastresti
:evil:
bjjjjjjjjjjjjjjjjjesna
User avatar
crtica
Posts: 18
Joined: Thu Oct 19, 2006 1:37 am
Location: La La Land
Contact:

Post by crtica »

scena!
... tre metri sopra il cielo...
amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

Post by amari »

crtica wrote:scena!
nije scena,vec sam umorna,jako
a htjela bi da u tu glavu udje dobro :cry:
da je barem u nasim rukama,,,,
tek sad vidim da nije i tesko mi se jos uvijek pomiriti s tim
Lina B.
Posts: 22
Joined: Wed Nov 15, 2006 7:29 pm

Post by Lina B. »

amari..razmisli dobro pre nego sto uradis bilo sta.. mada znam da ti se ni jedna od odluka koju bi mogla da doneses ne cini ispravnom..I sta god da uradis kajaces se i pitaces se sta bi bilo da si drugacije postupila.. Odgovaram ti na prvi post, drugi priznajem da nisam bas sasvim skontala..Nemoj biti tuzna..sve to jednom prodje..
amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

Post by amari »

Lina B. wrote:amari..razmisli dobro pre nego sto uradis bilo sta.. mada znam da ti se ni jedna od odluka koju bi mogla da doneses ne cini ispravnom..I sta god da uradis kajaces se i pitaces se sta bi bilo da si drugacije postupila.. Odgovaram ti na prvi post, drugi priznajem da nisam bas sasvim skontala..Nemoj biti tuzna..sve to jednom prodje..
hvala
i da razmisljala sam,sad je na njemu da se bori,postavila sam ultimatum i sad ce se ili barem malo trgnuti ili...
ja sad mogu samo moliti
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Kako je reagirao na ultimatum? Sta ima novog?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

Post by amari »

sunrise wrote:Kako je reagirao na ultimatum? Sta ima novog?


sad cekam..
poslala sam mu tonu pisama u kojima pise jedno ukratko: ili se trgni ili odj...
operatori su pricali s njim poslje pisama i kazu da je ok da sam mu to napisala i na takav nacin...poslje citanja i razgovora je rekao da ce se pokrenuti...e pa sada mogu samo cekati i gledati...nadam se da je nesto od svega onog tresnulo u tu glupu glavu ,
hvala sto pitas...
nadam se i dalje,da nadam se,za kojih mjesec dana nazvati cu komunu i pitati kako napreduje,ma i ranije ali samo da pitam kako je,znam da se ne moze tako brzo naprijed,pa cemo vidjeti
u jednu ruku me strah,znas dala sam ultimatum...i stah me(jer heroin je ljubavnica) sta ako se okrene njoj...znam ,barem cu znati istinu ,ma istina mi je draza od sranja koliko god bolna bila .

pozdrav i sretna nova ako se ne cujemo prije
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Koliko je dugo na dopu? Mu je to prvi odlazak na lijecenje?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

Post by amari »

sunrise wrote:Koliko je dugo na dopu? Mu je to prvi odlazak na lijecenje?
bio je vec jednom i nije izdrzao do kraja ,izasao je iz komune 2 ili 3 mjeseca prije kraja,pokupio stvari i otisao,dosao doma i kao sve ok ,poslje 5/6 mjeseci smo se upoznali i kao sve ok,duvao je tu i tamo s drustvom na sto bi ja pizdila a on bi mi govorio da to nije nista :evil: ,bili smo zajedno 1 godinu i 8 mjeseci i onda je otisao na operaciju ,na kojoj se skuzilo da je na heroinu,i tu pocinje svasta,natezanje,moljakanje itd sad je u komuni....
kako da nisam skuzila da je na heroinu?ja nikad nisam bila u tim filmovima i drustvima,a kad je kljucao(sad znam sta je to :( ) rekao bi mi da je umoran i ja bi mu vjerovala,jer stvarno je radio od jutra do mraka na gradjevini(radio :( ),nije bio na igli smrkao je,ali je zato opako smrkao,kad se skuzilo koliko je para potrosio u godinu dana smrznes se i prepadnes od kolicine heroina koju je trpao u sebe....
dodje mi da ga sad nazovem i kazem mu da ga jaaaaaaaaako volim ....a sta imamo od toga,molim boga da se trgne
amari
Posts: 13
Joined: Mon Dec 25, 2006 11:20 pm

Post by amari »

pretuzna sam :cry:
danas sam se nakratko vidjela sa njegovom sestrom,i ona je tuzna i kaze mi da joj je bilo uzasno zadnjoj posjeti,i da se i njoj cini da je on ...onako...nista ,prazno,bas ga briga...tuzna sam,jaaaako,tuzna,i place mi se i ja bi da on bude dobro,nista ne teazim vise,samo da bude dobro,uzasno me boli njegov pad :(
Post Reply